صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Electric_Eng نمایش پست ها
    سلام
    مگه شما با این برنز المیاد کامپیوتر نمیتونید بدون کنکور برین شریف؟
    نه متاسفانه، با طلا می‌شه. برنز و نقره یه سهمیه‌ی ۲۰ درصدی روی کنکور دارن. با این حال با کمی کنکور خوندن شریف رفتنم سخت نیست، ولی خب از اون طرف مثلا این‌که برم آلمانی بخونم و برم ETH سوئیس که دانشگاه رنک ۹ تویِ Computer Science هست کجا و دانشگاه شریف کجا. با این‌حال میگن تویِ ایران کار به‌تر هست و من تویِ ۴ سالِ لیسانسم تویِ ایران شرایط کاری به‌تری خواهم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي فناوري اطلاعات

سلام من کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات هستم و بسیار علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع دکترا ولی در آمریکا یا کانادا
    آیا کسی میتونه در مورد مراحل کامل گرفتن بورسیه کمکم کنه؟میخوام حداکثر تا شروع سال تحصیلی 2017 اونجا باشم چون میدونم الان واسه اقدام در سال 2016 دیر شده.
    میخوام کسی قدم به قدم مشاورم باشه و خط مشی و زمانبندی انجام کارها رو کامل بدونه.
    در ضمن معدل فوق لیسانسم بالای 19 هست.یک مقاله ملی دارم ولی بین المللی هنوز خیر.زبانم خوبه هنوز مدرک نگرفتم که میخوام برای گرفتن مدرک زبان هم کمکم کنید.
    در صورت گرفتن بورسیه از دانشگاه موردنظرم مشکلی هم در پرداخت هزینه راهنمایی ندارم

Junior Member

با سلام
    حتما بخونید...
    اصولا یکی از مشکلات دوستانی که میخان اپلای کنن رصد کردن دانشگاهها و پبدا کردن اساتید رشته مورد نظرشونه خصوصا اینکه این مسئله معمولا در ماههای پایانی سال میلادی یعنی نزدیک به ددلاین انجام میشه که هم دغدغه نمره GRE، TOEFL، IELTS هست و هم دغدغه اینکه آیا همه اساتید و داشگاههایی که شانس پذیرش دارید بررسی شده اند یا نه. مشکل دوم اینه که با توجه به اینکه معمولا دوستان چند تا کشور و در هر کشور هم چند تا دانشگاه و در هر دانشگاه هم چند تا استاد رو مد نظر دارند و از اون طرف دایورسیتی و تنوع کشورها، دانشگاهها و استادهایی که شما میخایید اپلای کنید زیاد هستند همیشه این مشکل وجود دارد که شما از تمام فرصت پیش رو استفاده نکردید و بعضی از دانشگاهها و اساتید از دستتون خارج میشن.
    نکته دیگه ای که تو این کانتکست اهمیت داره اینه که با توجه به تعداد زیاد کشورها (امریکا، کانادا، آلمان، سوئد، سوییس، فنلاند، هلند، انگلستان، استرالیا و ...) که معمولا مقصد دانشجوهای ایرانی هستند و همونطور که گفته شد تعداد زیاد دانشگاهها و اساتید، مدیریت ایمیل زدن به استاد ها خیلی کار سختیه. مثلا آیا اینکه به این استاد ایمیل زدید یا نه، فیدبکی که به شما داده چی بوده، یا اصلا جواب بهتون داده یا نه، چند بار بهش ایمیل زدید، با چه ترتیبی به اساتید یه دپارتمان ایمیل بزنید، research interest این استاد چقدر به شما نزدیکه، این استاد از لحاظ علمی چقدر قویه و مسائلی از این دست رو چطور میشه خیلی راحت و سریع و با یک نگاه مدیریت کرد؟
    من برای حل تمام مسائلی که در بالا مطرح شد و همچنین مشکلاتی که فرصت مطرح شدنش اینجا نیست راه حلی دارم و این راه حل رو عملی کردم و واسه خودم تست کردم و دیدم چقدر راحت میتونم همه این مشکلات رو به راحتی با درست کردن یه فایل و دیتابیس بسیار جامع از اساتید و دانشگاههای امریکا، کانادا، آلمان و ... به همراه همه اطلاعاتی که شما از این اساتید نیاز دارید مثل research interest، ایمیل، requirement هایی که از نظر اون استاد مهم هستند رو، حل کنم. لازم به ذکره که این دیتابیس واسه دانشجویان مهندسی برق گرایش مخابرات آماده شده است. هر کسی این فایل رو نیاز داره پیام خصوصی بده واسش بفرستم.
    ضمنا دانشجویانی که رشتشون مهندسی برق نیست هم اگه سوالی دارند در هر موردی مربوط به اپلای، من کاملا در خدمتم که پاسخ بدم. با توجه به اینکه واسه 2016 خودم از بهترین دانشگاههای امریکا ادمیشن فول فاند گرفتم میتونم اطلاعات خوبی رو باهاتون درمیان بزارم.

