صفحه 147 از 147 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,465 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط vnasro نمایش پست ها
    سلام به دوستان. بچه ها کسی اطلاع داره که وقت های ژانویه برای ترکیه باز شده یا نه هنوز؟ کلا تو هیچ کودوم از مراکز ترکیه وقتی باز نیست. ولی عجیبه که برای تهران و دوبیهمین هفته آینده هم وقت هست.
    سیستم سفارت در ترکیه تغییر کرده. شما اگر بخواهید وقتهای ترکیه رو ببینید باید در فرم از ابتدا محل تقاضا رو ترکیه انتخاب کنید. اگر ایران رو انتخاب کنید فقط وقتهای ایران و امارات رو میبینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT-AUT

بچه ها من چندتا سوال در مورد سیستم پاس بک ویزای ویزیتور داشتم. اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه.

زمانی که مدارک رو تحویل میدیم باید مشخص کنیم چه کسی یا چه شرکتی قراره پاس رو بیاره و تحویل بگیره؟
    اون شرکت یا شخص چه مدارکی نیاز داره که ثابت کنه از طرف ماست؟
    درصورتی که ریجکت شده باشیم، به صورت ایمیل نامه ریجکتی رو میدند یا مجدد یک نفر باید بره و پیکاپ کنه؟

با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه دوستان

سلام
    من احتمالا 2 هفته دیگه باید برم استانبول برای بایومتریک TIER4 و میخواستم ببینم از دوستان کسی این اواخر رفته اونجا و نتیجه چی بوده ، چون موسسه ای که من باهاش کار میکنم برای بحث ویزا میگه بعد از ژانویه خیلی از کیس ها بدون مصاجبه ویزا شدن ، میخواستم ببینم این رو کسی اطلاع یا تجربه داره یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazaaa نمایش پست ها
    سلام. ببخشيد من 2 تا اپليكيشن پر كرده بودم از تركيه و ايران. وقت تركيه رو گرفته بودم و پرداختهاش رو هم انجام داده بودم ولي كنسل كردم و درخواست ريفاند دادم چون از تهران نوبت گرفتم. فقط الان از نظر CAS NUMBER مشكلي ايجاد نميشه؟ لطفا راهنمايي كنيد.
    سلام
    شما ریفاند شدید؟ من الان دقیق شرایط شما رو دارم.لطف می کنید بگید چند وقت بعد از کنسل کردن اپلیکشن ریفاند شدید؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط shafa91 نمایش پست ها
    سلام
    شما ریفاند شدید؟ من الان دقیق شرایط شما رو دارم.لطف می کنید بگید چند وقت بعد از کنسل کردن اپلیکشن ریفاند شدید؟ ممنون
    سلام اون موقع اگر اشتباه نكنم حدود سه ماه طول كشيد تازه بعد از پيگيري هايي كه انجام دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)