صفحه 140 از 147 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    سلام من برای ویزای ازدواج میخواهم اقدام کنم به نظرتون از ترکیه اقذام کنم یا دبی؟
    از نظر زمانی قطعا امارات بهتره. مخصوصا اگر بتونید برید ابوظبی خیلی سریعتر میتونید جواب بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majidtabriz نمایش پست ها
    از نظر زمانی قطعا امارات بهتره. مخصوصا اگر بتونید برید ابوظبی خیلی سریعتر میتونید جواب بگیرید.
    ولی در امارات باید بمونند اونجا (در صورت استفاده از سرویس سریع) که این هزینه هاشون روخیلی زیاد میکنه

Junior Member

دوستاتی که ویزا دریافت کردن بعد از قبول شدن ویزا چقدر طول کشید که ویزا به دستتون رسید (هم مدت زمان پست هم این که چقد طول میکشه سفارت ویزا رو بزنه روی پاسپورت) ؟ من زمانم محدود هست می‌خواستم ببینم که آیا بهتره خودم ترکیه بمونم یا نه.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر،
    من از دانشگاه گلسگو پذیرش دانشگاه دارم و شروع ترمم هم سپتامبر میشه. از اونجایی که از هلند هم پذیرش گرفته ام و هنوز پاسخ دو تا از اپلیکیشن هام نیومده، فعلا قصد دارم برای دو کشور اسکاتلند و هلند هر دو همزمان برای ویزا اقدام کنم( میترسم تا مشخص شدن تکلیفم دست نگه دارم و نهایتا دیر بشه). در مورد ویزای انگلیس میخواستم بدونم بعد از پر کردن اپلیکیشن باید هزینه ی 300 پوند رو پرداخت بکنم یا روز مصاحبه باید با خودم ببرم؟
    و اینکه با توجه به اینکه نوع ویزا tier4 خواهد بود، تفاوتی داره از امارات اقدام بکنم یا ترکیه؟
    الان که داشتم اپلیکیشن ویزا رو به صورت ازمایشی میرفتم جلو برای اطلاعات بیومتریک باید لوکیشن تعیین میکردم، سوال من اینه که مثلا من اگر بخوام از ترکیه اقدام بکنم قاعدتا اطلاعات بیومتریک هم همونجا باید ازم گرفته بشه و اینا به لحاظ زمانی همه رو تو روز تحویل مدارک و مصاحبه انجام میدن دیگه؟ (این سوال رو میپرسم چون یک بار توی فرم ازم سوال کرد از کجا میخوام ویزا بگیرم و بار دوم در مورد محل گرفتن اطلاعات بیومتریک سوال پرسید ، به همین علت شک کردم.)
    پیشاپیش از پاسختون ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh97 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر،
    من از دانشگاه گلسگو پذیرش دانشگاه دارم و شروع ترمم هم سپتامبر میشه. از اونجایی که از هلند هم پذیرش گرفته ام و هنوز پاسخ دو تا از اپلیکیشن هام نیومده، فعلا قصد دارم برای دو کشور اسکاتلند و هلند هر دو همزمان برای ویزا اقدام کنم( میترسم تا مشخص شدن تکلیفم دست نگه دارم و نهایتا دیر بشه). در مورد ویزای انگلیس میخواستم بدونم بعد از پر کردن اپلیکیشن باید هزینه ی 300 پوند رو پرداخت بکنم یا روز مصاحبه باید با خودم ببرم؟
    و اینکه با توجه به اینکه نوع ویزا tier4 خواهد بود، تفاوتی داره از امارات اقدام بکنم یا ترکیه؟
    الان که داشتم اپلیکیشن ویزا رو به صورت ازمایشی میرفتم جلو برای اطلاعات بیومتریک باید لوکیشن تعیین میکردم، سوال من اینه که مثلا من اگر بخوام از ترکیه اقدام بکنم قاعدتا اطلاعات بیومتریک هم همونجا باید ازم گرفته بشه و اینا به لحاظ زمانی همه رو تو روز تحویل مدارک و مصاحبه انجام میدن دیگه؟ (این سوال رو میپرسم چون یک بار توی فرم ازم سوال کرد از کجا میخوام ویزا بگیرم و بار دوم در مورد محل گرفتن اطلاعات بیومتریک سوال پرسید ، به همین علت شک کردم.)
    پیشاپیش از پاسختون ممنون
    از نظر عملیاتی کار راحتی نیست و مشکلاتی ممکنه پیش بیاد. هزینه ویزا رو در زمان سابمیت فرم آنلاین و اخذ وقت باید انجام بدید. امارات و ترکیه هر کدوم خوبیهای خودشون رو دارند که در فروم بارها بحث شده
    مصاحبه ممکنه بعدا به صورت تلفنی انجام بشه. قبلا مصاحبه ای کوتاه همون روز تحویل مدارک بود ولی سیستم در ترکیه تغییرات زیادی داشته و اخیرا افراد کمتری از ترکیه اقدام میکنند چون وقت گرفتن در ایران راحت تر شده.
    در مصاحبه احتمالی اگر بپرسند چرا برای هر دو جا اقدام میکنید باید دلیلی خوب داشته باشید بخصوص که یکی از موارد مصاحبه اینه که چرا انگلیس رو انتخاب کردید و چه برتری بر بقیه داشته
    اینها بعضی موارد بود. نمیگم که امکانش اصلا نیست ولی باید به خوبی همه جوانب رو بررسی کنید

