صفحه 126 از 147 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    با عرض معذرت اطلاعتتون چندان دقیق و بروز نیست.
    1- اونجایی که میگین "ویزا های دانشجویی جدای از مصاحبه ی اول در روز تحویل مدارک با شانس بسیار بالایی یک مصاحبه ی دوم هم داره". منظورتون از شانس بسیار بالا چیه؟!!! میشه یه آمار دقیق بدین که ما هم بدونیم جند درصد افراد به مصاحبه دوم دعوت میشن؟!!!

2- تلفنی یا حضوری بودن مصاحبه دوم اصلن ربطی به خرید سرویس پاس بک نداره. اگه زحمت بکشین صفحات اخیر همین ترد، را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که دو سالی میشه قبل از مصاحبه دوم ایمیل میزنن، و شکل برگذاری مصاحبه دوم (حضوری یا تلفنی) را با متقاضی چک میکنن.

موفق باشید.
    کسی آماری نداره و این مساله یه پرونده و افسر ویزا بستگی داره

Junior Member

اگر قصد پیکاپ ویزا دارید این پست را مطالعه بفرمایید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2465946

Junior Member

کسایی که اخیرا درخواست ویزا رو سابمیت کردن برای ترکیه، اولین زمانی که در دسترس بوده چند روز بعد از سابمیشن بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    وفتی یکچیزی رو مطمئن نیستید انقدر قاطعانه نظر ندید.
    این ایمیلیه که من برای مصاحبه دوم گرفتم. سرویس پس بک هم نگرفته بودم....

The Entry Clearance Officer dealing with your case would like to have an interview with you about your visa application. Could you please confirm if we can arrange an interview for you on **/09/2016 at **.** am (in Turkish time). If you are outside of Turkey, we would like to conduct a phone interview with you; in that case please provide us with your valid phone number. However, if you are still in Turkey, we expect you to attend the interview in person at the below address.

This is the address where your appointment will take place if you are in Turkey:

British Consulate General Istanbul (Ingiltere Baskonsoloslugu Istanbul)

Mesrutiyet Caddesi No:34

Tepebasi

Beyoglu

34435

Istanbul

Looking forward for your confirmation.

Kind Regards
    این شما هستید که با اطلاعات ناقص خودتون و با لجبازی اصرار دارید همه برگردند ایران. همونطور که بالا مشاهده می کنید آقا هومن هم عرض من رو مبنی بر اینکه مورد به مورد عوض میشه و حساب کتاب نداره تایید کردند.
    در همه ی مواردی که ایمیل میاد حق انتخاب به شما نمیده. به شما این حق اگر داده شده دلیل نمیشه به همه هم بده. هیچ روال خاصی وجود نداره. فقط با ۵۰ پوند وقتی میشه چیزیو گارانتی کرد چرا اصرار دارید که با آینده ی دیگران با یک راهنمایی غلط بازی کنید؟

Junior Member hoseinjj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    این شما هستید که با اطلاعات ناقص خودتون و با لجبازی اصرار دارید همه برگردند ایران. همونطور که بالا مشاهده می کنید آقا هومن هم عرض من رو مبنی بر اینکه مورد به مورد عوض میشه و حساب کتاب نداره تایید کردند.
    در همه ی مواردی که ایمیل میاد حق انتخاب به شما نمیده. به شما این حق اگر داده شده دلیل نمیشه به همه هم بده. هیچ روال خاصی وجود نداره. فقط با ۵۰ پوند وقتی میشه چیزیو گارانتی کرد چرا اصرار دارید که با آینده ی دیگران با یک راهنمایی غلط بازی کنید؟
    نمیدونم علت تاکید شما برای این (فقط!) 50 پوند چیه! و نمیخوام بدونم. من فقط چیزی رو که تجربه کردم گفتم با دلیل موجه نه چیزی رو که حدس میزنم درسته و بدون دلیل. قطعا اینجا محیطی برای بیان تجربیاتمونه و برداشت برای کسانی که این مطالب رو میخونند آزاده و تصمیم گیری با خودشونه.
    Only God can judge me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    دقیقا من هم همین ایمیل رو واسه مصاحبه دوم گرفتم و سرویس پس بک هم انتخاب نکرده بودم و چون روز قبل نرفته بودم سفارت ایران مجوز خروج از ترکیه بگیرم مجبور شدم ۲۰ روز ترکیه بمونم تا مصاحبه دومم انجام بدم. بعدش هم خیلی پشیمون شدم که چرا کارای برگشتم به ایرانو نکردم یا سرویس پاس بک نگرفتم و الکی هزینه ۲۰ روز موندن توی ترکیه رو دادم. بر اساس تجربه شخصی به مظر من بهترین کار اینه سرویس پاس بک استفاده کنی که اگه شرایط به مصاحبه دوم کشید نخواین ترکیه بمونین. حالا اگر به فرض هم مجبور شین واسه مصاحبه دوم برگردین ترکیه و ۱٪ امکان مصاحبه تلفنی نباشه ( من خودم تا الان هر موردی از دوستان و آشنایان دیدم همه امکان مصاحبه تلفنی داشتن) هزینه برگشن به ترکیه خیلی کمتر از هزینه اقامت ۲۰ روزس.
    موفق باشین

