صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: اطلاعیه مهم : حل شدن تایید مدارک اتریش

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : اطلاعیه مهم : حل شدن تایید مدارک اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط ana1388 نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط مدارک تحصیلی دیگه؟ برای مدارک ویزا که احتیاجی نیس؟؟
    بله فقط براي تاييد مدارك تحصيلي هس در مورد روند ويزا اطلاعي ندارم چون من وارد اون مرحله نشدم....ولي روند ويزا با توجه به افرادي كه داخل سفارت ديدم مثل سابق بوده و بدون مشكل :-)

Junior Member

من هم با سفارت تماس داشتم تایید مدارک تحصیلی رو منوط به تایید وکیل دانستند.
    با آقای مطلق (02161155512) هم از امور خارجه تماس داشتم و مشکل رو کلا به سفارت ربط داد و گفت در حال پیگیری برای حل مشکل هستند
    لطفا شما هم تماس بگیرید که مشکل حل بشه ، واقعا هزینه بیخودی باید بدیم به وکیل

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    بله فقط براي تاييد مدارك تحصيلي هس در مورد روند ويزا اطلاعي ندارم چون من وارد اون مرحله نشدم....ولي روند ويزا با توجه به افرادي كه داخل سفارت ديدم مثل سابق بوده و بدون مشكل :-)
    من از خانم اسد زاده مسئول تایید مدارک سفارت پرسیدم. مدارک ویزا رو مثل قبل با هزینه ی 40 یورو و بدون نیاز به وکیل تایید میکنند. مدارک تحصیلی اول به تایید آقای میر شاهی وکیل سفارت میرسه و بعد با همون 40 یورو تایید میشه. یکی از دوستان میگفت 50 تا 70 هزار تومن هزینه ی وکیل هست اگه صحت داشته باشه خوبه.

من امروز نوبت داشتم برای تحویل مدارک برای ویزا....خوب همونطور که قبلن هم حل شده بود مدارکو گرفتن و سو پیشینه و شناسنامه رو طبق روال قبل تایید می کنند....و امااا تایید مدارک تحصیلی به گفته ی کنسول که امروز به همه اعلام کردند :
    دوستان پس از اینکه مدارک تحصیلی شون رو ترجمه و تایید داد گستری و تایید امور خارجه کردند لطف می کنین میرین داخل سایت سفارت اتریش قسمت وکلا و با شماره ی وکیل مورد اعتماد سفارت اقای امیر شاهی تماس می گیرین و یه وقت ازش میگیرین که برین مدارک و بدین بهش و ایشون هم طبق گفته ی کنسول به ازای هر پک 50 تا 70 هزار تومان ازتون می گیره و حداکثر طی 10 روز مدارکتون رو تایید می کنه و حالا بعد از تایید گرفتن از ایشون شما مدارک و می برین سفارت اتریش و اونا با دیدن تایید وکیلشون دیگه مثل قبل برای تایید هر پک 40 یورو ازتون می گیرن و ظرف 1 هفته تایید می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_abtahi نمایش پست ها
    من امروز نوبت داشتم برای تحویل مدارک برای ویزا....خوب همونطور که قبلن هم حل شده بود مدارکو گرفتن و سو پیشینه و شناسنامه رو طبق روال قبل تایید می کنند....و امااا تایید مدارک تحصیلی به گفته ی کنسول که امروز به همه اعلام کردند :
    دوستان پس از اینکه مدارک تحصیلی شون رو ترجمه و تایید داد گستری و تایید امور خارجه کردند لطف می کنین میرین داخل سایت سفارت اتریش قسمت وکلا و با شماره ی وکیل مورد اعتماد سفارت اقای امیر شاهی تماس می گیرین و یه وقت ازش میگیرین که برین مدارک و بدین بهش و ایشون هم طبق گفته ی کنسول به ازای هر پک 50 تا 70 هزار تومان ازتون می گیره و حداکثر طی 10 روز مدارکتون رو تایید می کنه و حالا بعد از تایید گرفتن از ایشون شما مدارک و می برین سفارت اتریش و اونا با دیدن تایید وکیلشون دیگه مثل قبل برای تایید هر پک 40 یورو ازتون می گیرن و ظرف 1 هفته تایید می کنن
    سلام دوست عزیز پس با این حساب مشکل تائئد مدارک برای گرفتن ویزای دانشجویی هم حل شد و دیگه صحبتی از وکیل 7000 یورویی و تعهد نامه هم نیست درسته؟

Junior Member

با شماره ی وکیل مورد اعتماد سفارت اقای امیر شاهی تماس می گیرین و یه وقت ازش میگیرین که برین مدارک و بدین بهش
    من با وکیل تماس گرفتم ولی گفتن از هفته آینده مدارکتون رو ببرید سفارت ، سفارت خودش مدارک رو میفرسته برای ما تا تاییدش کنیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط hooa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز پس با این حساب مشکل تائئد مدارک برای گرفتن ویزای دانشجویی هم حل شد و دیگه صحبتی از وکیل 7000 یورویی و تعهد نامه هم نیست درسته؟
    بله مشکل کاملا حل شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Er نمایش پست ها
    من با وکیل تماس گرفتم ولی گفتن از هفته آینده مدارکتون رو ببرید سفارت ، سفارت خودش مدارک رو میفرسته برای ما تا تاییدش کنیم .
    خوب این حرفی بود که کنسول به من زد...احتمالا وکیل گفته روندش اینطور باشه که شما میگی و لازم نباشه این همه ادم بره دم دفترش

Junior Member

با دکتر امیر شاهی صحبت کردم گفت که مثل قبل مدارک تحصیلی رو سفارت ببرید.
    سوالم اینه که سفارت هزینه وکیل رو هم میگیره یا نه؟
    کسی جدیدا برای تایید مدارک تحصیلی به سفارت نرفته؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

جواب برو واستون ارسال کرذم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)