صفحه 124 از 147 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    دوستانی که برای هر نوع ویزا از استانبول اقدام می کنند توجه کنند که هیچ کدوم از مدارک اونها منگنه نباشه و از تمامی مدارک یک سری کپی داشته باید. هیچ مدرگی با گیره و منگنه قابل قبول نیست دیگه.

ویزا های دانشجویی جدای از مصاحبه ی اول در روز تحویل مدارک با شانس بسیار بالایی یک مصاحبه ی دوم هم داره در صورتی که از پس بک استفاده کنید این مصاحبه تلفنی خواهد بود. در صورت استفاده از پرایوریتی سرویس دیگه پس بک قابل استفاده نیست و باید استانبول بمونید. به طور کلی چه استاندارد بدون پس بک و چه پرایوریتی بگیرید که در هردو پاسپورت شما در سفارت میمونه باید در استانبول تشریف داشته باشید چون مصاحبه حضوری هست وگرنه ویزای شما به دلیل عدم حضور در مصاحبه رد میشه.
    دوست عزیز
    با عرض معذرت اطلاعتتون چندان دقیق و بروز نیست.
    1- اونجایی که میگین "ویزا های دانشجویی جدای از مصاحبه ی اول در روز تحویل مدارک با شانس بسیار بالایی یک مصاحبه ی دوم هم داره". منظورتون از شانس بسیار بالا چیه؟!!! میشه یه آمار دقیق بدین که ما هم بدونیم جند درصد افراد به مصاحبه دوم دعوت میشن؟!!!

2- تلفنی یا حضوری بودن مصاحبه دوم اصلن ربطی به خرید سرویس پاس بک نداره. اگه زحمت بکشین صفحات اخیر همین ترد، را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که دو سالی میشه قبل از مصاحبه دوم ایمیل میزنن، و شکل برگذاری مصاحبه دوم (حضوری یا تلفنی) را با متقاضی چک میکنن.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Mohammadtaghi6 : August 3rd, 2017 در ساعت 09:32 AM
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

دوستانی که برای هر نوع ویزا از استانبول اقدام می کنند توجه کنند که هیچ کدوم از مدارک اونها منگنه نباشه و از تمامی مدارک یک سری کپی داشته باید. هیچ مدرگی با گیره و منگنه قابل قبول نیست دیگه.

ویزا های دانشجویی جدای از مصاحبه ی اول در روز تحویل مدارک با شانس بسیار بالایی یک مصاحبه ی دوم هم داره در صورتی که از پس بک استفاده کنید این مصاحبه تلفنی خواهد بود. در صورت استفاده از پرایوریتی سرویس دیگه پس بک قابل استفاده نیست و باید استانبول بمونید. به طور کلی چه استاندارد بدون پس بک و چه پرایوریتی بگیرید که در هردو پاسپورت شما در سفارت میمونه باید در استانبول تشریف داشته باشید چون مصاحبه حضوری هست وگرنه ویزای شما به دلیل عدم حضور در مصاحبه رد میشه.

سلام براي ويزاي ويزيت هم نبايد منگنه
    ه باشه، البته از دبي نه تركيه،
    اخه ترجمه هارو خود مترجم پانچ ميكنه ما كه نميتونيم پانچ رو باز كنيم

به هم به هم ن صورت پانچ شده از صفحه ترجمه و صفحه زيريش كپي گرفتم ،خوب اين دو تا صفحه كپي گرفته شده رو چطوري بايد به هم بچسبونم ، اگر به هم منگنه نكنم گم ميشن ،

من شنيدم عكس ميگيرن از مدارك ،حتي اگر اسكن هم انجام بدم ،منكنه كه مشكلي ايجاد نميكنه فوقش همون لحظه باز كنن ،

Junior Member

اگر پس بک نمیگیرید قطعا باید استانبول بمونید و این احتمال هست که مصاحبه ی دوم داشته باشید. من جای شما بودم ریسک نمیکردم برای ۵۰ پوند و سرویس پس بک رو می خریدم که در صورت نیاز به مصاحبه گزینه ی مصاحبه ی تلفنی برام بمونه.
    دوست عزیز
    الان خیلی وقت هست که مصاحبه دوم به صورت تلفنی هم انجام میشه و هیچ نیازی به برگشت به ترکیه برای این منظور نیست.
    سرویس پس بک برای ترکیه توصیه نمیشه چون برای پیک آپ هزینه چند برابر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    با عرض معذرت اطلاعتتون چندان دقیق و بروز نیست.
    1- اونجایی که میگین "ویزا های دانشجویی جدای از مصاحبه ی اول در روز تحویل مدارک با شانس بسیار بالایی یک مصاحبه ی دوم هم داره". منظورتون از شانس بسیار بالا چیه؟!!! میشه یه آمار دقیق بدین که ما هم بدونیم جند درصد افراد به مصاحبه دوم دعوت میشن؟!!!

2- تلفنی یا حضوری بودن مصاحبه دوم اصلن ربطی به خرید سرویس پاس بک نداره. اگه زحمت بکشین صفحات اخیر همین ترد، را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که دو سالی میشه قبل از مصاحبه دوم ایمیل میزنن، و شکل برگذاری مصاحبه دوم (حضوری یا تلفنی) را با متقاضی چک میکنن.

