صفحه 9 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته mba

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2020 نمایش پست ها
    من فوق لیسانس مکانیک هستم با ایلتس 6.5 و سه سال سابقه کار و دو مقاله کنفرانس و یک isi
    این امکان وجود داره که برای دکترای مکانیم اقدام کنم یا با توجه به علاقه برای mba . کسی میتونه راهنمایی
    کنه که شرایط بعدی کدومیک میتونه مناسب تر باشه .
    مرسی
    در مورد شانس پذیرش برای دکتری که خیلی مسائل دخیل هستند : معدل، رزومه، رشته مورد نظر، پروپزال، مصاحبه احتمالی و ... . ولی اگه برای MBA می خواید اقدام کنید باید توجه کنید که سابقه کار مدیریتی در رشته شما خیلی مهمه و همراه با انگیزه نامه نقش اول رو دارند (البته معدل دوره لیسانس هم تاثیر داره) ! (در مورد هزینه های دوره MBA هم که در پستهای قبلی توضیح داده شده است)

سلام و وقت بخیر
    من دانشجوی ترم آخر مدیریت صنعتی جهاددانشگاهی هستم ! واسه ارشد میخوام mba بخونم . علاقه ی وحشتناکی هم به marketing و brand management دارم .. در مورد برند که ایران حرفی نداره واسه گفتن.. بازاریابی هم تا حدی !
    IELTS دارم و تو زمینه ی Marketing هم کار حرفه ای کردم ! + از سمینارهای برندینگ و مارکتینگ بین المللی هم کلی مدرک دارم
    میمونه این سوال که یه دانشگاه هست در اتریش marketing and sales MBA داره شرایطش معقوله ، اینم لینکش
    https://www.executiveacademy.at/en/m...act-sheet.aspx

و یه دانشگاه هم در نروژ هست که master in marketing and brand management رو داره با این تفاوت که msc هست ! اینم لینکش
    http://www.nhh.no/mbm
    میشه راهنماییم کنین هر چی تو DAAD میگردم نمیتونم یه دانشگاه خوب با هزینه ی معقول پیدا کنم با این رشته ای که میخوام و یه سوال دیگه ، هدف نهایی من کار حرفه ای marketing n brandin تو اون کشوره ! البته phd هم مد نظرم هست اما اولویتم کار تو این رشته اس! از لحاظ کاری هم میخواستم بدونم نسبت به چند کشوری که گفتم شرایطش چه جوریه/

نقل قول نوشته اصلی توسط shila_shahr0oz نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من دانشجوی ترم آخر مدیریت صنعتی جهاددانشگاهی هستم ! واسه ارشد میخوام mba بخونم . علاقه ی وحشتناکی هم به marketing و brand management دارم .. در مورد برند که ایران حرفی نداره واسه گفتن.. بازاریابی هم تا حدی !
    IELTS دارم و تو زمینه ی Marketing هم کار حرفه ای کردم ! + از سمینارهای برندینگ و مارکتینگ بین المللی هم کلی مدرک دارم
    میمونه این سوال که یه دانشگاه هست در اتریش marketing and sales MBA داره شرایطش معقوله ، اینم لینکش
    https://www.executiveacademy.at/en/m...act-sheet.aspx

و یه دانشگاه هم در نروژ هست که master in marketing and brand management رو داره با این تفاوت که msc هست ! اینم لینکش
    http://www.nhh.no/mbm
    میشه راهنماییم کنین هر چی تو DAAD میگردم نمیتونم یه دانشگاه خوب با هزینه ی معقول پیدا کنم با این رشته ای که میخوام و یه سوال دیگه ، هدف نهایی من کار حرفه ای marketing n brandin تو اون کشوره ! البته phd هم مد نظرم هست اما اولویتم کار تو این رشته اس! از لحاظ کاری هم میخواستم بدونم نسبت به چند کشوری که گفتم شرایطش چه جوریه/
    برای تحصیل این رشته بهتره مدرک زبان آلمانی داشته باشید چون ارشد به زبان انگلیسی در این رشته کم هست و بعضی ها هم که هستند حتما می خواند که حداقل 30% واحدهای دوره کارشناسی شما مربوط به بازاریابی باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    برای تحصیل این رشته بهتره مدرک زبان آلمانی داشته باشید چون ارشد به زبان انگلیسی در این رشته کم هست و بعضی ها هم که هستند حتما می خواند که حداقل 30% واحدهای دوره کارشناسی شما مربوط به بازاریابی باشند.
    وا !! این رشته هایی که گفتم که همه جای دنیا به انگیلیسی هست ! اینا هم انگیلیسی ارایه میدن ! 9 واحد بازاریابی داشتم ! اما گفتم که
    از سمینارهای برندینگ و مارکتینگ بین المللی هم کلی مدرک بین المللی دارم ! !
    من بیشتر نگرانیم واسه موقعیت کار هست بعدش! در این مورد راهنمایی میخواستم که کدوم کشور در این مورد هم بهتره هم مدرکش قابل قبولتره واسه بقیه ی کشورا

