صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: سوال در مورد پذیرش conditional

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش conditional

نقل قول نوشته اصلی توسط shoukoufeh نمایش پست ها
    با سلام.
    لطفا در مورد پذیرش مشروط گرفتن برای دکتری از دانشگاه های آمریکا و مشکلات گرفتن ویزا با این شرایط راهنمایی کنید؟ آیا گرفتن این نوع پذیرش با شرایط ویزا دادن اصلا منطقی هست؟
    چقدر احتمال داره که به همچین پذیرشی ویزا بدن؟
    نگران نباش به پذیرش کاردینال همیشه گیر بوده است شما فقط مدارک مورد نیاز رو سعی کنید کامل کنید در گفتگو با افسر ویزا هم صداقت کامل به خرج دهید
    امید وار هستم کار شما زودتر درست شود

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    دوستان ینفر ممکنه درباره این پذیرش مشروط کامل توضیح بده؟
    ما خودمون میتونیم انتخاب کنیم بهمون پذیرش مشروط بدن یا اینکه ما به طور معمولی اقدام می کنیم بعد اونا میگن پذیرش مشروط بهت دادیم؟
    یه چیز دیگه هم هست چند وقت پیش میشنیدم که یک شرکتی که تو امریکا هم هست واسه پذیرش دانشجوها کار میکه واسه پذیرش مشروط دانشجو ها هم کار میکنه اونا میتونن شانس رو ببرن بالا یا دلسوز نیستن و کار رو خودمون بکنیم بهتر هست؟
    پذیرش condition یعنی اینکه شما نمره یکی از درخواست های شما به حد نصاب اونا نرسیده باشد پس شما باید با مسول admissions دانشگاه رایزنی کنید و آنها را متقاعد به گرفتن نمره مورد نیاز نمایید
    مصطفی با آرزوی موفقیت
    Everyone hears
    what you say.
    Friends listen to
    what you say.
    Best friends
    listen to what you don"t
    say.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad71m نمایش پست ها
    سلام
    من الان ترم آخر رشته کامپیوتر سخت افزار با معدل 15/80 هستم و هنوز هم مدرک زبان نگرفتم(کلاس میرم و تا چند ماه دیگه مدرک میگیرم).خواستم بپرسم که با این شرایط، میشه پذیرش مشروط گرفت یا نه؟اگه میشه چه جوری باید اقدام کنم؟
    اره میشه با مسول graduate school باید ایمیل ارسال کنید منتظر جواب باشید جواب قطعی را آنها به شما گویند
    مصطفی با آرزوی موفقیت

سلام دوستان
    من از دانشگاه کارلتون کانادا برای دکترا ی ریاضی پذیرش گرفتم که نوشته:
    Condition of Acceptance:
    Admission Conditional upon receipt of official transcript indicating degree(s) conferred with required standing :MMATH from university of Tabriz.
    1. الان این مورد داره برای ویزا و.....؟
    2. اصل مدرک رو که نباید الان براشون بفرستم؟ مگه نباید وقتی رفتم اونجا بدم؟
    3. اگه من الان پذیرش رو Accept کنم واسم چی میفرستن؟ از اینجا به بعد رو دیگه واقعا نمیدونم.

مرسی دوستان

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه کارلتون کانادا برای دکترا ی ریاضی پذیرش گرفتم که نوشته:
    Condition of Acceptance:
    Admission Conditional upon receipt of official transcript indicating degree(s) conferred with required standing :MMATH from university of Tabriz.
    1. الان این مورد داره برای ویزا و.....؟
    2. اصل مدرک رو که نباید الان براشون بفرستم؟ مگه نباید وقتی رفتم اونجا بدم؟
    3. اگه من الان پذیرش رو Accept کنم واسم چی میفرستن؟ از اینجا به بعد رو دیگه واقعا نمیدونم.

مرسی دوستان
    من این دانشگاه رو دقیق نمیدونم ولی باید بپرسی، اسکن از دیپلمت(گواهی فارغ التحصیلیت) هم داشته باش. بعضی دانشگاها گیر الکی میدن ، همین الان مطمئن شی بد نیست
    اگه الانا مسیجو میخونی قبل ویکند یه زنگ بزن، فک کنم با گوگل میتونی مجانی زنگ بزنی
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

سلام
    من فوتبالیست حرفه ایم و عضو تیم ملی فوتبال دانشجویان کشور. آیا کسی میدونه دانشگاه های خارج از کشور منو اپلای میکنن بابت ورزشکار و اپلای ابرود ورزشی میدن بهم که برم ی مدت کوتاه برای تیم دانشگاهشون بازی کنم و بعدش منو به ی تیم با کیفیت تو همون کشور معرفی کنن...؟؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام دوستان لطفا هر کس پاسخ این سوال رو می دونه بگه.
    به نظرتون پذیرش کاندیشنال به ارسال مدرک کارشناسی برای سفارت (کانادا) مشکل داره؟ برای کسی که سال آخر لیسانسه و برای همین نمی تونه مدرک کارشناسی ارائه بده، با این آفر می تونه کارهای ویزا رو انجام بده؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)