صفحه 141 از 147 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خوب در سایت tls مگه نمیتونید سرویسهای مورد نظر رو بخرید؟ مگه گزینه track application رونمیبینید؟
    من سرویس اضافه ای رو نمیخام خریداری کنم
    موقع پرداخت هزینه ویزا سرویس استاندارد خریدم
    و زمان و روز مصاحبه رو تعیین کردم تو استانبول TLS و ایمیل کانفرم مصاحبه هم اومده
    فقط میخام بدونم این لینک Register که تو اخرین صفحه فرم گذاشته و گفته برو تو سنترت رجیستر کن برای رهگیری ویزا چطوری باید انجام بشه؟
    Register with our visa application centre partnerThis will allow you to track your application, get directions to the centre and access other services.

چون من این لینک رو میرم جایی رو واسه رجیستر نداره!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nabaei نمایش پست ها
    من سرویس اضافه ای رو نمیخام خریداری کنم
    موقع پرداخت هزینه ویزا سرویس استاندارد خریدم
    و زمان و روز مصاحبه رو تعیین کردم تو استانبول TLS و ایمیل کانفرم مصاحبه هم اومده
    فقط میخام بدونم این لینک Register که تو اخرین صفحه فرم گذاشته و گفته برو تو سنترت رجیستر کن برای رهگیری ویزا چطوری باید انجام بشه؟
    Register with our visa application centre partnerThis will allow you to track your application, get directions to the centre and access other services.

چون من این لینک رو میرم جایی رو واسه رجیستر نداره!
    میتونید یک اسکرین شات بذارید؟ در ضمن گزینه track رو میبینید؟

Junior Member

لینکی که تو اخرین صفحه فرم من گذاشته و گفته برو تو سنتر ت رجیستر کن
    برای رهگیری ویزا
    اینه:

https://pos.tlscontact.com/ist_en/index.php/

این لینک رو میرم جایی رو واسه رجیستر نداره!
    ولی نوشته که
    Important information:To track your application:
    • If you applied after 6 March 2019, you need to log in to your account on GOV.UK in order to be redirected to your account on the TLScontact website. To do this, please click on the link provided to you in the visa payment confirmation email.

لینکی که تو اخرین صفحه فرم من گذاشته و گفته برو تو سنتر ت رجیستر کن
    برای رهگیری ویزا
    اینه:

https://pos.tlscontact.com/ist_en/index.php/

این لینک رو میرم جایی رو واسه رجیستر نداره!
    ولی نوشته که
    Important information:To track your application:
    • If you applied after 6 March 2019, you need to log in to your account on GOV.UK in order to be redirected to your account on the TLScontact website. To do this, please click on the link provided to you in the visa payment confirmation email.

ظاهرا بعد از تاریخ مذکور باید یک لینکی برای شما ایجاد بشه در سایت gov.uk که شما رو ببره داخل تی ال اس که دیگه قاعدتا باید مختص شما باشه و مشخصات شما ثبت شده باشه.
    قبلا پس از اتمام ثبت نام در gov.uk خودتون جداگانه می رفتید در سایت تی ال اس ثبت نام میکردید، الان روال عوض شده. فکر می کنم شما قبل از 6 مارچ ثبت نام کردید و به خاطر همین لینک برای شما ایجاد نشده و بابت این هم از این دسته افراد عذرخواهی کرده.
    نهایتا نگران نباشید سایت تی ال اس فقط برای دیدن مراحل ویزاتون هستش. حتی در اینجا ثبت نام هم نکنید مشکلی پیش نمیاد. مراحل ویزاتون هم به شما ایمیل میشه، خیلی اختلاف زمانی نداره بین سایت تی ال اس و ایمیل های سایت gov.uk

