صفحه 119 از 147 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

سلام دوستان عزیز
    بله فقط از طریق ایمیل بود. ایمیل اول فردای تحویل مدارک مبنی بر رسیدن مدارک دست سفارت. ایمیل دوم و سوم روز 6 جهت اعلام اینکه مدارک آماده دریافته.( خیلی ممنونم ایشالا جواب ویزاتون خیلی زود آماده بشه).
    - خیر من فول فاند نیستم و تمامی هزینه هارو بجز 2500 پوند اسکالرشیپ خودم پرداخت میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RamN نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بله فقط از طریق ایمیل بود. ایمیل اول فردای تحویل مدارک مبنی بر رسیدن مدارک دست سفارت. ایمیل دوم و سوم روز 6 جهت اعلام اینکه مدارک آماده دریافته.( خیلی ممنونم ایشالا جواب ویزاتون خیلی زود آماده بشه).
    - خیر من فول فاند نیستم و تمامی هزینه هارو بجز 2500 پوند اسکالرشیپ خودم پرداخت میکنم.
    یعنی از شفیلد ایمیل نیومد براتون اصلا؟؟!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    یعنی از شفیلد ایمیل نیومد براتون اصلا؟؟!!!!
    چرا باید از شفیلد ایمیل بیاد ؟؟؟
    تمامی ایمیلها از جمله اعلام حاضر بودن مدارک برای جمع آوری از طریق TLSContact ارسال شد. و در پاکتی ک حاوی پاسپورتم بود نامه ای از UK Visa& Immigration بود ک اعلام میکرد ویزای شما موفق بوده و از چه تا ریخی تاچ زمانی میتونید در انگلستان بمونید و باید طی 10 روز پس از رسیدن اطلاعات بیومتریکتون رو تحویل تا ویزاتون از Vignette تغییر پیدا کنه.
    شفیلد تنها محلی بود ک با فردی ک اینترویو داشتم مصاحبه کردم.

Junior Member

چرا باید از شفیلد ایمیل بیاد ؟؟؟
    تمامی ایمیلها از جمله اعلام حاضر بودن مدارک برای جمع آوری از طریق TLSContact ارسال شد. و در پاکتی ک حاوی پاسپورتم بود نامه ای از UK Visa& Immigration بود ک اعلام میکرد ویزای شما موفق بوده و از چه تا ریخی تاچ زمانی میتونید در انگلستان بمونید و باید طی 10 روز پس از رسیدن اطلاعات بیومتریکتون رو تحویل تا ویزاتون از Vignette تغییر پیدا کنه.
    شفیلد تنها محلی بود ک با فردی ک اینترویو داشتم مصاحبه کردم.
    گویا شانس شما زد و پرونده تون نرفت شفیلد. پرونده ی من و چند نفر دیگه فرستاده شده شفیلد و گویا تمام یا بیشتر پرونده های ویزا از ترکیه دیگه میره شفیلد و جواب دهی خیلی کند میشه.

Junior Member hoseinjj آواتار ها

سلام دوستای عزیز
    من تاریخ 27 تیرماه روز سه شنبه برای ویزاس دانشجویی از طریق شرکت Tele استانبول پاساژ Profilo با ویزای Priority اقدام کردم و جواب مثبت رو در تاریخ 3 مرداد (6 روز کاری ) دریافت کردم.
    اگر ازدوستان سوالی باشه در حد توانم در خدمتم.
    سلام
    بابت دریافت ویزا بهتون تبریک میگم.
    ممنون میشم اگر در خصوص مصاحبه اول و دوم(اگر داشتید) و سوالاتی که ازتون پرسیده شد تجربتون رو به اشتراک بگذارید.
    Only God can judge me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    گویا شانس شما زد و پرونده تون نرفت شفیلد. پرونده ی من و چند نفر دیگه فرستاده شده شفیلد و گویا تمام یا بیشتر پرونده های ویزا از ترکیه دیگه میره شفیلد و جواب دهی خیلی کند میشه.
    خیلی جاله. ولی فکر نکنم حتی در این شکل تاثیر خاصی در سرعت جواب دهیشون داشته باشه . تمامی مدارک اسکن شدن و به طور آنلاین فرستاده میشن. ارزیابیشون هم همون روالی باید باشه ک در سفارت هست.
    همه چیز آنلاینه و منطقا نباید تاثیر زیادی در مدت پاسخ گویی بزاره.
    البته این طور به نظر من میاد.
    امیدوارم هرچه زودتر خبرای خوش به دستتون برسه.