Junior Member

سلام
    کسی جدیدا یعنی بعد از ۶ مارچ ۲۰۱۹ اپلای کرده واسه ویزا؟
    تو رجیستر کردن محل مصاحبه tlscontact چیکار باید کرد؟ روالش تغییر کرده
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nabaei نمایش پست ها
    سلام
    کسی جدیدا یعنی بعد از ۶ مارچ ۲۰۱۹ اپلای کرده واسه ویزا؟
    تو رجیستر کردن محل مصاحبه tlscontact چیکار باید کرد؟ روالش تغییر کرده
    ممنون
    باید فرم جدید رو پر کنید و در آخر فرم جدید منتقل میشید به سایت ویزا سنتر. با فرم قدیمی کار پیچیده تره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باید فرم جدید رو پر کنید و در آخر فرم جدید منتقل میشید به سایت ویزا سنتر. با فرم قدیمی کار پیچیده تره
    Mersi Houman
    sorry fingilish minevisam keyboard farsi nadarm
    man too forme jadid apply kardam
    visa fee ro dadam
    GWF o gereftam va appointmento book kardam
    too akharin safhe
    too ghesmate "Things to Do
    mige
    Register with our visa application centre partner
    ?in lazeme dobare
    Vaghti in linko miram mire too site TLScontact
    vali hich jayee nadare vase account sakhtan
    ya register kardan
    masalan vared karadane GWF

mamnoon misham rahnamyee konid mersi

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nabaei نمایش پست ها
    Mersi Houman
    sorry fingilish minevisam keyboard farsi nadarm
    man too forme jadid apply kardam
    visa fee ro dadam
    GWF o gereftam va appointmento book kardam
    too akharin safhe
    too ghesmate "Things to Do
    mige
    Register with our visa application centre partner
    ?in lazeme dobare
    Vaghti in linko miram mire too site TLScontact
    vali hich jayee nadare vase account sakhtan
    ya register kardan
    masalan vared karadane GWF

mamnoon misham rahnamyee konid mersi
    خوب در سایت tls مگه نمیتونید سرویسهای مورد نظر رو بخرید؟ مگه گزینه track application رونمیبینید؟

Junior Member

سلام دوستان. من می خوام از استانبول برای ویزای tier 2 اقدام کنم. یکی از شرکت های پیکاپ به من گفت که قانون عوض شده و بعد از تحویل مدارک به سفارت پاسپورت رو بر می گردونند، آیا درسته این؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)