صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: سوال در مورد پذیرش conditional

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش conditional

سلام دوستان من هم یه همچین مشکلی دارم یعنی من نمره زبانم از حد نصاب پایین تره و باید تو دانشگاه یه دوره زبان بگذرونم و امتحان بدم.
    می خواستم بدون چقدر وضعیتم خطرناکه برای ویزا؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال فوری نوع ویزا رو تو فرم Request for Information چی باید بزنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition science

You may apply for the mentioned Master programme already. However, please note that it will not be able to process your application until you give proof of your English language proficiency. Therefore, handing in your English language certificate at the end of September will be a bit too late. You must take into consideration that processing your application via uni-assist and then at the admission board of the University of Kassel takes up to 6 weeks time. In case of an admission, the letter will not arrive before 2 to 3 weeks after that. In order to be able to apply for Visa and arrive in Kassel in time you might want to check with other institutes if it is possible to participate to an earlier date
    دوستان ، من می خوام پذیرش مشروط بگیرم!
    دانشگاه بهم این پاسخ داده ! میشه بهم بگید دقیقا منظورشون چی بوده ؟
    اگه من ی ایمیل دوباره بزنم و بگم من رزومه خیلی خوبی دارم و همه مدارکم آمادست برای پذیرش ، فقط مشکل زبانم هست که تا آخر تابستان آن را برای شما ارسال میکنم باز هم امکان پذیرشم نیست !
    از نظر شما بی فایده است !!!!!!!

با سلام.
    لطفا در مورد پذیرش مشروط گرفتن برای دکتری از دانشگاه های آمریکا و مشکلات گرفتن ویزا با این شرایط راهنمایی کنید؟ آیا گرفتن این نوع پذیرش با شرایط ویزا دادن اصلا منطقی هست؟
    چقدر احتمال داره که به همچین پذیرشی ویزا بدن؟

Junior Member

با عرض سلام
    من از دانشگاه بیلکنت ترکیه پذیرش مشروط گرفتم. این پذیرش به خاطر پایین بودن نمره تافل هست.
    میخواستم ببینم با پذیرش مشروط میشه برای ویزا اقدام کرد؟
    برای کارهای سربازی و سامانه نشا چطور؟ من پرسیدم گفتن باید پذیرش کامل داشته باشی.
    اصولا اقدام برای سامانه نشا و اقدام برای سفارت و ویزا با هم ارتباطی داره؟
    لطفا سریع بهم جواب بدین چون تجربه خیلی کمی در زمینه اپلی دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

باید ببینید برای ارائه مدرک زبان تا کی بهتون مهلت دادن، مثلا در مورد چند پست بالاتر (دوستمون simahr) دانشگاه گفته که آخر سپتامبر برای ارائه مدرک زبان دیره و بهتره به فکر یه دانشگاه دیگه باشن. اما برای شما اگر مثلا گفتن بیاید اینجا شروع کنید بعد مدرک زبان بگیرید و ارائه بدید، مشکلی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

دوستان ینفر ممکنه درباره این پذیرش مشروط کامل توضیح بده؟
    ما خودمون میتونیم انتخاب کنیم بهمون پذیرش مشروط بدن یا اینکه ما به طور معمولی اقدام می کنیم بعد اونا میگن پذیرش مشروط بهت دادیم؟
    یه چیز دیگه هم هست چند وقت پیش میشنیدم که یک شرکتی که تو امریکا هم هست واسه پذیرش دانشجوها کار میکه واسه پذیرش مشروط دانشجو ها هم کار میکنه اونا میتونن شانس رو ببرن بالا یا دلسوز نیستن و کار رو خودمون بکنیم بهتر هست؟

Junior Member

سلام
    من الان ترم آخر رشته کامپیوتر سخت افزار با معدل 15/80 هستم و هنوز هم مدرک زبان نگرفتم(کلاس میرم و تا چند ماه دیگه مدرک میگیرم).خواستم بپرسم که با این شرایط، میشه پذیرش مشروط گرفت یا نه؟اگه میشه چه جوری باید اقدام کنم؟

Junior Member

با سلام
    یه سوال اورژانسی داشتم که ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این زمینه داشته کمکم کنه. من اسکولارشیپ دانشگاه ساسکاچوان رو برنده شدم و تمامی مدارکم رو به غیر از نمره زبان واسه پذیرش فرستادم. نمره زبانم هم تازه دستم رسیده ( overall :6.5 , L 6, R 6, W 6.5 , S 6.5) . حالا دانشگاه تو شرایط پذیرش نوشته اورال 6.5 و هیچ اسکیلی کمتر از 6.5 نباشه. یه شرایط دیگه واسه Remedial admission گذاشته که اگه یک اسکیل 6 شد باید یه کرس بگذرونی. حالا به نظرتون چی کار کنم که این شرایط خوبم از دست نره؟ آیا استادم میتونه کاری واسم بکنه؟ آخه یه بار خیلی وقت پیش گفته بود the university is very strict in requirements. ممنون میشم اگه زود جواب بدین..

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin91 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال فوری نوع ویزا رو تو فرم Request for Information چی باید بزنم؟
    من فکر میکنم ویزایی دانشجویان آمریکایی f_1هست و ویزایی همراه دانشجویان f_2هست
    مصطفی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)