باآرزوی موفقیت

سلام ببخشید اگر ممکنه آدری ایمیلوتون رو بدید؛ من نمیدونم چطور باید ارتباط برقرار کنم.

Banned

دوستان ما میخواهیم پرسنل ایران پیامک را برای ادامه به تحصیل به دانشگاه بفرستیم . برخی از انها دیپلم هستند . شما چه پیشنهادی میکنید که هم به کارهای ما برسند و هم به ادامه تحصیل ؟

Junior Member zarya آواتار ها

سلام دوستان
    رشته ی من برق گرایش الکترونیک هست
    در حال حاضر ترم دوم ارشد میخونم، قصد دارم برای مقطع دکترا به ایالات متحده اپلای کنم
    فقط تو انتخاب دانشگاه موندم
    کسی میتونه یک لیست از دانشگاه های ایالات متحده در زمینه کاری الکترونیک بهم بده
    باید موضوع پایان نامه ام به اون دانشگاه های مقصد بخوره
    اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم دوستان

سلام
    دوست بزرگوارم من لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد با معدل 16/55 هستم و نمره ی تافل 99 و در حال آمادگی برای امتحان جی آر ای هستم
    من سربازی رو در پیش دارم و میخواهم تکلیفم رو با خودم مشخص کنم.دو راه دارم یا در سربازی برای فوق بخونم تا ارشدم رو در ایران بخونم یا زبانم رو بخونم و روی مقاله هم کار کنم و برای فوق اپلای کنم به نظر شما کدوم راه برای من عاقلانه تر هست؟آیا با شرایط فعلی میتونم به فول فاند امیدوار باشم؟
    لطفا در مورد دانشگاه ها در ایران برای اپلای توضیح بدین که آیا اسم دانشگاه در اپلای موثر هست یا فقط معدل مهم هست
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 4 نرم افزار هستم دانشگاه ارومیه
    میخواستم برای ارشد اپلای کنم ممنون میشم اگه یکی منو یکم راهنایی کنه
    من الان وضع درسی متوسطی رو دارم و معدلم هم تا اینجا حدود 15.5 یا 16 هستش (الکی میخوندم این 4 ترم رو و میدونم که میتونم 4 ترم بعدی رو بالا بیارم )
    از هوش مصنوعی بیشتر از سایر حوزه ها خوشم میاد (چیزیه که الان فک میکنم ) و ممنون میشم اگه یکی بیاد بگه چجوری میتونم فعالیت پژوهشی کنم و مقاله بدم ( در خصوص رشته ای که میخونم طبیعتا )
    نمیدونم اصن چجوری باید شروع کنم و اصن از کی زاهنمایی بخوام (از اساتید که میخوام منو مسخره میکنن و میخندن و دست به سر میکنن )
    حالا من هم تصمیم گرفتم کار کنم و بخونم
    دلیل اینکه تاپیک نزدم هم این بود که نمیتونم (فک کنم چون تعداد پست هام کمه و اینا )
    ممنون میشم اگه کمکم کنین

Junior Member

والا راستش من میترسم ریجکت شم اون موقع چون معدلم الان 4 ترمو بترکونم معدل کلم میشه 17 و احساس میکنم که کمه و برا اپلای کردن صرفا با این معدل و دانشگاه نچندانی خوبی مثل ارومیه یکم مشکل میشه برام واسه همین به فکر مقاله افتادم
    اون که البته و تقریبا دارم شروع میکنم به خوندن و فهمیدن
    واینکه به ارشد میترسم نرسم برا اپلای کردن و تکمیل رزومه و مدارک و اینا
    اینه که یکم دلم شور میزنه
    ممنون از وقتی که گذاشتین و بابن لینکا

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 13 هستم . سوالی که داشتم اینه ایا امکانش هست که با این معدل از یکی از دانشگاه های کشور نروژ در مقطع ارشد پذیرش بگیرم و در رشته برق ادامه تحصیل بدم؟ اگه هست چه شرایطی باید داشته باشم . خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک کنین.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)