صفحه 130 از 147 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    شما ۲۸ روز وقت دارید apeal کنید و شناسنامه مادرتون ارائه کنید و توی کاور لتر ذکر بشه همه ی توضیحات. از اونجایی که تمام مدارک تایید شده به گفته ی خود شما پس با اعتراض با شانس بالایی ویزا رو میگیرید. بررسی اعتراض هم تا ۴ هفته طول میکشه معمولا.
    4 هفته ای میدن جوابو یا بیشتر؟ من شنیدم اقلن 4 هفته کاری طول میکشه- نگرانم به کلاسام نرسم. بعد اگه ویزا بدن میشه خودمون بریم همونجا ک ویزارو بزنن بعدم مستقیم بریم انگلیس ک هزینه پیکاپ ندیم؟
    من مدارک تکمیلیو واسشون ایمیل کردم- در رابطه موضوع ریجکتیم دقیقا. قبول میکنن یا باید دوباره اپپلای کنم؟

Junior Member

دوستان من اگه5 سپتامبر ترکیه وقت بگیرم به نظرتون میرسم به 25 سپتامبر کلاسا

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaPetr نمایش پست ها
    دوستان من اگه5 سپتامبر ترکیه وقت بگیرم به نظرتون میرسم به 25 سپتامبر کلاسا
    سلام دوست عزیز
    راستش تاریختون یکم لب مرزیه! ترکیه (بدون سرویس پرایتوری) روی سه هفته حساب کنین برای جواب گرفتن. البته سرویس پرایتوریش هم اخیرا در 5 روز کاری جواب نمیدن و بیشتر طول میکشه.
    به نظرم شما از دبی یا ابوظبی با سرویس پرایتوری اقدام کنین، خیلی بهتره. اکثر دوستان توی 3 تا 4 روز کاری جواب گرفتن.

موفق باشید.
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    راستش تاریختون یکم لب مرزیه! ترکیه (بدون سرویس پرایتوری) روی سه هفته حساب کنین برای جواب گرفتن. البته سرویس پرایتوریش هم اخیرا در 5 روز کاری جواب نمیدن و بیشتر طول میکشه.
    به نظرم شما از دبی یا ابوظبی با سرویس پرایتوری اقدام کنین، خیلی بهتره. اکثر دوستان توی 3 تا 4 روز کاری جواب گرفتن.

موفق باشید.
    آقا خیلی ممنون از پاسختون. میخواستم بدونم ترجمه شناسنامه و کارت ملی ببرم با خودم ؟

رشته و دانشگاه

آقا خیلی ممنون از پاسختون. میخواستم بدونم ترجمه شناسنامه و کارت ملی ببرم با خودم ؟
    خواهش میکنم.
    راستش من خودم چون فول فاند بودم، اصلن نیازی به ارائه مدارک مالی و در نتیجه ترجمه شناسنامه نداشتم.
    اگه شما میخاین رابطه خودتون با حامی مالیتون (والدین) را نشون بدین، باید ترجمه شناسنامه تون هم را ارائه کنید.
    باز فکر میکنم بچه های سلف فاند، بهتر میتونن راهنماییتون کنند.

موفق باشید.
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    راستش من خودم چون فول فاند بودم، اصلن نیازی به ارائه مدارک مالی و در نتیجه ترجمه شناسنامه نداشتم.
    اگه شما میخاین رابطه خودتون با حامی مالیتون (والدین) را نشون بدین، باید ترجمه شناسنامه تون هم را ارائه کنید.
    باز فکر میکنم بچه های سلف فاند، بهتر میتونن راهنماییتون کنند.

موفق باشید.
    من هم فول فاند هستم. پس فک کنم بیخیال ترجمه شناسنامه بشم. شما میتونید بگید از سرویس عادی استفاده کنم یا pass back؟ فک میکنید سرویس پس بک چقد طول بکشه رو پاسپورت ویزا رو بچسبونن

رشته و دانشگاه

من هم فول فاند هستم. پس فک کنم بیخیال ترجمه شناسنامه بشم. شما میتونید بگید از سرویس عادی استفاده کنم یا pass back؟ فک میکنید سرویس پس بک چقد طول بکشه رو پاسپورت ویزا رو بچسبونن
    سرویس پس بک تاثیری در سرعت گرفتن ویزا نداره و حتی باعث کندتر شدن گرفتن ویزا هم میشه، چون شما باید مجدد پاستون را بفرسین ترکیه تا استیکر ویزا را براتون بزنن و دوباره پاسپورت براتون فرستاده بشه ایران. مزیت این سرویس اینه که پاسپورت پیشتون میمونه و می تونید برگردین ایران. هرچند اگه از ترکیه اقدام کنید بدون پاسپورت و با استفاده از برگه عبور هم می تونید برگردین (کاری که من خودم کردم) .
    برای سرویس عادی هم، همانطور که تو پست قبلی اشاره کردم، بطور میانگین 3 هفته زمان می بره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

دوستان کسی اینجا می داند اگر در قسمت رجستریشن سایت TLS contact شهر را اشتباه وارد کردید و بعد رجیستر کردید باید چه کار کرد؟ یکی از فامیلای ما همین اشتباه را کرده بود جای آنکارا استانبول وارد کرده بود گفت رفت مصاحبه آنجا گفت مشکلی پیش نیامد . ولی من می خواهم سرویس پرایوریتی اضافه کنم گفتم نگن پولش برای استانبول رفته قبول نیست؟ من تو قسمت complaints یه نامه نوشتم گفتم مشکلم چیه راهنمایی خواستم ولی فعلا که جوابی نیامده. کسی قبل به همچین مشکلی بر نخورده بوده؟

Junior Member

با عرض سلام
    كسي از استانبول جواب گرفته تو اين چند روزه بعداز تعطيلي عيد قربان؟؟
    ممنون

Junior Member

خواهش ميكنم از مديران گروه از دوستان گرامي اگر درباره استانبول خبر جديدي هست عنوان كنيد كسي ايا در مورد دير جواب دادن پرونده ها در استانبول خبري داره يا نه؟با توجه به شروع شدن كلاسها ونيومدن ويزا چكار بايد كرد؟
    ممنون از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)