صفحه 1 از 147 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

از تاریخ 28 مارچ 2014 شرکت worldbridge که برای ویزای uk کار میکرد، همکاری خودش رو متوقف کرده و کسانی که برای ویزای uk در ترکیه اقدام می کنند بایستی مدارکشون رو از طریق یک همکار جدید به نام Teleperformance سابمیت کنند. دوستان می توانند تجربیات کسانی که از طریق worldbridge اقدام کردند رو توی این تاپیک ملاحظه کنند.

تاپیک حاضر برای بیان تجربیات و سوالات مرتبط با اقدام ویزای انگلستان از طریق Teleperformance در کشور ترکیه می باشد.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

این سایت هنوز جایی برای ترکینگ نداره به من گفتن رجیستر کن دوباره که انجام دادم اما وقتی ترکینگ می کنم اطلاعات جدید رو نشون نمیده حتی جای پی منت که انجام شده هم تیک نخورده
    گفتن که از طریق اینجا پیگیری کنم پرونده ام رو
    https://ukvi-international.faq-help.com/

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    این سایت هنوز جایی برای ترکینگ نداره به من گفتن رجیستر کن دوباره که انجام دادم اما وقتی ترکینگ می کنم اطلاعات جدید رو نشون نمیده حتی جای پی منت که انجام شده هم تیک نخورده
    گفتن که از طریق اینجا پیگیری کنم پرونده ام رو
    https://ukvi-international.faq-help.com/
    اگر از طریق ukvi می خواهید فرم پر کنید بفرستید، حتمن توی متن اسمتون و تاریخ تولد دقیق و شماره اپلیکیشن که با GWF شروع میشه رو بفرستید. (البته اگر سوالتون مربوط به post-application) هست. چون من یه بار از این طریق باهاشون تماس گرفتم که برام ایمیل اومد، تا وقتی این اطلاعات رو وارد نکنی، ما نمی تونیم به سوالت جواب بدیم. و لذا جواب دادنشون به تاخیر افتاد.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.

Junior Member

سلام دوستان

تنها کاری که بعد از اپلای کردن تو سایت visa4uk، در سایت Teleperformance باید کرد ریجیستر کردن هستش دیگه؟ درسته؟ گرفتن added value service که ضروری نیست؟ گرفتن appointment که تو سایت visa4uk انجام میشه؟

Junior Member

دوستان یه سوال
    توی این سیستم جدید, در قسمت visa sub-type , چند مدل TIER4 هستش.
    من full-funded offer دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین کدوم رو باید انتخاب کنم:

Tier4 (General ) student
    Tier4 (sponsored) student
    Tier4(scholarship) student

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    توی این سیستم جدید, در قسمت visa sub-type , چند مدل TIER4 هستش.
    من full-funded offer دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین کدوم رو باید انتخاب کنم:

Tier4 (General ) student
    Tier4 (sponsored) student
    Tier4(scholarship) student
    من هم فول فاند بودم و فاندم هم از نوع اسکولارشیپ نبود و دانشگاه اسپانسرم بود. و لذا نوع sponsored رو انتخاب کردم. روزی که مدارک رو تحویل worldbridge می دادم، ازم پرسید چرا زدی sponsored که من گفتم چون اسپانسر دارم و اسپانسرم هم دانشگاه uk هست، اونم رفت از یکی پرسید و گفت ok مشکلی نیست. (توی سیستم قدیم هم این ماجراها بود )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    من هم فول فاند بودم و فاندم هم از نوع اسکولارشیپ نبود و دانشگاه اسپانسرم بود. و لذا نوع sponsored رو انتخاب کردم. روزی که مدارک رو تحویل worldbridge می دادم، ازم پرسید چرا زدی sponsored که من گفتم چون اسپانسر دارم و اسپانسرم هم دانشگاه uk هست، اونم رفت از یکی پرسید و گفت ok مشکلی نیست. (توی سیستم قدیم هم این ماجراها بود )
    ممنون.
    توی offer letter من studentship و هم scholarship ذکر شده. ولی جایی مشخص نکرده که دقیقا type چی هستش.توی فرم APPENDIX8 هم کلمه Sponsorship بکاررفته!!حالا دقیقا از این طبقه بندی منظورشون چیه من متوجه نشدم.

Junior Member

سلام
    من نتونستم در سایت Teleperformance جایی پیدا کنم که بفهمم سفارت انگلیس در استانبول برای یک روز خاص وقت داره یا نه. آیا راهی وجود داره که قبل از پر کردن فرم ها و پرداخت هزینه، روزهایی که جا میده رو ببینیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلام
    لطفا اگه میشه آدرسی که میشه از میدان تکسیم رفت به شرکت Teleperformance رو اینجا بنویسید. با تشکر

Junior Member

سلام

از میدون تکسیم سوار مترو میشین تو ایستگاه Sisli (شیشلی) پیاده شدی می ری اونور پل. چند متر جلوتر یک خیابون کم عرض ولی شلوغی هستش که از توش یک مسجدم هست. بعد مسجد میری مرکز خرید Profilo داخل اونجا میری طبقه دوم، انتهای سالن. معمولا مغازه داره نمیدونن شرکت کجاست. بهتره از نگهبان بپرسین. من یک نیم ساعت طول کشید داخل پاساژ اونجا رو پیدا کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)