صفحه 125 از 147 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    بچه ها ببخشید من انقدر سوال میکنم این Commercial Partner و من پر کردم. سوال خاصی هم نکرد خیلی بیسیک بود. درسته؟ بعد که پر کردم حالا چرا سبز نمیشه؟ چیکار کنم تا سبز شه؟
    بعد اینکه گفته اینجوری من که نباید کار خاصی کنم خود اونا میفرستن دیگه؟
    When to submit the documents to Sheffield
    You or your representative/sponsor should send all the supporting documents

همش حس میکنم یه چیزی هست که من نمیدونم
    سلام دوست عزیز
    اگر مراحل filling form و validation را انجام دادین، دیگه نگران نباشید. شما کارتون را درست انجام دادین.
    اون گزینه commercial parthner هم اصلا سبز نمیشه. زیاد بهش گیر ندین
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

سلام. ببخشيد من 2 تا اپليكيشن پر كرده بودم از تركيه و ايران. وقت تركيه رو گرفته بودم و پرداختهاش رو هم انجام داده بودم ولي كنسل كردم و درخواست ريفاند دادم چون از تهران نوبت گرفتم. فقط الان از نظر CAS NUMBER مشكلي ايجاد نميشه؟ لطفا راهنمايي كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazaaa نمایش پست ها
    سلام. ببخشيد من 2 تا اپليكيشن پر كرده بودم از تركيه و ايران. وقت تركيه رو گرفته بودم و پرداختهاش رو هم انجام داده بودم ولي كنسل كردم و درخواست ريفاند دادم چون از تهران نوبت گرفتم. فقط الان از نظر CAS NUMBER مشكلي ايجاد نميشه؟ لطفا راهنمايي كنيد.
    چه جوری از تهران نوبت گرفتین؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    وفتی یکچیزی رو مطمئن نیستید انقدر قاطعانه نظر ندید.
    این ایمیلیه که من برای مصاحبه دوم گرفتم. سرویس پس بک هم نگرفته بودم....

The Entry Clearance Officer dealing with your case would like to have an interview with you about your visa application. Could you please confirm if we can arrange an interview for you on **/09/2016 at **.** am (in Turkish time). If you are outside of Turkey, we would like to conduct a phone interview with you; in that case please provide us with your valid phone number. However, if you are still in Turkey, we expect you to attend the interview in person at the below address.

This is the address where your appointment will take place if you are in Turkey:

British Consulate General Istanbul (Ingiltere Baskonsoloslugu Istanbul)

Mesrutiyet Caddesi No:34

Tepebasi

Beyoglu

34435

Istanbul

Looking forward for your confirmation.

Kind Regards
    سلام به تأييد فرمايش دوستمون كه ميگن موندن يا نموندن هيچ تأثيري نداره بنده ١٧ جولاي اپلاي كرده بودم با سرويس پرياريتي و همون طور كه قبلا هم گفتم تو تركيه موندم كه چند روزه جوابم رو بگيرم ولي متاسفانه اون سرويس برام لحاظ نشد و ديروز كه روز ١٥ كاري بود تازه ايميلي دريافت كردم حاكي از اينكه كيس من به صورت straitforward در دست بررسي نيست وزمان بيشتري مي بره براي يررسي ساعت حدود ٢ با اينكه تو تركيه بودم براي كاري مجبور شدم خط ايرانم رو روشن كنم كه يهو يه شماره از بريتانيا بهم زنگ زد و آزم خواست كه با هم مصاحبه داشته باشيم حالا من هم هيچ امادگي و تمركزي نداشتم فقط ازش خواهش كردم به خط تركيه أم زنگ بزنه و اون هم همكاري كرد يعني مني هم كه تو تركيه بودم هم تلفني اينترويو شدم
    دوستان با توجه به مواردي كه دوستان ديگه در پستهاي قبلي نوشتن ايميلي با مضمون فوق الذكر به احتمال زياد دعوت به مصاحبه دومه اگه مثل من گوشيتون روشن باشه كه باز هم مثل من گير ميافتين و مصاحبه ميشين ولي اگه نتونن به هر دليلي باهاتون تماس بگيرن مثل دوستمون بهتون ايميل مي زنن و تايم و نحوه مصاحبه رو باهاتون هماهنگ مي كنن

Junior Member

ببخشيد دوستان آيا بعد از درخواست ريفاند از تركيه بايد ايميلي دريافت كنيم مبني بر تاييد درخواست ريفاند؟ براي من هيچ ايميلي نيومد. لطفا دوستاني كه تجربه ريفاند دارن راهنمايي كنن.

