صفحه 137 از 147 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای ویزاهای ویزیت مرکز تصمیم گیری استانبول و برای بقیه ویزاها شفیلد در انگلیس است.
    وقتی پاسپورت رو تحویل می دید با استفاده از پاس بک آیا پاسپورت میره شفیلد یا سفارت استانبل؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ladybird19 نمایش پست ها
    وقتی پاسپورت رو تحویل می دید با استفاده از پاس بک آیا پاسپورت میره شفیلد یا سفارت استانبل؟
    فکر کنم در همون ترکیه ویزا رو میزنند تو پاسپورت. بعیده که اینهمه راه بره و بیاد.

دوستان تغییر زمان appointment سفارت ممکنه؟
    مکانش تو همون کشور چطور؟
    مثلا اگر برا استانبول گرفته باشیم میشه تبدیل کرد به انکارا؟
    هزینه دارن؟

من 8 آگوست ایمیل تحویل مدارکم رو UKVI شفیلد فرستاد واسه (tier2 (priority. الان ایمیل زدم بهشون (همون ایمیلی که 6 پوند باید بدی اولش) میگن ما decision made کردیم و حالا tlscontact باید بهت خبر بده که بری پاسپورتتو بگیری. من رفتم tlscontact استانبول میگن هنوز آماده نیست و بعد کلی سوال کردن که الان تو چه وضعیتیه اپلیکیشن من گفت تو کنسول انگلستان تو استانبول هست (نمیدونم راست گفت یا یه چیزی پروند منو از سر خودش وا کنه). الان نمیدونم چکار کنم. دوستان تجربه ای نظری ندارن؟ چرا این لعنتی رو انقدر طول میدن؟ من که مثلا واسه priority ثبت نام کرده بودم.

تو این لینک

https://uk.tlscontact.com/tr/ist/page.php?pid=procedure

این "Printed copy of your appointment confirmation"
    چیه دقیقا که باید برای TLScontact همرامون ببریم؟

Junior Member

همون صفحه ای که پس از ثبت نام کامل لینکش از GOV.UK به ایمیلتون میاد رو باید پرینت بگیرید و همراهتون ببرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    تو این لینک

https://uk.tlscontact.com/tr/ist/page.php?pid=procedure

این "Printed copy of your appointment confirmation"
    چیه دقیقا که باید برای TLScontact همرامون ببریم؟

ممنونم از پاسختون
    همونیکه یه Reference number میده دیگه؟

برای این مورد:
    "Evidence of your permission to be in the country where you are applying,
    if you are not a national of that
    country"

باید چکار کنیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    همون صفحه ای که پس از ثبت نام کامل لینکش از GOV.UK به ایمیلتون میاد رو باید پرینت بگیرید و همراهتون ببرید.

Junior Member

سلام
    اونی که رفرنس نامبر داره نیست زیر همین صفحه اون مستطیل سبز رو ببینید:
    شما وقتی که کامل اپلیکیشن رو پرمیکنید و مبلغ اخر رو پرداخت میکنید و وقت میگیرید یک ایمیل براتون میاد که توی همون هم نوشته که SIGN IN TO YOUR APPLICATION وقتی وارد اکانتتون در سایت:
    visa-immigration.service.gov.uk می شوید همون صفحه ای که رفرنس نامبر رو بالاش نوشته ، اون پایین یه مستطیل سبز رنگ هست نوشته : save and continue to final tasks روی اون کلیک کنید به صفحه بعدی می روید که تمام موارد لازم رو مرحله به مرحله براتون توضیح داده (thins to do) تمام موارد رو بخونید و اونایی که لازمه رو دانلود کنید، که یکیش تیترش هست: Download a copy of your application form که روی لینک دانلود که زیرشه میزنید و اپلیکیشن فرم رو دانلود میکنید که توش شماره GWF شما هم نوشته شده.

برای سوال دوم هم که نیاز به ویزای ترکیه نیست. همین کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    همونیکه یه Reference number میده دیگه؟

برای این مورد:
    "Evidence of your permission to be in the country where you are applying,
    if you are not a national of that
    country"

باید چکار کنیم؟

مجددا ممنون از راهنماییتون
    اینجا تو چک لیست برای من فقط سه مورد رو گفته با خودم ببرم
    ۱. هرچیکه به دانشگاه دادم تا کس لتر رو صادر کنه.
    خوب من هم مدارک لیسانس رو دادم و هم ارشد، ولی تو کس لتر تو بخش supporting documents for visa فقط مدرک ارشد رو نوشته. ینی مدارک لیسانس نیاز نیست؟

۲. پاسپورت
    ۳. Atas

نهایتا هم نوشته
    You can send in any document to support your application but

ینی چیز اضافه هم بدم بهشون؟
    مثلا تعداد مقاله هام خوبه
    به نظر شما رزومه هم بدم؟ یا مثلا توصیه نامه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    سلام
    اونی که رفرنس نامبر داره نیست زیر همین صفحه اون مستطیل سبز رو ببینید:
    شما وقتی که کامل اپلیکیشن رو پرمیکنید و مبلغ اخر رو پرداخت میکنید و وقت میگیرید یک ایمیل براتون میاد که توی همون هم نوشته که SIGN IN TO YOUR APPLICATION وقتی وارد اکانتتون در سایت:
    visa-immigration.service.gov.uk می شوید همون صفحه ای که رفرنس نامبر رو بالاش نوشته ، اون پایین یه مستطیل سبز رنگ هست نوشته : save and continue to final tasks روی اون کلیک کنید به صفحه بعدی می روید که تمام موارد لازم رو مرحله به مرحله براتون توضیح داده (thins to do) تمام موارد رو بخونید و اونایی که لازمه رو دانلود کنید، که یکیش تیترش هست: Download a copy of your application form که روی لینک دانلود که زیرشه میزنید و اپلیکیشن فرم رو دانلود میکنید که توش شماره GWF شما هم نوشته شده.

برای سوال دوم هم که نیاز به ویزای ترکیه نیست. همین کافیه.

Junior Member

نمیدونم این رو از دوستانی که تجربه بیشتری دارن بپرسید. فرم رو بخونید کامل دوستان توضیح دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)