صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

Junior Member

پیش فرض راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

سلام دوستان.من لیسانس مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 15/30 دارم و معدل 2 سال اخرم 17/50 هست.من قصد دارم واسه ادامه تحصیل به خارج از کشور برم و نمیخوام هزینه ای واسه شهریه دانشگاه بپردازم.مقاله هم ندارم.حالا سوال من اینه اولا من میخوام فوق رو داخل ایران بخونم اگر فوقم رو دانشگاه ازاد بخونم و معدلم هم بتونم روی 17 18 بکنم ایا شانس دارم واسه دکترا توی یک کشور دیگه(امریکا کانادا المان فرانسه سوید استرالیا اتریش) ادامه تحصیل واسه دکترا بدم یا دوباره فوق لیسانس؟؟؟زبان رو هم تلاش خودم رو میکنم که نمره خوبی بیارم ایا شانسی دارم یا نه؟بهتر نیست 1 سال صبر کنم توی کنکور سراسری ارشد بعدی شرکت کنم یا با فوق ازاد هم میشه؟؟؟؟لطفا جواب بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

سلام به همه دوستان
    نمیدونم در جای مناسبی سوالم رو مطرح میکنم یا خیر.
    من دانشجوی دکتری برق شریف هستم آیا شانس پیدا کردن postdoc در خارج از کشور به خصوص آمریکا وجود دارد؟

پیشاپیش از کمکتون ممنونم

Junior Member

سلام. دوستان من فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه سراسری هستم. کنکور الکترونیک دادم و هدفم اینه که برای دکترا اپلای کنم به یکی از دانشگاه های آمریکا. اگه ارشدم رو تو یکی از دانشگاههای معتبر تهران (مثلا شریف) بخونم. می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش برای رشته الکترونیک دیجیتال چقدر هستش؟ و اگه رزومه خوبی داشته باشم می تونم به راحتی برای phd اپلای کنم؟ چون هدفم از ادامه تحصیل، ادامه در آمریکا هستش. ممنون می شم راهنمایی کنید.
    در ضمن به مهندسی پزشکس هم علاقه دارم. وضعیت کدوم بهتره برای اپلای پزشکی یا الکترونیک. با تجربه ها راهنماییم کنن لطفا

Junior Member

سلام
    دوستان بفرمایید در لیست دروس زیر (‌مقطع ارشد IT گرایش شبکه ) کدام دروس مربوط به برنامه نویسی + ریاضی (‌محاسباتی ) هست ؟
    آیا نظری در مورد درسها دارید ؟ من با برنامه نویسی و محاسباتیها مشکل دارم .

خواهش میکنم فقط ۸ ساعت فرصت برای تصمیم گیری دارم ! و جواب شما در تعیین رشته به من کمک خواهد کرد.
    سپاس بی کران .

• Table 1: Compensatory Courses

Operating Systems

Computer Networks

Data and Networks Security

Computer Architecture

Table 2: Thesis and Seminar

MSc Thesis

Seminar

Table 3: Core Courses

Advanced Computer Networks

Modeling and Analysis of Computer Networks

Advanced Network Security

Distributed Systems

Stochastic Processes

Table 4: Optional Courses
      Multimedia Networks (Advanced Topics)
      Fault-Tolerant Systems Design
      Network-Based Processing
      Data Communication
      Wireless Sensor Networks (Advanced Topics)
      Performance Evaluation of Computer
      Wireless Communication
      Embedded Systems Design
      Advanced Data Storage Systems
      Advanced Topics in Information Technology
      Dynamics of Complex Networks
      Computer Networks Management
      Green Computing (Advanced Topics)
      Network Storage Systems (Advanced Topics)
      Advanced Operating Systems

3. Research areas
      Computer Architecture, Computer Networking, Multimedia Networking, Peer-to-Peer Networking, Wireless Communication Networks, Network on Chips, System on Chips, Fault-Tolerant, Distributed System, Image Processing, Speech processing, Video Processing, Computer Network Modeling, Network Security.
      4. Course Syllabus
      The following contains the recent course syllabus for the master of engineering program in Information Technology Engineering

MSc Thesis

Seminar

ApplyAbroad Guru

در آن لیست درسهای core که نوشتید همه ریاضیات نسبتا سنگینی دارند بخصوص Modeling and Analysis of Computer Networks و Stochastic Processes

درس مستقیم برنامه نویسی در آن لیست نیست ولی برای تمرینات خیلی از درسها ممکنست استفاده شود.

