صفحه 136 از 147 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

میشه لطفا یک فایلی یا سایتی معرفی بکنید که روند کار ویزا رو توضیح بده؟
    به نظر شما آنکارا بهتره یا استانبول؟ (گویا هتلهای انکارا مناسبتره درسته؟)
    این Teleperformance یعنی چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    میشه لطفا یک فایلی یا سایتی معرفی بکنید که روند کار ویزا رو توضیح بده؟
    به نظر شما آنکارا بهتره یا استانبول؟ (گویا هتلهای انکارا مناسبتره درسته؟)
    این Teleperformance یعنی چی؟
    سلام
    مرکز
    Teleperformance در ترکیه معادل مرکز VFS در تهران و اماراته.

سلام دوستان یه سوال داشتم. من 8 آگوست ایمیل دریافت مدارک برام اومد از شفیلد که تو مرحله desicion making هست (7 اگوست بایومتریک دادم و priority هم داشتم ویزام هم tier2 هست).
    از دوشنبه 20 آگوست تا جمعه 24 آگوست TLSContact تو استانبول تعطیله (عید قربان). الان من می خوام ببینم این مدت تعطیلیه ترکیه ربطی به مرکز شفیلد که تصمیم گیری میکنه نداره دیگه؟ یعنی چون اپلیکیشن الان دست desicion making تو شفیلد هست اونا این هفته ای که تو ترکیه تعطیله کار میکنند تو UK و من میتونم روزهای کاری تو این هفته رو هم حساب کنم تو زمان انتظار برای ویزا؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که از ترکیه اقدام کردم و ویزا گرفتن، میخواستم بدونم محل صدور ویزا یا همون place of issue ویزاشون دقیقا کجاست؟ همون جا هست یا مثل تهران و دبی ابوضبی صادر میشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozezard نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که از ترکیه اقدام کردم و ویزا گرفتن، میخواستم بدونم محل صدور ویزا یا همون place of issue ویزاشون دقیقا کجاست؟ همون جا هست یا مثل تهران و دبی ابوضبی صادر میشه
    ممنون
    تا جائیکه من میدونم محل صدور ویزا شهر آنکارا میباشد. البته من از تهران اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mangaworms نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم. من 8 آگوست ایمیل دریافت مدارک برام اومد از شفیلد که تو مرحله desicion making هست (7 اگوست بایومتریک دادم و priority هم داشتم ویزام هم tier2 هست).
    از دوشنبه 20 آگوست تا جمعه 24 آگوست TLSContact تو استانبول تعطیله (عید قربان). الان من می خوام ببینم این مدت تعطیلیه ترکیه ربطی به مرکز شفیلد که تصمیم گیری میکنه نداره دیگه؟ یعنی چون اپلیکیشن الان دست desicion making تو شفیلد هست اونا این هفته ای که تو ترکیه تعطیله کار میکنند تو UK و من میتونم روزهای کاری تو این هفته رو هم حساب کنم تو زمان انتظار برای ویزا؟
    شما تونستید ویزاتون رو بگیرید؟ با سرویس پرایوریتی از استانبول چند روز طول کشید؟
    ممنون

سلام دوستان

من برای ویزای تایر2 اقدام کردم و از سفارت انگلیس در استانبول وقت گرفتم برای 5 سپتامبر. توی چک لیست مدارک نوشته شده که باید برای حضورم قانونیم توی ترکیه مدرک رسمی ارایه کنم. از اونجایی که ما برای ورود به ترکیه احتیاجی به ویزا نداریم نمیدونم که باید چه چیزی ارایه کنم. ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان

ايا كسي از سرويس پاس بك استفاده كرده و TLS از شما بخواد پاسپورت رو تحويل بدين باز؟

اگر بله چند روز بعد پاسپورت را تحويل دادن

دوستان من باید تا کمتر از 40 روز دیگه ویزام دستم باشه
    به نظر شما از کجا اقدام کنم بهتره؟
    کلا ترکیه سریعتریه یا امارات؟ و انکارا سریعتره یا شهرهای دیگش؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mas20182019 نمایش پست ها
    تا جائیکه من میدونم محل صدور ویزا شهر آنکارا میباشد. البته من از تهران اقدام کردم.
    برای ویزاهای ویزیت مرکز تصمیم گیری استانبول و برای بقیه ویزاها شفیلد در انگلیس است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)