صفحه 131 از 147 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط robabeh نمایش پست ها
    خواهش ميكنم از مديران گروه از دوستان گرامي اگر درباره استانبول خبر جديدي هست عنوان كنيد كسي ايا در مورد دير جواب دادن پرونده ها در استانبول خبري داره يا نه؟با توجه به شروع شدن كلاسها ونيومدن ويزا چكار بايد كرد؟
    ممنون از همه
    شما چه تاریخی مدارکتون رو تحویل TLS دادید؟ من 16 اگوست با سرویس پرایوریتی از استانبول اقدام کردم و هنوز از ویزا خبری نیست. دو هقته پیش مصاحبه دوم داشتم به صورت تلفنی و هفته پیش هم ای میلی مبنی بر درخواست مدرک اضافه و هنوز منتظرم. وضعیت شما چه طور است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman198 نمایش پست ها
    شما چه تاریخی مدارکتون رو تحویل TLS دادید؟ من 16 اگوست با سرویس پرایوریتی از استانبول اقدام کردم و هنوز از ویزا خبری نیست. دو هقته پیش مصاحبه دوم داشتم به صورت تلفنی و هفته پیش هم ای میلی مبنی بر درخواست مدرک اضافه و هنوز منتظرم. وضعیت شما چه طور است؟
    با عرض سلام
    ٢١ اگست تحويل مداركمون بود با سرويس پايوريتي هفته قبل ايميل اومد كه strigtforward نيست به شماره تلفن كه سايت گاورمنت داده هم زنگ زديم ايميل زديم ولي متاسفانه خبري نيست
    نميدونم اين ايميل چه معنايي ميتونه داشته باشه؟
    واينكه براي شما از تمام اپليكيشن اسكن گرفت يا فقط صفحه اول؟؟
    ممنون خدارو شكر كه اقلن شما يه اطلاعاتي دادين برا كاراتون

Junior Member

با عرض سلام
    ٢١ اگست تحويل مداركمون بود با سرويس پايوريتي هفته قبل ايميل اومد كه strigtforward نيست به شماره تلفن كه سايت گاورمنت داده هم زنگ زديم ايميل زديم ولي متاسفانه خبري نيست
    نميدونم اين ايميل چه معنايي ميتونه داشته باشه؟
    واينكه براي شما از تمام اپليكيشن اسكن گرفت يا فقط صفحه اول؟؟
    ممنون خدارو شكر كه اقلن شما يه اطلاعاتي دادين برا كاراتون
    من هم اون ای میل رو هفته قبل دریافت کردم درست روزی که 15 روز کاری تمام شد. تا جایی که می دانم یک ای میل فرمالیته است و معنای خاصی نداره. نگران نباشید وقتی که نتونند در مدت زمان مقرر که برای سرویس عادی 15 روز کاری هست ویزا را صادر کنند آن ای میل را می فرستند.
    در مورد اسکن از همه اپلیکشن من اسکن گرفتند. اما نگران نباشید کارمندان اونجا به نظرم به کارشون وارد بودند. من می خواستم اپلیکیشن را امضا کنم که گفتند نه لازم نیست و برگه دیگری به جای آن بهم دادند که امضا کنم. خودم بعدش خیلی نگران این موضوع بودم چون صریحا چند جا گفته بود که باید اپلیکشن را امضا کنید ولی در نهایت فکر نمی کنم از این بابت مشکلی پیش اومد پون مصاحیه دوم هم شدم و اگر این مورد مسئله ساز بود اصلا فکر نمیکنم به مصاحبه دوم می رسید. تا جایی که من در فورم های انگلیسی زبان هم خوانده ام و دنبال می کنم تاخیر زیادی در بررسی پرونده هایی هست که به شفلید میره. فکر نمی کنم جز صبر کردن راه دیگه اس داشته باشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

دوستان من یک مشکلی پیدا کردم با اپلیکیشن خودم در سایت visa4uk
    بعد از لاگین کردن، در سمت راست یک جدولی هست که مراحل مختلف ثبت درخواست توش هست و با تکمیل هر بخش، رنگ اون بخش از سیاه به سبز تبدیل میشه. حالا من هم وقت سفارت گرفتم هم در سایت تله پرفورمنس ثبت ام کردم اما دو تا باکس آخر که مربوط به ثبت نام در تله پرفورنس و نیز گرفتن پرینت هستش سبز نمیشه. کسی میدونه علت چیه؟ خیلی استرس گرفتم و چند روزه که دارم روشهای مختلف رو امتحان میکنم و ... اما نتونستم راه حلی برای این مساله پیدا کنم. ایمیل تایید اپلیکیشن و ایمیل تایید وقت سفارت هم برام اومده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    بعد از لاگین کردن، در سمت راست یک جدولی هست که مراحل مختلف ثبت درخواست توش هست و با تکمیل هر بخش، رنگ اون بخش از سیاه به سبز تبدیل میشه. حالا من هم وقت سفارت گرفتم هم در سایت تله پرفورمنس ثبت ام کردم اما دو تا باکس آخر که مربوط به ثبت نام در تله پرفورنس و نیز گرفتن پرینت هستش سبز نمیشه. کسی میدونه علت چیه؟ خیلی استرس گرفتم و چند روزه که دارم روشهای مختلف رو امتحان میکنم و ... اما نتونستم راه حلی برای این مساله پیدا کنم. ایمیل تایید اپلیکیشن و ایمیل تایید وقت سفارت هم برام اومده.
    سلام دوست عزیز.
    تا جایی که من میدونم اون دو تا گزینه اصلا سبز نمیشن. برای خود من هم سبز نشدن اما همه چیز اپلیکیشن کامل بود و ویزا هم گرفتم هیچ مشکلی هم پیش نیومد. استرس نگیرید اگر تونستید اپلیکیشنتون رو پرینت کنید همه چیز کامله.