Junior Member

خیلی جاله. ولی فکر نکنم حتی در این شکل تاثیر خاصی در سرعت جواب دهیشون داشته باشه . تمامی مدارک اسکن شدن و به طور آنلاین فرستاده میشن. ارزیابیشون هم همون روالی باید باشه ک در سفارت هست.
    همه چیز آنلاینه و منطقا نباید تاثیر زیادی در مدت پاسخ گویی بزاره.
    البته این طور به نظر من میاد.
    امیدوارم هرچه زودتر خبرای خوش به دستتون برسه.
    قطعا تاثیر داره چون تمام ماهایی که پرونده مون رفته شفیلد بعد از حداقل یک هفته ایمیل دادن که تازه پرونده داره میره زیر نظر افسر. یه آقایی روز قبل از من (10 جولای) وقت داشت و اتفاقا پرایوریتی هم بود، پرونده ی ایشون هم رفته شفیلد و هنوز جواب نگرفته. حالا حتی پرونده ش هم مشکلی داشته بازم ایشون بعد از 2 یا سه روز ایمیل شفیلد رو دریافت کردن. یعنی توی سرویس پرایوریتی هم اونایی که پرونده شون میره شفیلد دیرتر بررسی میشه کیسشون.
    ویرایش توسط sabooli : July 29th, 2017 در ساعت 10:48 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    سلام
    بابت دریافت ویزا بهتون تبریک میگم.
    ممنون میشم اگر در خصوص مصاحبه اول و دوم(اگر داشتید) و سوالاتی که ازتون پرسیده شد تجربتون رو به اشتراک بگذارید.
    سلام
    من فقط مصاحبه اول داشتم. مصاحبه با خانوم مسنی انجام شد ک از شفیلد مصاحبه میکرد. تایپش خیلی کند بود و میگفت لطفا شمرده حرفبزن تا من بهت برسم.
    سوالات روتین ک دوستان مطرح کردن رو پرسید.
    شاید یکی از سوالات مهم این نکته بود که : این دوره چه تاثیری رو آیندتون داره؟ ک من ارتباط دادم به این مطلب ک این درس میتونه فرصتهای شغلی زیادی رو برای من در ایران فراهم کنه تا بدونن ک قصد موندن ندارم
    واینکه دلیلتون برای انتخاب این رشته چیه ؟ که چهار تا دلیل از اهمیت دانشگاه گفتم و اینکه خیلی دلم میخواد با استادی(اسم دادم) کار کنم و ایشون الگوی من هستن( صرفا برای اینکه بدونن Original Student هستم).
    در کل مصاحبه کوتاهو شیرینی بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabooli نمایش پست ها
    قطعا تاثیر داره چون تمام ماهایی که پرونده مون رفته شفیلد بعد از حداقل یک هفته ایمیل دادن که تازه پرونده داره میره زیر نظر افسر. یه آقایی روز قبل از من (10 جولای) وقت داشت و اتفاقا پرایوریتی هم بود، پرونده ی ایشون هم رفته شفیلد و هنوز جواب نگرفته. حالا حتی پرونده ش هم مشکلی داشته بازم ایشون بعد از 2 یا سه روز ایمیل شفیلد رو دریافت کردن. یعنی توی سرویس پرایوریتی هم اونایی که پرونده شون میره شفیلد دیرتر بررسی میشه کیسشون.
    سلام دوستان من هم از سرويس priority استفاده كردم و ١٧ جولاي اپلاي كردم اتفاقا فرداي اون روز ايميل شفيلد رو هم دريافت كردم يعني سرويس priority هم لحاظ شده ولي الان با گذشت ١٠ روز كاري هيچ خبر ديگه اي نشده و من هم فكر كنم الان پروسه رسيدگي يكم بيشتر طول ميكشه

Junior Member

دوستان سوال داشتم از خدممتون: امکان برداشت و جابه جایی کامل مبلغمون که در بانک پاسارگارد گذاشته بودیم بعد دریافت Vignette Visa وجود داره ؟ مشکلی ک دیگ نداره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)