صفحه 7 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

پیش فرض پاسخ : رشته mba

نقل قول نوشته اصلی توسط Heifa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم دانشجوی MBA هستم در آلمان دانشگاه جورج سایمون اهم.
    مزیت این دانشگاه در این است که به زبان انگلیسی تدریس میشه و از تمام رشته ها(مهندسی و پزشکی و ...) پذیرش داره.
    شرط معدل پایین رو هم اگه سوابق کاری خوب داشته باشی میتونه پوشش بده.
    در کل من راضیم
    برای اطلاعات بیشتر میتونین وب سایت دانشگاه رو چک کنین
    www.GSO-MI.com
    سلام

میخواستم من رو راهنمایی کنید.من پذیرش از دانشگاه اهم گرفتیم در رشته mBA
    لیسانسم مکانیک هست و 6 سال از گرفتن لیسانسم میگذره
    در این 6 سال هم در رشته مرتبط و شرکتهای معتبر کار میکردم
    3 هفته پیش هم مصاحبه داشتم والان منتظر جواب ویزا هستم
    میخواستم بدونم که ممکنه به من ویزا ندن؟
    ممنونم

Junior Member

سلام عزیزانم. مدت خییییلی زیادیه که توی apply abroad گشت میزنم و در مورد "MBA marketing" که عشقمه اطلاعات کسب میکنم. نکته اینجاست که سؤالاتم ممکنه یه خورده آماتور باشه، پس قبلا عذر میخوام. ولی از لحاظ انگیزه و اینکه میدونم دقیقا چی میخوام یا نه، به اندازه یه بمب هسته ای 10مگاتنی روم حساب کنید. البته کلی از سؤالارو جواب گرفتم ولی اینا مونده. ضمن اینکه از شرایط خودمم میگم.. هدف اصلی: پذیرش از بهترین دانشگاههای Top10 آمریکا (...,MIT,Harward,Stanford) برای DBA هدف مقطعی: پذیرش از آلمان برای MBA marketing انتظارات از محل تحصیل در آلمان: شهر: جای خاصی مد نظرم نیست اما برام خیلی مهمه که یه تجربه جالب و جدید از زندگی در یه جایی مثل اروپا و آلمان داشته باشم البته در حد خوب، نه فوق العاده. و البته آماده کردن خودم برای فضای تراز اول زندگی در دنیا. منظورم آمریکاست و البته این یه نظر کاملا شخصیه. دانشگاه: توی سایت masresportal.eu یه تقسیم بندی داشت تحت عنوان: campus, blended که من نفهمیدم اینا یعنی چی و ضمن اینا فرق دانشگاه با Business School چیه و کدومش بدرد من میخوره؟! یکی هم اینکه انتظارم از فضای دانشگاه خیلی شبیه به انتظارم از شهره. اما خواهش میکنم مد نظرتون باشه که در این مقطع فعلا دنبال تاپ ترین نیستم، اما نمیخوام هم اونجا به یه تجربه تکراری تبدیل شه برام ? U Know از نظر بار علمی هم میخوام در اون حد باشه که واقعا بهش اهمیت بدن و منو خیییلی بیشتر ترغیب کنن تا خلاقیت نشون بدم و فرصت برای اثبات شایستگی هام وجود داشته باشه. راستی انگلیسی باشه زبان تدریسش. خلاصه یه چیزایی حالیمون شه که فردا رفتیم آمریکا ضایع نشیم D: امکانات: خرداد 91 لیسانس کامپیوتر میگیرم از غیرانتفاعی. خودم متولد 1365 رزومه کار مرتبط و غیر مرتبط در سطوح بالا و متوسط تا دلتون بخواد محیاست. دوره های آموزشی و کارگاه و سمینار مرتبط تا دلتون بخواد رفتم،مدرک بین المللی هم دارم، ترجمه شده هم هست. GMAT,TOEFLE,IELTS رو میخوام بر اساس نیاز دانشگاه انتخابیم برنامه بریزم که بگیرم مدرک لازمه رو. از سختیهاشم خوب آگاهم. مالی: مسلما ترجیه میدم کلش یا گوشه ایش رو اونا پوشش بدن، ولی اگه در بدترین حالت هیپی ندن، باعث نمیشه پاپس بکشم. رو سالی 12،000یورو واسه تحصیل و زندگی حساب کنید. ولی خواهش میکنم همه پیشنهاداتونو با در نظر گرفتن حالتهای مختلف بدید. مطمئنا خیلی از دوستان دیگه میتونن از پاسخی که به این سؤالات میدین نهایت بهره رو ببرن. بزرگترین لذتها، لذت خدمت است. باسپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های اقتصادی ودر مقطع دکتری در آلمان

سلام من هر چی می گردم برای فوق لیسانس حسابداری و یا finance جای زیادی پیدا نمی کنم ! ممنون میشم راهنمایی کنید

در ضمن برای این رشته ها زبان آلمانی بهتره یا انگلیسی ؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminrad نمایش پست ها
    سلام من هر چی می گردم برای فوق لیسانس حسابداری و یا finance جای زیادی پیدا نمی کنم ! ممنون میشم راهنمایی کنید

در ضمن برای این رشته ها زبان آلمانی بهتره یا انگلیسی ؟
    finance به زبان انگلیسی کم نیست ولی حسابداری اکثرا به زبان آلمانی هست. شما اگه قصد کار و اقامت در آلمان رو دارید به هر حال به زبان آلمانی نیاز دارید و بهتره به زبان آلمانی اقدام کنید که انتخابهاتون هم زیادتر بشه.