Junior Member

سلام، بيست و سه روز از وقت مصاحبه با سرويس پرايوريتي من در استانبول گذشته، ١١ سپتامبر شروع كلاس من بود، ايميل زدم دانشگاه و مشكل طولاني شدن پروسه ويزا را براشون گفتم، ايميل اومد كه تا اول اكتبر هم برسين مشكلي نيست، ولي آيا تا اون موقع تكليف ويزا معلوم ميشه؟؟...نميدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rangebarg نمایش پست ها
    سلام، بيست و سه روز از وقت مصاحبه با سرويس پرايوريتي من در استانبول گذشته، ١١ سپتامبر شروع كلاس من بود، ايميل زدم دانشگاه و مشكل طولاني شدن پروسه ويزا را براشون گفتم، ايميل اومد كه تا اول اكتبر هم برسين مشكلي نيست، ولي آيا تا اون موقع تكليف ويزا معلوم ميشه؟؟...نميدونم
    تاريخ تحويل مدارك ٢١ اگست وتا الان هم خبري نيست بغير از دو سه تا ايميل معمول و
    متاسفانه با تلفن و ايميل هم كسي جواب نميده اين انتظار بنظرم بدترين وسختترين تجربه شد برا ما، هر روز صبح اميدوار ،اين موقع كه ميشه نا اميد .انتخاب استانبول بنظر كار اشتباهي بود برا ويزا تحصيلي اميدوارم كه برا همه ختم بخير بشه و زودتر جواب بياد.
    لطفن اينجا هم اعلام كنيد

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Sunderland

خواهش ميكنم از مديران گروه از دوستان گرامي اگر درباره استانبول خبر جديدي هست عنوان كنيد كسي ايا در مورد دير جواب دادن پرونده ها در استانبول خبري داره يا نه؟با توجه به شروع شدن كلاسها ونيومدن ويزا چكار بايد كرد؟
    ممنون از همه
    سلام دوست عزیزم. نگران نباشید. سفارت انگلیس همیشه برای ویزا تحصیلی‌ ۲۱ روز کاری وقت می‌خواد. باید ببینی‌ که تو ترکیه چه روزهایی روزهای کاریشون هست و حساب کنی‌. نگران نباش انشا‌الله همین هفته جوابت میاد چون انا خیلی‌ وقت شناسان. معمولا سر همون موقعی که گفتن جواب رو میدان.
    کدوم دانشگاه می‌خوای بیای؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Sunderland

نقل قول نوشته اصلی توسط eldar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم. اگر اپلیکیشن رو تا مرحله آخر پر کردی و میتونی‌ پرینت کنی‌، همین کافی‌، پرینتشرو حتما بگیر و عکستو هم بچسبون روش.
    همه مدارکت رو هم اصلی‌ و هم ترجمه‌رو ببر به سفارت. انشا‌الله که به موقع جوابت میاد.
    کدوم دانشگاه اپلی‌ کردی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman198 نمایش پست ها
    من هم اون ای میل رو هفته قبل دریافت کردم درست روزی که 15 روز کاری تمام شد. تا جایی که می دانم یک ای میل فرمالیته است و معنای خاصی نداره. نگران نباشید وقتی که نتونند در مدت زمان مقرر که برای سرویس عادی 15 روز کاری هست ویزا را صادر کنند آن ای میل را می فرستند.
    در مورد اسکن از همه اپلیکشن من اسکن گرفتند. اما نگران نباشید کارمندان اونجا به نظرم به کارشون وارد بودند. من می خواستم اپلیکیشن را امضا کنم که گفتند نه لازم نیست و برگه دیگری به جای آن بهم دادند که امضا کنم. خودم بعدش خیلی نگران این موضوع بودم چون صریحا چند جا گفته بود که باید اپلیکشن را امضا کنید ولی در نهایت فکر نمی کنم از این بابت مشکلی پیش اومد پون مصاحیه دوم هم شدم و اگر این مورد مسئله ساز بود اصلا فکر نمیکنم به مصاحبه دوم می رسید. تا جایی که من در فورم های انگلیسی زبان هم خوانده ام و دنبال می کنم تاخیر زیادی در بررسی پرونده هایی هست که به شفلید میره. فکر نمی کنم جز صبر کردن راه دیگه اس داشته باشیم.
    دوست عزيز، شما دقيقا چند روز بعد از اون ايميل كذايي فرماليته ، مصاحبه دوم شدين؟؟ چون منم ديروز اين ايميل رو دريافت كردم، سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)