Junior Member Balayi آواتار ها

با سلام، من در حال حاضر دانشجوی IT در مقطع کارشناسی دانشگاه شیراز هستم و الان ترم 7 هستم، می خواستم در مورد ادامه تحصیل در خارج از ایران در مقطع ارشد بدونم.
    در مورد اینکه در رشته ی ارشد IT در خارج از کشور چه گرایش هایی وجود دارند اطلاعاتی ندارم از دوستان عزیز می خوام اگه ممکنه لطفا در مورد این موضوع من رو راهنمایی کنن و اگر منبع و یا لینکی میشناسن به من معرفی کنن. چه کشورهایی و دانشگاه هاش فوق IT دارند؟
    آیا گرایشی در زمینه طراحی صفحات وب برای فوق IT در خارج از کشور وجود داره؟
    علاقه مندهای من و آینده شغلی که در نظر گرفتم در زمینه شبکه و طراحی صفحات وب هست، الانم کدنویسی html رو دارم یاد میگیرم. برای فوق در خارج از کشور نیاز به فاند واپلای دارم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Balayi نمایش پست ها
    با سلام، من در حال حاضر دانشجوی IT در مقطع کارشناسی دانشگاه شیراز هستم و الان ترم 7 هستم، می خواستم در مورد ادامه تحصیل در خارج از ایران در مقطع ارشد بدونم.
    در مورد اینکه در رشته ی ارشد IT در خارج از کشور چه گرایش هایی وجود دارند اطلاعاتی ندارم از دوستان عزیز می خوام اگه ممکنه لطفا در مورد این موضوع من رو راهنمایی کنن و اگر منبع و یا لینکی میشناسن به من معرفی کنن. چه کشورهایی و دانشگاه هاش فوق IT دارند؟
    آیا گرایشی در زمینه طراحی صفحات وب برای فوق IT در خارج از کشور وجود داره؟
    علاقه مندهای من و آینده شغلی که در نظر گرفتم در زمینه شبکه و طراحی صفحات وب هست، الانم کدنویسی html رو دارم یاد میگیرم. برای فوق در خارج از کشور نیاز به فاند واپلای دارم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    طراحی صفحات وب با html کاری در حد دبیرستان است نه فوق لیسانس. شبکه انتخاب بهتریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    طراحی صفحات وب با html کاری در حد دبیرستان است نه فوق لیسانس. شبکه انتخاب بهتریه.
    ممنون از پاسختون.
    ببینید من کلا به طراحی صفحات وب و شبکه علاقه دارم.
    منظورم از طراحی وب فقط یادگیری html نیست منظورم ساخت و پیاده سازی سایت با php و asp.net که آخرش هست بود، من چون اول راهم برای یادگیری این حرفه گفتم html .
    حالا به نظر شما بین <شبکه> و <php یا asp.net> کدامش آینده شغلی بهتری در خارج از کشور داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Balayi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    ببینید من کلا به طراحی صفحات وب و شبکه علاقه دارم.
    منظورم از طراحی وب فقط یادگیری html نیست منظورم ساخت و پیاده سازی سایت با php و asp.net که آخرش هست بود، من چون اول راهم برای یادگیری این حرفه گفتم html .
    حالا به نظر شما بین <شبکه> و <php یا asp.net> کدامش آینده شغلی بهتری در خارج از کشور داره؟
    ساخت و پیاده سازی وب سایت هم کار فوق لیسانس نیست. شما بالاخره قصدتون کاره یا تحصیل؟ چون این دو تا کاملا متفاوت هستند. شما میتونید در یک زمینه تحصیل کنید و در کنارش زمینه دیگر را هم بطور عملی کار کنید. برای تحصیل شبکه زمینه بهتریه ولی بعد از پایان تحصیل دلیلی وجود نداره که شما حتما لازم باشه در همون زمینه کار کنید. میتونید فوق رو در شبکه بگیرید و بعد وب کار کنید. بهر حال خیلی هم بی ارتباط نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ساخت و پیاده سازی وب سایت هم کار فوق لیسانس نیست. شما بالاخره قصدتون کاره یا تحصیل؟ چون این دو تا کاملا متفاوت هستند. شما میتونید در یک زمینه تحصیل کنید و در کنارش زمینه دیگر را هم بطور عملی کار کنید. برای تحصیل شبکه زمینه بهتریه ولی بعد از پایان تحصیل دلیلی وجود نداره که شما حتما لازم باشه در همون زمینه کار کنید. میتونید فوق رو در شبکه بگیرید و بعد وب کار کنید. بهر حال خیلی هم بی ارتباط نیستند.
    قصدم هم تحصیل هست هم کار.
    با توجه به بررسی هایی که کردم و توضیحات خوبتون که بازم تشکر میکنم، متوجه شدم که گرایش شبکه برای تحصیل در خارج از کشور مناسب تره.
    فقط یک سوال دارم اونم اینکه برای کار در خارج از کشور "مهندس شبکه" آینده ی شغلی بهتری دارد یا "برنامه نویس php یا asp.net" ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)