صفحه 120 از 147 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط RamN نمایش پست ها
    دوستان سوال داشتم از خدممتون: امکان برداشت و جابه جایی کامل مبلغمون که در بانک پاسارگارد گذاشته بودیم بعد دریافت Vignette Visa وجود داره ؟ مشکلی ک دیگ نداره ؟
    من قبلا که اپلای ابرود رو میخوندم فک کنم نوشته بودن تا زمان گرفتن ویزا کافیه پول توی حسابمون باشه. در هر صورت پول برای دانشگاه هستش و میدونن قراره برداشت شه. باز بذارین دوستان با تجربه تر هم نظرشون رو بگن. ولی فک نکنم دیگه مشکلی باشه.

Junior Member

سلام و وقت بخیر. میشه لطفا بگید آیا برای گرفتن نوبت از سفارت برای خودم و همسر و فرزندم باید سه اکانت جدا باز کنم؟؟؟ و سه تا نوبت باید بگیرم؟

Junior Member

بالاخره ویزای من اومد. یک ایمیل از همون شفیلد اومد با این محتوا.

Our office is now ready to issue you a UK Visa. To complete this process we require you to undertake the following steps:

1. Please submit your passport to the Visa Application Centre (VAC) where you made your original visa application .

2. Please also submit a copy of this e-mail so that the Visa Application Centre will accept your passport.

Kind regards,

UK Decision Making Centre

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    بالاخره ویزای من اومد. یک ایمیل از همون شفیلد اومد با این محتوا.

Our office is now ready to issue you a UK Visa. To complete this process we require you to undertake the following steps:

1. Please submit your passport to the Visa Application Centre (VAC) where you made your original visa application .

2. Please also submit a copy of this e-mail so that the Visa Application Centre will accept your passport.

Kind regards,

UK Decision Making Centre
    سلام خیلی تبریک میگم.
    ببخشید دو تا سوال.
    1- آیا امروز بهتون ایمیل دادن؟ (مگه شنبه ها هم کار میکنن؟!!!)
    2- مگه پاسپورتتون پیش خود TLS نیست که ازتون خواستن سابمیتش کنید؟

بازم مبارک باشه!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان محترم

من مشکلی پیدا کردم که امیدوارم دوستان بتوانند من رو راهنمایی کنند

برای من cos در تاریخ 17 جولای صادر شده و به دست من رسیده و من دیدم که در درخواست cos تاریخ شروع کار 1 آگوست اعلام شده. با توجه به اینکه من سریع ترین زمانی که می توانم وقت سفارت بگیرم و مدارکم را برای در خواست ویزا تحویل بدهم حدودا 10 آکوست می شود، یعنی ده روز هم از تاریخ شروع کار من که در cos قید شده در واقع گذشته است. حالا سوال من اینه که سفارت با توجه به چه تاریخی زمان شروع ویزا رو می زند؟ و

آیا این مساله صدور ویزای من رو دچار مشکل خواهد کرد؟ و من باید چیکار کنم برای این مورد؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام خیلی تبریک میگم.
    ببخشید دو تا سوال.
    1- آیا امروز بهتون ایمیل دادن؟ (مگه شنبه ها هم کار میکنن؟!!!)
    2- مگه پاسپورتتون پیش خود TLS نیست که ازتون خواستن سابمیتش کنید؟

بازم مبارک باشه!
    ممنونم
    راجب سوال اول باید بگم که بله امروز اومد و من هم به شدت متعجبم چون شنبه تعطیله ولی ایمیل اومد. حدسم اینه که روی یک سیستم اتوماتیکی کامپیوتر به نوبت شروع کرده به فرستادن.
    درباره سوال دوم هم باید بگم که نه پاسپورتمو من تحویل گرفتم که بتونم بیام ایران. اصطلاحا سرویس pass back گرفتم تا هزینه ی موندن اونجا نداشته باشم.

Junior Member

ممنونم
    راجب سوال اول باید بگم که بله امروز اومد و من هم به شدت متعجبم چون شنبه تعطیله ولی ایمیل اومد. حدسم اینه که روی یک سیستم اتوماتیکی کامپیوتر به نوبت شروع کرده به فرستادن.
    درباره سوال دوم هم باید بگم که نه پاسپورتمو من تحویل گرفتم که بتونم بیام ایران. اصطلاحا سرویس pass back گرفتم تا هزینه ی موندن اونجا نداشته باشم.
    تبريك ميگم دوست گرامي

ببخشيد ميشه بفرماييد الان كه از پس بك استفاده كردين از زماني كه پاسپورتو بهشون ميدين چقدر طول ميكشه كه ويزا رو بچسبونن و بهتون برميگردونن؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lorinser2 نمایش پست ها
    تبريك ميگم دوست گرامي

ببخشيد ميشه بفرماييد الان كه از پس بك استفاده كردين از زماني كه پاسپورتو بهشون ميدين چقدر طول ميكشه كه ويزا رو بچسبونن و بهتون برميگردونن؟

ممنون
    دوشنبه تحویل tp میشه پاسپورت حالا باید دید چقدر طول میکشه. معمولا یک هفته طول میکشه

Junior Member

دوشنبه تحویل tp میشه پاسپورت حالا باید دید چقدر طول میکشه. معمولا یک هفته طول میکشه
    تبریک میگم، بالاخره خیالتون راحت شد. میخواین بدین به آژانس؟ یعنی آژانس تا ببره و بیاره یک هفته طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabooli نمایش پست ها
    تبریک میگم، بالاخره خیالتون راحت شد. میخواین بدین به آژانس؟ یعنی آژانس تا ببره و بیاره یک هفته طول میکشه؟
    ممنونم ازتون.
    نه من میدم به یک آقایی که جلوی tp بودن. اسمشونو نمی تونم بیارم چون پست پاک میشه ولی من سالهاست با ایشون کار میکنم وهمیشه پاسپورتو میدم بهشون ونصف قیمت آژانس ها هم میگیرن.
    در خود سفارت تا جایی که من توی همین فروم خوندم یک هفته طول میکشه ویزا رو روی پاس بزنه و تحویل بده. خود این آقا فردای روزی که پاس رو بگیره برام میفرسته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)