نقل قول نوشته اصلی توسط shila_shahr0oz نمایش پست ها
    وا !! این رشته هایی که گفتم که همه جای دنیا به انگیلیسی هست ! اینا هم انگیلیسی ارایه میدن ! 9 واحد بازاریابی داشتم ! اما گفتم که
    از سمینارهای برندینگ و مارکتینگ بین المللی هم کلی مدرک بین المللی دارم ! !
    من بیشتر نگرانیم واسه موقعیت کار هست بعدش! در این مورد راهنمایی میخواستم که کدوم کشور در این مورد هم بهتره هم مدرکش قابل قبولتره واسه بقیه ی کشورا
    دوست عزیز، من نگفتم به انگلیسی ارائه نمیشه (گفتم کم هست) ! در ضمن از آنجایی که زبان رسمی در آلمان زبان آلمانی هست پس نباید انتظار داشته باشید دانشگاهها حتما همه رشته ها رو به انگلیسی ارائه کنند! طبعا در آلمان هم این رشته به زبان انگلیسی ارائه میشه ولی اکثرا هزینه بالایی داره و تعداد رشته هایی که در زمینه بازاریابی تمرکز می کنند کم هستند. تا جایی که من می دونم شرکت در کنفرانس امتیاز زیادی نداره. ولی تصمیم گیری در مورد اینکه این مدارک رو به جای واحد درسی قبول کنند بعد از اپلای کردن توسط کمیته پذیرش دانشگاه انجام خواهد شد. در مورد کشور هم باید خودتون تصمیم بگیرید. دانشگاههای با کیفیت زیادی در کشورهای مختلف هستند که مدارکشون هم مورد تایید هست. در ضمن برای کار اینکه از کجا مدرک گرفتید خیلی کمتر از اینکه رزومه مرتبط دارید یا نه و یا توانایی های شما در رشته مورد نظر کافی هست یا نه، ارزش داره.

Junior Member Bita_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری ، دانشگاه آزاد دماوند

سلام
    من کارشناسی رشته حسابداری از دانشگاه آزاد دارم آیا امکانش هست که mba بخونم؟
    این رشته رو خیلی بیشتر از حسابداری دوست دارم .
    مرتبط حساب میشه؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita_kh نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی رشته حسابداری از دانشگاه آزاد دارم آیا امکانش هست که mba بخونم؟
    این رشته رو خیلی بیشتر از حسابداری دوست دارم .
    مرتبط حساب میشه؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    بله برای اکثر دانشگاهها مرتبط حساب میشه. (غیر دانشگاههایی که از متقاضی می خواهند حتما دقیقا در همان رشته لیسانس گرفته باشد)

Junior Member

میشه به من راهنمایی بدید؟؟

سلام به همه دوستان، من کارشناسی مهندسی محیط خوندم (ترم آخرم) و معدلم حدود 14 و چند صدم هست.
    سابقه کار چند سالی دارم (حین تحصیل، توی شرکت مرتبط با رشته خودم کار کردم، 2 سال مدیرعامل یک شرکت هستم که خودمون تاسیس کردیم و مدیر فروش شرکت بیمه هم بودم چند ماهی).
    زبان میخوام آیلتس شروع کنم، بهتر از تافله برای من، درسته؟

برای ارشد مدیریت اجرایی امتحان دادم که اگر دانشگاه تهران بیارم، میرم وگرنه که میخوام برم خارج (آلمان ترجیح میدم).

میشه بهم بگید چطوری میتونم دانشگاه های آلمان که مدیریت اجرایی میدن رو پیدا کنم که بتونم از سایتاشون شرایط و هزینه ها و آخرین زمان ها و.. رو در بیارم؟

* دیدم MBA نزدیکترین به مدیریت اجرایی هست، گفتم اینجا بپرسم، بهتره.

دوستان کسی توصیه ای برای رشته و کشور و شهر ودانشگاه داره (چون هیچک کدوم زیاد برام مهم نیست، رشته هم مدیریت اجرایی و MBA رو دوست دارم) بهم بده خیلی ممنون میشم.