Junior Member

دوستان عزیزی که میخوان برن ترکیه برای مصاحبه:
    تجربه بنده به عنوان کسی که همسر و فرزند دارم این هست که به هیچ عنوان ترکیه (لااقل در کیس بنده استامبول) گزینه خوبی نیست!چون من از تاریخ 4 جولای که مصاحبه دادم هنوز هیچ جوابی بهم داده نشده، هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست و خدا میدونه که تا کی باید منتظر بمونم
    به نظرم امارات سریعترین و بهترین گزینه هست، شک نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Meshkatd نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که میخوان برن ترکیه برای مصاحبه:
    تجربه بنده به عنوان کسی که همسر و فرزند دارم این هست که به هیچ عنوان ترکیه (لااقل در کیس بنده استامبول) گزینه خوبی نیست!چون من از تاریخ 4 جولای که مصاحبه دادم هنوز هیچ جوابی بهم داده نشده، هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست و خدا میدونه که تا کی باید منتظر بمونم
    به نظرم امارات سریعترین و بهترین گزینه هست، شک نکنید
    سلام دوست عزيز شما براي چه ويزايي اپلاي كردين و اينكه ٤ جولاي تاريخ مراجعت به سفارتتون بوده يا احيانا اگه تحصيلي هستين مصاحبه دوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    دقیقا من هم همین ایمیل رو واسه مصاحبه دوم گرفتم و سرویس پس بک هم انتخاب نکرده بودم و چون روز قبل نرفته بودم سفارت ایران مجوز خروج از ترکیه بگیرم مجبور شدم ۲۰ روز ترکیه بمونم تا مصاحبه دومم انجام بدم. بعدش هم خیلی پشیمون شدم که چرا کارای برگشتم به ایرانو نکردم یا سرویس پاس بک نگرفتم و الکی هزینه ۲۰ روز موندن توی ترکیه رو دادم. بر اساس تجربه شخصی به مظر من بهترین کار اینه سرویس پاس بک استفاده کنی که اگه شرایط به مصاحبه دوم کشید نخواین ترکیه بمونین. حالا اگر به فرض هم مجبور شین واسه مصاحبه دوم برگردین ترکیه و ۱٪ امکان مصاحبه تلفنی نباشه ( من خودم تا الان هر موردی از دوستان و آشنایان دیدم همه امکان مصاحبه تلفنی داشتن) هزینه برگشن به ترکیه خیلی کمتر از هزینه اقامت ۲۰ روزس.
    موفق باشین
    سلام دوست عزيز بعد از مصاحبه دوم چقدر طول كشيد تا جوابتون بياد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Goodfellas1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز شما براي چه ويزايي اپلاي كردين و اينكه ٤ جولاي تاريخ مراجعت به سفارتتون بوده يا احيانا اگه تحصيلي هستين مصاحبه دوم؟
    من برای ویزای Tier 4 اقدام کردم و تاریخ 4 جولای تاریخ انگشت نگاری و مصاحبه من در TLS بود. برای مصاحبه دوم هیچ ایمیل یا تلفنی به من نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)