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidtabriz نمایش پست ها
    ظاهرا بعد از تاریخ مذکور باید یک لینکی برای شما ایجاد بشه در سایت gov.uk که شما رو ببره داخل تی ال اس که دیگه قاعدتا باید مختص شما باشه و مشخصات شما ثبت شده باشه.
    قبلا پس از اتمام ثبت نام در gov.uk خودتون جداگانه می رفتید در سایت تی ال اس ثبت نام میکردید، الان روال عوض شده. فکر می کنم شما قبل از 6 مارچ ثبت نام کردید و به خاطر همین لینک برای شما ایجاد نشده و بابت این هم از این دسته افراد عذرخواهی کرده.
    نهایتا نگران نباشید سایت تی ال اس فقط برای دیدن مراحل ویزاتون هستش. حتی در اینجا ثبت نام هم نکنید مشکلی پیش نمیاد. مراحل ویزاتون هم به شما ایمیل میشه، خیلی اختلاف زمانی نداره بین سایت تی ال اس و ایمیل های سایت gov.uk
    من بعد از ۶ مارچ اپلای کردم ولی چیزایی که تی ال اس نوشته هنوز انجام نشده بطور کامل
    انتظار داشتم از داخل سایت gov.uk و اکانت خودم از طریق لینک سوییچ بشم به اکانت اختصاصی خودم تو تی ال اس
    بهرحال الان مشکلی نیست و من ایمیل کانفرم مصاحبه رو دارم
    مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Guru

من بعد از ۶ مارچ اپلای کردم ولی چیزایی که تی ال اس نوشته هنوز انجام نشده بطور کامل
    انتظار داشتم از داخل سایت gov.uk و اکانت خودم از طریق لینک سوییچ بشم به اکانت اختصاصی خودم تو تی ال اس
    بهرحال الان مشکلی نیست و من ایمیل کانفرم مصاحبه رو دارم
    مرسی از جوابتون
    باید همین اتفاق بیفته یعنی باید به طور خودکار برید تو سایت ویزا سنتر اگر از طریق فرم جدید اقدام کرده باشید. برای همین گفتم اسکرین شات بذارید

Junior Member

سلام دوستان
    من برای استانبول وقت super priority گرفته بودم. اما وقتی که مراجعه کردم بهم گفتن که این وقت فقط مخصوص ترک هاست و من باید دوباره وقت اضطراری بگیرم و من باز هزینه وقت اضطراری پرداخت کردم. ضمنا این وقت استاندارد و معمولی بود. کسی هست که تجربه ی این مورد رو داشته باشه؟ میدونم که میشه هزینه اش رو پس گرفت اما سوالم اینه که اگر برای ایرانیا فعال نیست چرا در موقع ثبت وقت این اجازه رو میده؟ در حین بررسیهم میتونیم درخواست سرویس ویژه بدیم؟
    من همه مدارکم رو هم با خودم برده بودم و بهم گفتن که باید بفرستم شفیلد و از انگلیس هم باید پست بشه حتما. کسی میدونه چند روزه باید برسه شفیلد؟ محدودیت زمانی داریم؟

Junior Member

آقا همون سلام.
    من هم امکان track کردن پرونده ام رو ندارم و بعد از بایومتریک در استانبول هنوز هیچ ایمیلی برام نیومده.
    همسرم هم مدارک رو برای شفیلد فرستاده و به دستشون هم رسیده. به نظرتون و با توجه به تجربه ی شما چقدر طول میکشه؟ نباید ایمیلی برای من بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrafi1 نمایش پست ها
    آقا همون سلام.
    من هم امکان track کردن پرونده ام رو ندارم و بعد از بایومتریک در استانبول هنوز هیچ ایمیلی برام نیومده.
    همسرم هم مدارک رو برای شفیلد فرستاده و به دستشون هم رسیده. به نظرتون و با توجه به تجربه ی شما چقدر طول میکشه؟ نباید ایمیلی برای من بیاد؟
    نه معمولا ایمیلی نمیاد که مدارک رسیده. ولی وقتی جواب حاضر شه یه ایمیل میزنند.

Junior Member

نه معمولا ایمیلی نمیاد که مدارک رسیده. ولی وقتی جواب حاضر شه یه ایمیل میزنند.
    آقا هومن عزیز تجربه تون میگه چقدر زمان میبره تا زمان جواب؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)