بازم تشکر از همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pvmagician نمایش پست ها
    میشه به من راهنمایی بدید؟؟

سلام به همه دوستان، من کارشناسی مهندسی محیط خوندم (ترم آخرم) و معدلم حدود 14 و چند صدم هست.
    سابقه کار چند سالی دارم (حین تحصیل، توی شرکت مرتبط با رشته خودم کار کردم، 2 سال مدیرعامل یک شرکت هستم که خودمون تاسیس کردیم و مدیر فروش شرکت بیمه هم بودم چند ماهی).
    زبان میخوام آیلتس شروع کنم، بهتر از تافله برای من، درسته؟

برای ارشد مدیریت اجرایی امتحان دادم که اگر دانشگاه تهران بیارم، میرم وگرنه که میخوام برم خارج (آلمان ترجیح میدم).

میشه بهم بگید چطوری میتونم دانشگاه های آلمان که مدیریت اجرایی میدن رو پیدا کنم که بتونم از سایتاشون شرایط و هزینه ها و آخرین زمان ها و.. رو در بیارم؟

* دیدم MBA نزدیکترین به مدیریت اجرایی هست، گفتم اینجا بپرسم، بهتره.

دوستان کسی توصیه ای برای رشته و کشور و شهر ودانشگاه داره (چون هیچک کدوم زیاد برام مهم نیست، رشته هم مدیریت اجرایی و MBA رو دوست دارم) بهم بده خیلی ممنون میشم.

بازم تشکر از همه.

سلام،

در مورد دانشگاه پیدا کردن که سایت زیاد معرفی شده بهتره به تاپیکهای مختلف دقت کنید حتما جواب سئوالتون رو پیدا می کنید ولی در مورد آلمان این رو بدونید که تنوع رشته و دانشگاه زیاده. ولی شما باید اول ببینید چقدر می تونید هزینه کنید ! دانشگاههایی مثل Frankfurt Business School, HHL, EBS همه کیفیتهای خوبی دارند ولی هزینه بالایی هم دارند (حدود 30000 یورو برای کل دوره). ولی دانشگاههایی هم هستند که با یک سوم این مبلغ می تونید در آنها تحصیل کنید و کیفیت به نسبت خوبی دارند. ولی برای پذیرش گرفتن چند مورد رو باید مد نظر بگیرید: 1- شرط معدل و امکان اخذ پذیرش برای کسانی که رشته غیر مرتبط تحصیل کرده اند. 2- مینمم زبان 3- آیا امتحان GRE یا GMAT نیاز هست یا خیر؟ 4- هزینه.

در مورد ددلاینها اکثرا تا یکی دو ماه دیگه تموم می شوند و شما به این ترم نمی رسید (به خاطر نداشتن نمره زبان). ولی برای ترم بعد هم زمان کافی دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    سلام،

در مورد دانشگاه پیدا کردن که سایت زیاد معرفی شده بهتره به تاپیکهای مختلف دقت کنید حتما جواب سئوالتون رو پیدا می کنید ولی در مورد آلمان این رو بدونید که تنوع رشته و دانشگاه زیاده. ولی شما باید اول ببینید چقدر می تونید هزینه کنید ! دانشگاههایی مثل Frankfurt Business School, HHL, EBS همه کیفیتهای خوبی دارند ولی هزینه بالایی هم دارند (حدود 30000 یورو برای کل دوره). ولی دانشگاههایی هم هستند که با یک سوم این مبلغ می تونید در آنها تحصیل کنید و کیفیت به نسبت خوبی دارند. ولی برای پذیرش گرفتن چند مورد رو باید مد نظر بگیرید: 1- شرط معدل و امکان اخذ پذیرش برای کسانی که رشته غیر مرتبط تحصیل کرده اند. 2- مینمم زبان 3- آیا امتحان GRE یا GMAT نیاز هست یا خیر؟ 4- هزینه.

در مورد ددلاینها اکثرا تا یکی دو ماه دیگه تموم می شوند و شما به این ترم نمی رسید (به خاطر نداشتن نمره زبان). ولی برای ترم بعد هم زمان کافی دارید.
    بله،دقیقا این مطالبی را که گفتید متوجه شده ام، خیلی ممنون که توضیح داد.
    اما دوست عزیز، من من دقیقا برای آلمان میخوام، اما نمیدونم کجا میشه لیست دانشگاه های این رشترو پیدا کرد که بعد برم داخل سایتاشون و شرایطشون رو (که شما هم ذکر کردید) بررسی کنم.
    قصدم برای سال بعده، اما میخوام از الان با هدف و انتخاب درست حرکت کنم.

ببینید مثلا برادر من برای اکسپتش توی آلمان یه سایت داره که همه دانشگاه ها و رشته ها و.. رو داره، اما توی اون سایت علیرغم وجود همه رشته ها، من نمیتونم رشته های مدیریت رو پید کنم!
    شما میشه یه سایت بهم معرفی کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)