صفحه 101 از 147 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member hoseinjj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    بله امکانپذیر است
    برای هر نفر (dependent and main applicant) باید این سرویس رو جداگانه خریداری کرد ؟
    Only God can judge me

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    سلام بله واسه tier 4.
    من فاند دارم و حدود ۹۰٪ هزینه هامو فاندم پوشش میده و واسه باقی هزینه هام تایید موجودی حساب و گردش حساب یک ماهه دادم از بانک پاسارگاد.
    معمولا در مصحبه ی دوم در مورد مدارک مالی بحث میشه و اینکه منشا پولی که داخل حساب گذاشتید از کجاست. برای همین دوستان پیشنهاد میکنن که مدارک بیشتری به عنوان مدارک مالی ارایه بشه مثل فیش حقوقی، گردش حساب سپرده ای که در بانک دارید(اگر دارید)، سند منزل و ... . اما با توجه به اینکه شما فاند دارید و نیاز نداشتید پول خیلی زیادی داخل حساب داشته باشید احتمال اینکه روی منشا مالی حساس بشن کم تر هست. به هر حال حتما مدارکی که ذکر شد همراهتون باشه برای روز مصاحبه
    اینجا رو مطالعه بفرمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

بله هرپرونده مجزا

Junior Member

سلام
    بچه‌ها من پاک گیج شدم. سفارت انگلستان مگه توی آنکارا نیست؟ پس قضیه استانبول چیه؟ یعنی شهرهای دیگه مثل استانبول هم کنسولگری هست که بشه مصاحبه بریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hd نمایش پست ها
    سلام
    بچه‌ها من پاک گیج شدم. سفارت انگلستان مگه توی آنکارا نیست؟ پس قضیه استانبول چیه؟ یعنی شهرهای دیگه مثل استانبول هم کنسولگری هست که بشه مصاحبه بریم؟
    سفارت توی آنکاراس ولی توی 5 6 شهر دیگه از جمله استانبول و آنتالیا کنسولگری داره.
    شما مصاحبه دوم داری آنکارا؟
    الان آنکار هستی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    سفارت توی آنکاراس ولی توی 5 6 شهر دیگه از جمله استانبول و آنتالیا کنسولگری داره.
    شما مصاحبه دوم داری آنکارا؟
    الان آنکار هستی؟
    نه من میخواستم امروز وقت از سفارت تهران بگیرم که نتونستم. دارم تازه به سفارت دوبی/آنکارا فکر میکنم. امارات هم که سفارتش تا ۱۸ مرداد تعطیله و تا بخوام ویزای امارات رو بگیرم ترمم تموم شده! ناچارم برم ترکیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hd نمایش پست ها
    نه من میخواستم امروز وقت از سفارت تهران بگیرم که نتونستم. دارم تازه به سفارت دوبی/آنکارا فکر میکنم. امارات هم که سفارتش تا ۱۸ مرداد تعطیله و تا بخوام ویزای امارات رو بگیرم ترمم تموم شده! ناچارم برم ترکیه.
    ترکیه هم تا 19 سپتامبر تعطیله ولی اگه بتونی از استامبول هفته دیگه وقت بگیری و سرویس پریوریتی استفاده کنی احتمال اینکه تا آخر سپتامبر یا نهایتا اوایل اکتبر جواب بگیری هست.

Junior Member

راستی بچه‌ها توی سفارت انگلستان در آنکارا و استانبول میشه کوله برد؟ من میخوام یه روزه برم و هتل نگیرم (صبح برم شب بیام)، ولی اینطوری باید کوله رو ببرم توی سفارت یا یه جوری دم در تحویل بدم.

ممنون

Junior Member

یک سوال دیگه: دفتر Teleperformance در استانبول/آنکارا ... هم امکان pass back داره؟
    آخه من تو این مدت به پاسپورتم احتیاج دارم و نمیتونم یکی دو هفته اونجا بکارمش!

استانبول را میدونم که می تونید ببرید.
    در ضمن جایی که شما میرید و مدارک را تحویل میدید و مصاحبه اول میشید سفارت نیست. یه شرکتیه که این کارها را برای سفارت انجام میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)