Junior Member

دوستان یک سوال. ممنون می شوم اگر سریع پاسخ دهید:

من منتظر هستم که دانشگاه CAS ام را اصلاح کند، و هنوز فرم ویزای انگلیس را پر نکرده ام. می خواستم ببینم که سفارت انگلیس در ترکیه را اگر مشخص کنم در فرم ویزا، چند روز بعد از اینکه درخواست ویزا را سابمیت می کنم به من مصاحبه می دهند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman198 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال. ممنون می شوم اگر سریع پاسخ دهید:

من منتظر هستم که دانشگاه CAS ام را اصلاح کند، و هنوز فرم ویزای انگلیس را پر نکرده ام. می خواستم ببینم که سفارت انگلیس در ترکیه را اگر مشخص کنم در فرم ویزا، چند روز بعد از اینکه درخواست ویزا را سابمیت می کنم به من مصاحبه می دهند؟
    سلام دوست عزیز
    شما بعد از اینکه اطلاعتتون را وارد فرم اپلیکیشن ویزا کردید، خودتون وقت مصاحبه را مشخص می کنید. معمولا هم وقت ها برای چند روز بعد، باز هست.

موفق باشید.
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما بعد از اینکه اطلاعتتون را وارد فرم اپلیکیشن ویزا کردید، خودتون وقت مصاحبه را مشخص می کنید. معمولا هم وقت ها برای چند روز بعد، باز هست.

موفق باشید.

ممنونم از پاسخ سریعتون. بعد از مصاحبه چی، معمولا جوابی که می دهند چند روزه است؟ کمی نگران هستم که پروسه ی دادن ویزا طول بکشد و من نتوانم به امسال تحصیلی برسم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman198 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ سریعتون. بعد از مصاحبه چی، معمولا جوابی که می دهند چند روزه است؟ کمی نگران هستم که پروسه ی دادن ویزا طول بکشد و من نتوانم به امسال تحصیلی برسم.
    شما دورتون کی شروع میشه؟ اگر اواخر سپتامبر شروع میشه، مسلما وقت کافی دارین. اخیرا، سنتر استانبول پرونده های ویزا Tier 4 را برای بررسی به شفیلد میفرسته و همین موضوع باشه پروسه یکم کند بشه. شما روی 3 تا 4 هفته حساب کنید.
    پیشنهاد من اینه که اگه خیلی عجله دارین از سنتر دوبی و سرویس پرایتوری استفاده کنید. اونجا خیلی سریعتر جواب میگیرین. یکی از دوستان دوشنبه مصاحبه داشت و پنج شنبه ویزاش اومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    شما دورتون کی شروع میشه؟ اگر اواخر سپتامبر شروع میشه، مسلما وقت کافی دارین. اخیرا، سنتر استانبول پرونده های ویزا Tier 4 را برای بررسی به شفیلد میفرسته و همین موضوع باشه پروسه یکم کند بشه. شما روی 3 تا 4 هفته حساب کنید.
    پیشنهاد من اینه که اگه خیلی عجله دارین از سنتر دوبی و سرویس پرایتوری استفاده کنید. اونجا خیلی سریعتر جواب میگیرین. یکی از دوستان دوشنبه مصاحبه داشت و پنج شنبه ویزاش اومد.
    دوره ی ارشدم 20 سپتامبر شروع می شود که طبیعتا باید چند روزی هم زودتر بروم.
    واقعا اگر سنتر دوبی اینقدر راحت تر است پس چرا بیشتر افراد به ترکیه می روند؟ من شنیده بودم که درخواستهای افراد در سنتر دوبی هم ارسال می شود به انگلیس برای بررسی و برای همین ممکن است طول بکشد در حالیکه ترکیه ماندن برای زمان بیشتر راحت تر است. ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)