صفحه 138 از 147 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

من لازم دونستم تجربه خودمو بگم شاید واسه دیگران مفید باشه. کلا من فکر میکنم که اقدام از استانبول اشتباه هست چون با هزینه ای که من برای استانبول با سرویس استاندارد کردم میتونستم با سرویس پرایوریتی از دبی در چند روز جواب بگیرم و اینقدر هم منتظر جواب نمونم. بهرحال این تجربه من هست که هم از نظر مالی و هم از نظر وقت اصلا به نفع نیست.
    جدیدا هم که آمار اگوست ۲۰۱۸ برای زمان انتظار پروسه ویزا در استانبول اصلا جالب نیست‌.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    من لازم دونستم تجربه خودمو بگم شاید واسه دیگران مفید باشه. کلا من فکر میکنم که اقدام از استانبول اشتباه هست چون با هزینه ای که من برای استانبول با سرویس استاندارد کردم میتونستم با سرویس پرایوریتی از دبی در چند روز جواب بگیرم و اینقدر هم منتظر جواب نمونم. بهرحال این تجربه من هست که هم از نظر مالی و هم از نظر وقت اصلا به نفع نیست.
    جدیدا هم که آمار اگوست ۲۰۱۸ برای زمان انتظار پروسه ویزا در استانبول اصلا جالب نیست‌.
    ولی مساله اینه که در دبی نمیتونید برگه عبور بگیرید و اگر پرونده طول بکشه باید بمونید که خیلی پرهزینه و اعصاب خورد کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ولی مساله اینه که در دبی نمیتونید برگه عبور بگیرید و اگر پرونده طول بکشه باید بمونید که خیلی پرهزینه و اعصاب خورد کنه.
    حق با شماست اما در دبی اگه سرویس پرایوریتی بگیریم بازهم ممکنه طول بکشه؟
    اخه هزینه استانبول با سرویس استاندارد مساوی هزینه دبی+ سرویس پرایوریتی شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    حق با شماست اما در دبی اگه سرویس پرایوریتی بگیریم بازهم ممکنه طول بکشه؟
    اخه هزینه استانبول با سرویس استاندارد مساوی هزینه دبی+ سرویس پرایوریتی شد.
    هیچ تضمینی برای سریع جواب گرفتن نیست و به هر دلیلی سفارت ممکنه طول بده. برای همین باید ریسک این مساله رو هم در نظر داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    هیچ تضمینی برای سریع جواب گرفتن نیست و به هر دلیلی سفارت ممکنه طول بده. برای همین باید ریسک این مساله رو هم در نظر داشته باشید
    ممنون از شما، نمیدونستم پس با این حساب استانبول انتخاب درستی بوده چون من واقعا وقت ماندن اونجا رو هم نداشتم.

کسی میدونه چطور میشه رفت داخل سفارت uk تو استانبول؟ یا زنگی چیزی؟ 2 ماهه منتظرم پاسپورتمو پس ندادن هنوز. این VAC هم که تو استانبول هرچی میگی مثل یه ربات همون جواب تکراری و ایمیل مضخرف UKVI رو میده

Junior Member

به همون بچه هایی که جلو دفتر TLS بودن واسه پیکاپ ویزا پیام بدین شاید بتونن اونجا بپرسن و بهتون بگن چکار کنید یا بتونن برن از سفارت واستون پیگیری کنن. امیدوارم ویزاتون زودتر بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mangaworms نمایش پست ها
    کسی میدونه چطور میشه رفت داخل سفارت uk تو استانبول؟ یا زنگی چیزی؟ 2 ماهه منتظرم پاسپورتمو پس ندادن هنوز. این VAC هم که تو استانبول هرچی میگی مثل یه ربات همون جواب تکراری و ایمیل مضخرف UKVI رو میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

من برای دانشگاه ruskin پذیرش گرفتم، برای ویزا باید از ترکیه اقدام کنم؟ چقدر پول توی حساب باشه کافیه؟

Junior Member

سلام من برای هفته دیگه وقت سفارت انگلیس در استبانبول رو دارم
    ممنون میشم روند کار رو بفرمایید
    اول باید برم سفارت ایران بعد برم vfs و بعد دوباره باید برم سفارت ایران ؟
    داخل سفارت ایران چه چیزی باید بگیرم
    و اینکه نامه اجازه خروج رو خودم باید به vfs بگم بدن یا خودشون میدن ؟
    ممنون

ویزای ما family visa هستش
    آیا مصاحبه داره ؟ درکل ممنون میشم کل مراحل رو بفرمایید
    اصل سند ملکی هم باید برده بشه؟
    ویرایش توسط dindidn3 : November 10th, 2018 در ساعت 04:52 PM

سلام
    من برای ویزای tourist با دعوت نامه اقدام کردم با سرویس pass back امروز این ایمیل گرفتم و نکته جالب این که پاسپورت دست خودمه ولی تو‌ایمیل می گه بیا پاسپورت بگیر هر چی تو‌نت گشتم چیزی پیدا نکردم
    ایا تقاضا من رد شده؟

Reference number: GWF

Dear Applicant,

Your passport and supporting documentation are now ready for collection at the TLScontact. You can collect your documents in person or by a representative.

Collection in person

Please provide following:

Your Application Checklist

Your Original Photographic ID

Copy of Your Photographic ID

Copy of birth certificate (if collecting for a minor)*

Collecting using a representative

Please provide following:

Your Application Checklist

Copy of Your Photographic ID

Representative’s Original Photographic ID

Copy of Representative’s Photographic ID

Signed Letter of Authorisation from You (clearly stating the Representative’s details)

Copy of birth certificate (if collecting for a minor)*

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)