صفحه 87 از 147 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط babaiii نمایش پست ها
    من ویزام استمپ شده ولی سایت سفارت و Home office نوشتند دیگه این ویزاها 30 روز اعتبار داره باید تا وارد انگلستان میشین ار Post office که بهتون گفتند کارت رو بگیرید. در صورتی که استانبول به من هیچ نگفته. حالا من شک دارم به اینکه شاید ترکیه هنوز داره سیستم قدیم رو اجرا می کنه
    الان شما ایران هستیید یا اومدید انگلیس؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

ویزای من به دلیل این که مدرک آیلتسم متعلق به تاریخ بعد از 6 آوریل 2015 بوده رد شده است. البته مشکل اساسی اینجا نیست. مشکل اینجاست که پروژه پژوهشی که من درش درگیر شده ام، در 8 کشور اروپایی و 15 مؤسسه آموزشی و با 15 نفر دستیار پژوهشی قرار است اجرا شود. رد ویزای من و عدم ورود من در تاریخ 1 سپتامبر به انگلیس باعث تأخیر در کل برنامه پژوهشی می شود. از سوی دیگر 1 اکتبر باید در تور آموزشی اول که در بخارست رومانی برگزار می شود حضور داشته باشم و 10 اکتبر برنامه فیلد و زمین شناسی صحرایی دارم. ترتیب وقایع این پروژه به صورت 8 تور آموزشی در سه سال آینده است.

افسر ویزا احتمالا اصلا "قرارداد" کاری را که به مدارک ضمیمه کرده بودم را نخوانده است. در آن مدرک که از طرف دانشگاه برونل برای من ارسال شده است، بخشی با این عبارت آورده شده است:

This offer of appointment is subject to Proof of eligibility to live and work in the UK

فردا قصد دارم نامه Administrative Review را بنویسم. به نظر شما بهتر است از چه عباراتی استفاده کنم؟ آیا نیازمند تأیید توانایی زبان انگلیسی ام از سوی دانشگاه با "نامه رسمی" هستم؟

به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    شما زمانی که application form رو آنلاین پر میکردید، در قسمت Biometric Residence Permit (BRP) Collection چی وارد کردید؟ چون معمولاً دانشگاه ها کد مربوط به خودشون رو میدن و شما وارد میکنید و تشریف میبرید از امور دانشجویی دانشگاه کارتتون رو تحویل میگیرید. بعد کارت BRP رو میبرید و ثبت نام پیش پلیس رو هم انجام میدید.
    من وقتی فرم رو پر می کردم همچین گزینه ای نبود فقط آدرس accommodation و اسپانسر و دانشگاه رو خواسته بود. توی این ویزای من دو سال نوشته معتبره. آیا اگه لازم بود من کارت برم بگیرم اون استمپ پاسپورت قید می شد 30 روز اعتبار داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من هفته دیگه بلیط دارم که برم ولی این قضیه خیلی گنگ برام . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    From 31 July, if you apply for a visa valid for longer than six months and are successful, you will receive a detailed letter with your 30-day sticker explaining exactly what to do to collect the BRP in the UK.

این متنی هست که سفارت گذاشته. من 24 July اپلای کردم و 25 August ویزا گرفتم بدون هیچ نامه یا توضیح. گیج شدم که این چیزی که تو پاسپورتم هست ویزا هست یا Sticker که 30 روز اعتبار داره. خیلی ممنون

Senior Member km7 آواتار ها

From 31 July, if you apply for a visa valid for longer than six months and are successful, you will receive a detailed letter with your 30-day sticker explaining exactly what to do to collect the BRP in the UK.

این متنی هست که سفارت گذاشته. من 24 July اپلای کردم و 25 August ویزا گرفتم بدون هیچ نامه یا توضیح. گیج شدم که این چیزی که تو پاسپورتم هست ویزا هست یا Sticker که 30 روز اعتبار داره. خیلی ممنون
    تاریخ اعتبار ویزای شما تا کی درج شده؟ اون بالا سمت راست نوشته valid until. اون چه تاریخی زده؟
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

تاریخ اعتبار ویزای شما تا کی درج شده؟ اون بالا سمت راست نوشته valid until. اون چه تاریخی زده؟
    valid until : 21th January 2018

Senior Member km7 آواتار ها

valid until : 21th January 2018
    خب ویزای شما مشمول این قانون جدید نمیشه. اعتبارش تا همون زمانی هست که درج شده و نیازی به decision letter یا BRP برای مراجعه به پلیس برای ثبت نام ندارید. با همون مدارکی که پلیس درخواست کرده، ظرف هفت روز مراجعه کنید و کار ثبت نامتون رو انجام بدید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

خب ویزای شما مشمول این قانون جدید نمیشه. اعتبارش تا همون زمانی هست که درج شده و نیازی به decision letter یا BRP برای مراجعه به پلیس برای ثبت نام ندارید. با همون مدارکی که پلیس درخواست کرده، ظرف هفت روز مراجعه کنید و کار ثبت نامتون رو انجام بدید.
    خیلی ازتون ممنونم واقعا. خیلی نگران بودم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    ویزای من به دلیل این که مدرک آیلتسم متعلق به تاریخ بعد از 6 آوریل 2015 بوده رد شده است. البته مشکل اساسی اینجا نیست. مشکل اینجاست که پروژه پژوهشی که من درش درگیر شده ام، در 8 کشور اروپایی و 15 مؤسسه آموزشی و با 15 نفر دستیار پژوهشی قرار است اجرا شود. رد ویزای من و عدم ورود من در تاریخ 1 سپتامبر به انگلیس باعث تأخیر در کل برنامه پژوهشی می شود. از سوی دیگر 1 اکتبر باید در تور آموزشی اول که در بخارست رومانی برگزار می شود حضور داشته باشم و 10 اکتبر برنامه فیلد و زمین شناسی صحرایی دارم. ترتیب وقایع این پروژه به صورت 8 تور آموزشی در سه سال آینده است.

افسر ویزا احتمالا اصلا "قرارداد" کاری را که به مدارک ضمیمه کرده بودم را نخوانده است. در آن مدرک که از طرف دانشگاه برونل برای من ارسال شده است، بخشی با این عبارت آورده شده است:

This offer of appointment is subject to Proof of eligibility to live and work in the UK

فردا قصد دارم نامه Administrative Review را بنویسم. به نظر شما بهتر است از چه عباراتی استفاده کنم؟ آیا نیازمند تأیید توانایی زبان انگلیسی ام از سوی دانشگاه با "نامه رسمی" هستم؟

شرمنده ولی شما اشتباهی فاحش انجام دادید. اینکه سرنوشت پروژه چی میشه هیچ اهمیتی برای افسر ویزا نداره. براساس قانون شما باید آیلتس مورد تایید سفارت ارایه میکردید و این کار رو نکردید. فکر نکنم در تجدید نظر به جایی برسید. باید آیلتس بدید و دوباره اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)