موفق باشید.
    من به شما عدد و رقم ندادم که شما حالا از من گزارش ریز موارد دعوت شده به مصاحبه دوم رو میپرسی. منم کسی رو زور نکردم بمونه ترکیه و ایمیلی هم که برای دوستانی که پس بک نخریدن اومده همیشه حق انتخاب نداده و خیلی وقت ها گفته فلان روز و ساعت حضور پیدا کنید. مثلا در سال ۲۰۱۴ از پس بک خبری نبود و باید کلا می موندی تا جواب بیاد که باز به یک عده حق انتخاب نوع مصاحبه میدادن و به یک عده نه و این روند در حال حاضر هم برای کسانی که پس بک نمیخرند همچنان ادامه داره. هنوزم من هیچ اصراری ندارم و ولی خودتون می دونید. شما با یک اطمینان خاص و عجیبی حرف می زنید انگار الان توی سفارت در استانبول نشستی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meshkatd نمایش پست ها
    دوست عزیز
    الان خیلی وقت هست که مصاحبه دوم به صورت تلفنی هم انجام میشه و هیچ نیازی به برگشت به ترکیه برای این منظور نیست.
    سرویس پس بک برای ترکیه توصیه نمیشه چون برای پیک آپ هزینه چند برابر میشه.
    شما جواب خودتونو دارید میدید. مصاحبه ی دوم به شکل تلفنی هم انجام میشه... هم میتونه تلفنی باشه هم نباشه... شما مختارید.... ا

Junior Member

موندن یا رفتن از ترکیه در هیچ کدوم از قوانین ذکر نشده و همه اینجا از روالی که هست صحبت می کنن که می تونه تغییر کنه. حرف من این هست که برای ۵۰ پوند شانس خودتونو از بین نبرید.
    نه من می تونم اثبات کنم که واسه مصاحبه دوم حق انتخاب نمیده و نه شما که میگید حق انتخاب میده چون هیچ جای قوانین ذکر نشده. پس با توجه به روند بی ثبات سفارت انگلیس من میگم پس بک بگیرید که مبادا شانسی که بدست آوردید از بین بره. حالا بازم هیچ اجباری نیست.

بچه هااااا تورو خدا یکی جواب بده من پول IHS و دادم برام دو تا هم ایمیل اومد... که پرداخت شده و اینا.... ولی تو اپلیکیشنم نشون نمیده که پرداخت شده. برای کسی قبلا اینجوری شده بوده؟؟؟ طول میکشه آپدیت شه یا فوری آپدیت میشه؟؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    بچه هااااا تورو خدا یکی جواب بده من پول IHS و دادم برام دو تا هم ایمیل اومد... که پرداخت شده و اینا.... ولی تو اپلیکیشنم نشون نمیده که پرداخت شده. برای کسی قبلا اینجوری شده بوده؟؟؟ طول میکشه آپدیت شه یا فوری آپدیت میشه؟؟
    بعد پرداخت بیمه سریعا میره مرحله ی بعد و وقت رو کانفرم باید بتونید بکنید.

بچه ها ببخشید من انقدر سوال میکنم این Commercial Partner و من پر کردم. سوال خاصی هم نکرد خیلی بیسیک بود. درسته؟ بعد که پر کردم حالا چرا سبز نمیشه؟ چیکار کنم تا سبز شه؟
    بعد اینکه گفته اینجوری من که نباید کار خاصی کنم خود اونا میفرستن دیگه؟
    When to submit the documents to Sheffield
    You or your representative/sponsor should send all the supporting documents

همش حس میکنم یه چیزی هست که من نمیدونم
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member hoseinjj آواتار ها

موندن یا رفتن از ترکیه در هیچ کدوم از قوانین ذکر نشده و همه اینجا از روالی که هست صحبت می کنن که می تونه تغییر کنه. حرف من این هست که برای ۵۰ پوند شانس خودتونو از بین نبرید.
    نه من می تونم اثبات کنم که واسه مصاحبه دوم حق انتخاب نمیده و نه شما که میگید حق انتخاب میده چون هیچ جای قوانین ذکر نشده. پس با توجه به روند بی ثبات سفارت انگلیس من میگم پس بک بگیرید که مبادا شانسی که بدست آوردید از بین بره. حالا بازم هیچ اجباری نیست.
    وفتی یکچیزی رو مطمئن نیستید انقدر قاطعانه نظر ندید.
    این ایمیلیه که من برای مصاحبه دوم گرفتم. سرویس پس بک هم نگرفته بودم....

The Entry Clearance Officer dealing with your case would like to have an interview with you about your visa application. Could you please confirm if we can arrange an interview for you on **/09/2016 at **.** am (in Turkish time). If you are outside of Turkey, we would like to conduct a phone interview with you; in that case please provide us with your valid phone number. However, if you are still in Turkey, we expect you to attend the interview in person at the below address.

This is the address where your appointment will take place if you are in Turkey:

British Consulate General Istanbul (Ingiltere Baskonsoloslugu Istanbul)

Mesrutiyet Caddesi No:34

Tepebasi

Beyoglu

34435

Istanbul

Looking forward for your confirmation.

Kind Regards
    Only God can judge me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)