سلام.
    من لیسانس صنایع و فوق لیسانس emba از دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم.هنوز ایلتس ندادم اما میخوام 7 بشم(امیدوارم البته).شرایط جوریه که نمیتونم اصلا gmat و gre بگیرم و بایدم واسه المان اقدام کنم.به نظر شما شانسی واسه دکترا وجود داره؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.
    من لیسانس صنایع و فوق لیسانس emba از دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم.هنوز ایلتس ندادم اما میخوام 7 بشم(امیدوارم البته).شرایط جوریه که نمیتونم اصلا gmat و gre بگیرم و بایدم واسه المان اقدام کنم.به نظر شما شانسی واسه دکترا وجود داره؟ مرسی
    جواب سئوال شما چند پست بالاتر داده شده است ! اکثر دانشگاههای آلمان نمره برای مقطع دکتری نمره GRE یا GMAT در خواست میکنند. پس طبعا اگه در هیچ کدام از این امتحانات شرکت نکنید شانستون برای اخذ پذیرش پایین خواهد آمد ! در ضمن بری پذیرش در مقطع دکتری رزومه شما (مثل سابقه کار، سابقه کار پژوهشی، تواناییها و ...) مهم هست و معدل خوب فقط یک پیش نیاز هست.

Junior Member

با سلام. ممنونم از دوستانی که ما رو راهنمایی میکنند. من 3 ماهی هست که از ایران خارج شدم. در ترکیه هستم. هدفم دانشگاه middle east ترکیه هست. ولی این دانشگاه Ielts 7 میخواد. من دارم زبان میخونم. ولی اگر من این نمره رو داشته باشم میتونم تو خیلی از دانشگاه های اروپا اپلای کنم. شرایطم رو مینویسم راهنماییم کنید لطفا.
    1)لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد معدل 13/48
    2)احتمال زیاد IELTS رو بتونم بالای 6 بشم
    3)Gmat ندادم هنوز.
    4)سابقه کارم بالای 4 سال میشه.ولی فقط 1 سال برام بیمه ریخته شده. من برای پدرم کار میکردم که البته تو بزرگترین شرکت تولید کننده مواد غذایی زنجان بوده. و اصلا نمیدونم برای اثبات سابقه کارم از من چه سندی میخوان
    من با توجه به وضعیت فعلی ارز واقعا هزینه دانشگاه برام مهمه. و بالای 2-3 هزار یورو رو اصلا اپلای نمیکنم. ضمنا دنبال کمک هزینه هم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط apouya نمایش پست ها
    با سلام. ممنونم از دوستانی که ما رو راهنمایی میکنند. من 3 ماهی هست که از ایران خارج شدم. در ترکیه هستم. هدفم دانشگاه middle east ترکیه هست. ولی این دانشگاه Ielts 7 میخواد. من دارم زبان میخونم. ولی اگر من این نمره رو داشته باشم میتونم تو خیلی از دانشگاه های اروپا اپلای کنم. شرایطم رو مینویسم راهنماییم کنید لطفا.
    3)Gmat ندادم هنوز.
    4)سابقه کارم بالای 4 سال میشه.ولی فقط 1 سال برام بیمه ریخته شده. من برای پدرم کار میکردم که البته تو بزرگترین شرکت تولید کننده مواد غذایی زنجان بوده. و اصلا نمیدونم برای اثبات سابقه کارم از من چه سندی میخوان
    من با توجه به وضعیت فعلی ارز واقعا هزینه دانشگاه برام مهمه. و بالای 2-3 هزار یورو رو اصلا اپلای نمیکنم. ضمنا دنبال کمک هزینه هم هستم
    باتوجه به نامربوط بودن رشته شما دانشگاههای انتخابی کاهش پیدا می کنند. به دلیل معدل پایین شما و بالا بودن رقابت برای دانشگاههای کم هزینه در آلمان زیاد توصیه نمی کنم برای این کشور اقدام کنید مگر اینکه بتونید بیشتر از این هزینه کنید (هستند دانشگاههایی با هزینه 10 تا 15 هزار یورو که با این معدل شما پذیرش می دهند). ولی اگه نمی تونید بیشتر هزینه کنید اکیدا توصیه می کنم روی کشورهای دیگه مثل قبرس یا همون ترکیه سرمایه گذاری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط apouya نمایش پست ها
    3)Gmat ندادم هنوز.
    دوست من سلام

شما می توانید از دانشگاه اهم آلمان پذیرش بگیرید.
    مبلغ 15000یورو شهریتون میشه
    زندگی نیز همین حدود

Junior Member

سلام به همه امیدوارم خوب باشین،،،من الان هندوستان هستم میخواستم برای فوق بیام آلمان که MBA بخونم، والی ظاهر برای این رشته باید ۲ سال سابقی کار داشت یا رشته مرتبط خونده باشی، من کامپیوتر خوندم، و اگر بخوام باید شهرییه بالا بدم که نمیتونم،
    وقتی تو daad سرچ کردم دانشگاهای پیدا کردم که MBA نبودن MSC بودن ولی با این عنوانInternational Business Administration (M.Sc.)

اینم لینکه دانشگاه

http://www.wiwi.europa-uni.de/en/stu...bewerbung.html

،،،میخواستم بدونم این با MBA چه فرقی داره ،،،تو ارزشش تفاوته یا کلا فرق دارن ،،،و میخواستم بدونم اگر من امتحانGMAT یاGRE بدم تاثیری داره تو قبولی توی خود MBA یا نه و اینکه این دانشگاه

ازم نخواسته اینارو آیا بدم بهتره یا بیخود هزنیه کلاسو امتحان ندم

از همگی ممنوون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)