صفحه 15 از 147 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

سلام دوستان

من واسه کارم مجبورم هر ماه از ایران خارج بشم، ماه نوامبر باید انگلیس باشم، خواستم بدونم کی اقدام کنم و آیا برا اقدام کردن پاسپورتم رو می گیرن؟ یا همون موقع یا چند روز بعد بهم تحویل می دن؟
    نوع ویزام میشه VISIT BUSINESS که می خوام برا 2 ساله اش اقدام کنم.

ممنون می شم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    اگه امکان داره چک لیست رو اینجا بزارین که قبل رفتن هم چک کنیم
    اونا خودشون تند تند تيك ميزنن مينويسن تحويلتون ميدن. قرار نيست شما چيزي بنويسي. اونا همه كار رو انجام ميدن. هرچي كه تحويل دادين رو خودشون تيك ميزنن. بعد بركه رو ميدن بهتون وقتي خواستين جواب ويزا رو بگيريد بايد با خودتون اين بركه رو ببريد.

Junior Member

یعنی واسه یه ویزای دانشجویی 25 روز ترکیه بودید؟ چرا اینقدر طولانی؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    بله. من كامل 25 روز استانبول بودم و 1200$ فقط خرج هتل كردم.شبي 50$ شما ميتونيد توي سايت booking. Com ارزون تر هم جستجو كنيد.
    زیاد به سایت booking.com اعتماد نکنید من الان ترکیه هستم و بعضی از اونها که توی سایت هست تبدیل به خرابه شده بهتره که چند روز رو از آژانس رزرو کنید و بعد خودتون بیاد پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    کارت ملی نیازی نیست. همون شناسنامه کفایت میکنه. اصل همه این مدارک رو هم تحویل بدید. حتما از همه کپی تهیه کنید حتی از پرینت بانکی و نزد خودتون نگه دارید. هر مدرکی در CAS درخواست شده رو هم باید ارائه بدید. نامه تمکن مالی رو هم اگر گرفتید ارائه نکنید. همون پرینت کافیه
    اگه تمکن مالی رو با پرینت حساب بانکی ارائه بدیم مشکلی پیش میاد چون من این کار رو کردم؟
    و یه سوال دیگه. بعد از این که این نامه رو دادیم می شه پول رو از بانک بکشیم بیرون؟
    ویرایش توسط aminnaji : July 2nd, 2014 در ساعت 11:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnaji نمایش پست ها
    اگه تمکن مالی رو با پرینت حساب بانکی ارائه بدیم مشکلی پیش میاد چون من این کار رو کردم؟
    و یه سوال دیگه. بعد از این که این نامه رو دادیم می شه پول رو از بانک بکشیم بیرون؟
    فقط پرینت رو بدين. تمكن باعث گيجي افسر ويزا ميشه. حالا اكه هردو رو تحويل دادين كه ديكه كاري نميشه كرد. نه بذاريد پول تا وقتي جواب ويزا مياد توي حساب باشه.

Junior Member n_iaz آواتار ها

برای ویزا همراه دیپندنت تو قسمت نوع ویزا وقتی میخوایم وقت بگیریم چی باید بزنیم؟

visa appointment type:
    PBS Tier4 Student
    Standard appointment

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    برای ویزا همراه دیپندنت تو قسمت نوع ویزا وقتی میخوایم وقت بگیریم چی باید بزنیم؟

visa appointment type:
    PBS Tier4 Student
    Standard appointment
    همراه دانشجو؟
    اگه اشتباه نکنم همون pbs رو میزنی بعد یه سری گزینه دیگه میاد که باید از بین اونا دیپندنتو بزنی

Junior Member n_iaz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    همراه دانشجو؟
    اگه اشتباه نکنم همون pbs رو میزنی بعد یه سری گزینه دیگه میاد که باید از بین اونا دیپندنتو بزنی
    اون که همون اول موقع ثبت نام میزنی
    موقع گرفتن وقت سفارت فقط همین دوتا هست و بعدش هیچی نمیاد
    من خوندم که اگه pbs بزنم امکان داره مصاحبه انجام بشه با دیپندنت هم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnaji نمایش پست ها
    زیاد به سایت booking.com اعتماد نکنید من الان ترکیه هستم و بعضی از اونها که توی سایت هست تبدیل به خرابه شده بهتره که چند روز رو از آژانس رزرو کنید و بعد خودتون بیاد پیدا کنید.

شماره تماس هتل ها هست. می تونن زنگ بزنن از رزرو مطمئن بشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)