صفحه 144 از 147 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اولا سوالاتتون رو از وکیلتون بپرسید و دوم اینکه من جواب قبلی رو تکرار میکنم! شما در سیستم جدید بعد از پرداخت هزینه وارد سایت TLS میشید و اونحا اکانت شما خودکار ساخته شده. امکان پیگیری هم وجود داره. الان من نمیدونم مشکل شما دقیقا چیه؟ گرچه من به کسانی که وکیل دارند کمکی نمیکنم. ولی برای اطلاع سایر دوستان یه نمونه از ترکینگ جدید در TLS رو اینجا گذاشتم.
    سلام، من دیدم عکس رو... می شه لطف کنید بگید از داخل سات gov.uk چطور رفتید تو اون صفحه؟
    برای من تنها لینکی که در gov.uk گذاشته شده مربوطه به:
    Register with our visa application centre partner This will allow you to track your application, get directions to the centre and access other services.

که من بعد کلیک کردنش می رم سایت tls و اونجا هم باید اسم کشور انتخاب کنم... نتیجه ای نمی گیرم متاسفانه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lshahinl نمایش پست ها
    سلام، من دیدم عکس رو... می شه لطف کنید بگید از داخل سات gov.uk چطور رفتید تو اون صفحه؟
    برای من تنها لینکی که در gov.uk گذاشته شده مربوطه به:
    Register with our visa application centre partner This will allow you to track your application, get directions to the centre and access other services.

که من بعد کلیک کردنش می رم سایت tls و اونجا هم باید اسم کشور انتخاب کنم... نتیجه ای نمی گیرم متاسفانه
    خوب اسم کشور بعدش چی میشه؟

Junior Member

سلام،
    این فرم جدید که میخوایم پر کنیم برای ویزای توریستی ،اگر اول فرم گزینه تهران نباشه ، احتمالش هست به اخر که میرسیم میخوایم وقت بگیریم گزینه تهران رو بیاره؟البته میدونم تو بعضی روزها و ساعتها گزینه تهران هست،فقط میخواستم بدونم از اول باید تهران رو انتخاب کرد یا میشه اخر فرم هم انتخاب کرد،ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homirez نمایش پست ها
    سلام اقای هومن
    چگون میتونم نمونه ترکینگ جدید در tls که گداشتین ببینم میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
    سلام اقا هومن
    شبتون بخیر .اقا هومن ن نمیتونم وارد سایت tls بشم که فرمودین میشه لطفا منو کمک کنید بتونم‌وارد بشم و روند پرونده مو پیگیری کنم خیلی نگرانم .ممنونم ازتون

سلام دوستان
    من میخام برای ویزای TIER4 GENERAL اقدام کنم ، به نظرتون از دبی اقدام کنم بهتره یا استانبول ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

Junior Member

سلام روزهمگی بخیر دوستان ما روز 3 ماه می رفتیم vfs انگلستان در آنکارا و از طریق وکیل اقدام کردیم و درخواستمون توریستی هست و دعوتنامه داشتیم اما هنوز هیچ خبری نشده و ما باید 22 جون عروسی دعوت هستیم انگلستان باشیم و خیلییی استرس داریم که می رسیم به مراسم یا نه؟چون هنوز خبری از ویزا نسیت و از این طرف برای پیکاپ پاسپورت ظاهرا تعطیلات ترکیه خیلی طولانی هست.چندین بارهم از وکیلمون خواستیم پیگیری کنند اما میگن فقط باید منتظر بود.شماراهکاری برای رفع مشکل من دارید؟که حداقل از نتیجه خبردار بشم که بتونم کارهای مقدماتی مراسم رو انجام بدم و اینکه اصلا این همه طولانی شدن طبیعی هست؟همیشه شنگن که اقدام کردیم ظرف مدت 2 هفته نتیجه مشخص شده اما اینجا ..... مرسی از راهنماییتون

Junior Member

دوستان کسی تونسته بعد از تکمیل ویزا اپلیکیشن، توی سایت tls ثبت نام کنه؟

برای من فقط لینک داده شده به خود سایت tls یعنی این
    https://uk.tlscontact.com/
    و هیچ راهی واسه ثبت نام ندارم. اینجوزی نمیتونم روند کارم رو پیگیری کنم یا خودم مدارکم رو آپلود کنم

Junior Member

میشه مدارک رو همونجا داخل tls بهشون تحویل داد تا اونا آپلود کنند؟ من روی سایتشون دیدم یکی از Added Value Services آنها Assisted Service هست که خودشون مدارکت رو آپلود میکنن ولی باید پول بدی. دوستان تجربه دارن که داخل همونجا میشه بهشون پول نقد داد یا باید حتما کارت و ... باشه؟

این پست کردن مدارک به شفیلد چیه راستی؟ مگه ما چیزی پست باید بکنیم؟

سلام

من یک اشتباهی کردم که الان خیلی استرس گرفتم. خواهش می کنم یکی کمک کنه.

من در سایت TLScontact به جای انکارا اشتباهی اولش استانبول را انتخاب کردم ولی خوب هنوز وقت مصاحبه نگرفتم. کسی نمی دونه چطور می تونم به انکارا تغییرش بدم.

من بورس کامل از British Council هستم برای یک دوره مستر یک ساله و همسرم را هم به عنوان dependent من اقدام کردند.

لطفا اگر کسی اطلاعی دارد جواب بده. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadafeslami نمایش پست ها
    سلام

من یک اشتباهی کردم که الان خیلی استرس گرفتم. خواهش می کنم یکی کمک کنه.

من در سایت TLScontact به جای انکارا اشتباهی اولش استانبول را انتخاب کردم ولی خوب هنوز وقت مصاحبه نگرفتم. کسی نمی دونه چطور می تونم به انکارا تغییرش بدم.

من بورس کامل از British Council هستم برای یک دوره مستر یک ساله و همسرم را هم به عنوان dependent من اقدام کردند.

لطفا اگر کسی اطلاعی دارد جواب بده. ممنون
    من متوجه نشدم که چطور هنوز اپلیکیشن پر نکرده رفتید توی سایت tlscontact؟ بوک کردن وقت فقط از طریق سایت gov.uk هست نه tlscontact

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)