صفحه 115 از 147 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member hoseinjj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط seydamir نمایش پست ها
    من از کارمند خود سفارت که ایرانیه (ارمنیه) پرسیدم پیشنهاد داد نه سرویس priority بگیرین نه passback می گفت تاثیر منفی ممکنه داشته باشه.
    شما کارمند سفارت رو کجا دیدید !
    شما برای ویزای انگلستان اصلا به سفارت مراجعه نمیکنید ! احتمالا اشتباه شده و اون شخص آقای آبرامیان بوده که نه کارمند سفارته نه کارمند TLS. ایشون کار پیکاپ ویزا انجام میدن که جلوی دفتر TLS هستند و ایرانیهارو راهنمایی میکنند.
    Only God can judge me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق کنترل دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    شما کارمند سفارت رو کجا دیدید !
    شما برای ویزای انگلستان اصلا به سفارت مراجعه نمیکنید ! احتمالا اشتباه شده و اون شخص آقای آبرامیان بوده که نه کارمند سفارته نه کارمند TLS. ایشون کار پیکاپ ویزا انجام میدن که جلوی دفتر TLS هستند و ایرانیهارو راهنمایی میکنند.
    آها خیلی خوب گفتین همونه! البته برای وبزای Tier 4 ایشون اینو گفتن نه برای ویزاهای دیگه. باید اصلاح کنم.

Junior Member

اتفاقا حتما priority بگیرید در ترکیه. من 3 جولای مدارکمو دادم و تازه 13 جولای ایمیل اومد از شفیلد که مدارک رسیده به ما....با شتر میفرستادن زودتر میرسید. امروز 21 جولای هست و هنوز جواب من نیومده فردا و پس فردا هم تعطیله. یعنی حتی از 14 روز کاری هم که خودشون میگن بیشتر شده.
    این داستان شفیلد وضعت ویزا از ترکیه رو به شدت بهم ریخته. طوری که کارمندای TLS هم هیچ ایده ی درست و کاملی از تحویل مدارک نداشتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    اتفاقا حتما priority بگیرید در ترکیه. من 3 جولای مدارکمو دادم و تازه 13 جولای ایمیل اومد از شفیلد که مدارک رسیده به ما....با شتر میفرستادن زودتر میرسید. امروز 21 جولای هست و هنوز جواب من نیومده فردا و پس فردا هم تعطیله. یعنی حتی از 14 روز کاری هم که خودشون میگن بیشتر شده.
    این داستان شفیلد وضعت ویزا از ترکیه رو به شدت بهم ریخته. طوری که کارمندای TLS هم هیچ ایده ی درست و کاملی از تحویل مدارک نداشتن.
    من از یک فرد مطلع شنیدم که گویا چند روزی هست که مشکلی در روند بررسی Tier 4 و Dependent به وجود اومده. تقریبا من هم مثل شما بعد از ده روز از شفیلد ایمیل اومده که مدارک دریافت شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seydamir نمایش پست ها
    من از کارمند خود سفارت که ایرانیه (ارمنیه) پرسیدم پیشنهاد داد نه سرویس priority بگیرین نه passback می گفت تاثیر منفی ممکنه داشته باشه.

این که خیلی غیر منطقی یه نظر میاد!!

سلام دوستان با توجه به اينكه آرائه اصل مدارك به سفارت الزاميه تو اين سيستم جديد دفتر اداري سفارت انگليس تواستانبول علي رغم تمام اصرار ها به ارائه اصل مدارك اونها فقط كپي رو ميگيرن و نه اصل رو ميگيرن و نه نگاه ميكنن. حالا من مي خوام بپرسم كه اين مطلب تو اين روش جديد طبيعيه و أيا كسي تو اين روش جديد ويزاشو گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Goodfellas1 نمایش پست ها
    سلام دوستان با توجه به اينكه آرائه اصل مدارك به سفارت الزاميه تو اين سيستم جديد دفتر اداري سفارت انگليس تواستانبول علي رغم تمام اصرار ها به ارائه اصل مدارك اونها فقط كپي رو ميگيرن و نه اصل رو ميگيرن و نه نگاه ميكنن. حالا من مي خوام بپرسم كه اين مطلب تو اين روش جديد طبيعيه و أيا كسي تو اين روش جديد ويزاشو گرفته؟
    سلام
    من تجربه ای نداشتم ولی توی سایت TLS که برید کاملا توضیح داده که از می به بعد سیستم اسکن راه اندازی شده و دیگه فقط کپی مدارک و اسکن می کنن و اصل رو نمی گیرن.

Junior Member

بله. فقط کپی رو باید تحویل بدین... من از استانبول همین کارو کردم و ویزا هم گرفتم... شما بهتره اصن حساس نباشین رو این قضیه. مثلا من خودم باید اصل کارنامه ایلتس رو میدادم به سفارت. درحالی که تو سیستم اینا کپی رو دادم اسکن کرد رفت. دیگه تقریبا اکثر چیزا الکترونیکی شده و سفارت میره چک میکنه صحت مدارک رو. مثلا روی کارنامه ایلتس یه شماره داره که همون رو چک میکنن و صحت کارنامه معلوم میشه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Goodfellas1 نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meshkatd نمایش پست ها
    من از یک فرد مطلع شنیدم که گویا چند روزی هست که مشکلی در روند بررسی Tier 4 و Dependent به وجود اومده. تقریبا من هم مثل شما بعد از ده روز از شفیلد ایمیل اومده که مدارک دریافت شد.
    آخه بررسی ها توسط نیروی انسانی انجام میشه... چه مشکلی میتونه باشه. من سال 2014 برای فوق لیسانس ام ویزا گرفتم در اوج شلوغی سفارت در استانبول چون تهران سفارت تعطیل بود و کل پروسه 15 روز عادی که میشه 11 روز کاری طول کشید و مصاحبه ی دوم هم نداشتم. خدا میدونه این پروسه شفیلد چقدر طول بکشه.
    جواب ویزا های توریستی و ویزیت رو سریع در 10 روز کاری میده ولی دانشجویی رو خیلی طول میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    آخه بررسی ها توسط نیروی انسانی انجام میشه... چه مشکلی میتونه باشه. من سال 2014 برای فوق لیسانس ام ویزا گرفتم در اوج شلوغی سفارت در استانبول چون تهران سفارت تعطیل بود و کل پروسه 15 روز عادی که میشه 11 روز کاری طول کشید و مصاحبه ی دوم هم نداشتم. خدا میدونه این پروسه شفیلد چقدر طول بکشه.
    جواب ویزا های توریستی و ویزیت رو سریع در 10 روز کاری میده ولی دانشجویی رو خیلی طول میده.
    شما هنوز خبری نشده؟ چند روز کاری گذشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)