صفحه 17 از 147 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

اصلا معلوم نمیکنه که این مصاحبه تلفنیه یا حضوری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    شرايط ويزا براي همه يكسانه. يه نكاهي به صفحات فروم بندازين تا بدونين چند روز طول ميكشه و مصاحبه دوم هم شامل همه ميشه. روي ٢٠ روز براي ويزا حساب كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsalem نمایش پست ها
    نه همونطور كه كفتم ممكنه حضوري باشه ممكنه تلفني باشه ممكنه اصلا مصاحبه نداشته باشيد. من به خاط مصاحبه 25 روز موندم استانبول و مصاحبم نشدم. شمام ريسك نكن. بمونيد استانبول.

Junior Member

شرايط ويزا براي همه يكسانه. يه نكاهي به صفحات فروم بندازين تا بدونين چند روز طول ميكشه و مصاحبه دوم هم شامل همه ميشه. روي ٢٠ روز براي ويزا حساب كنيد.
    اصلا معلوم نمیکنه که تلفیه یا حضوری؟ تو این مدت خانومم هم باید تو استانبول بمونه یا میتونه برگرده ایران؟آخه این همه مرخصی از کجابیارم؟؟؟؟

Junior Member

نه همونطور كه كفتم ممكنه حضوري باشه ممكنه تلفني باشه ممكنه اصلا مصاحبه نداشته باشيد. من به خاط مصاحبه 25 روز موندم استانبول و مصاحبم نشدم. شمام ريسك نكن. بمونيد استانبول.
    تو این مدت خانومم هم باید تو استانبول بمونه یا میتونه برگرده ایران؟آخه این همه مرخصی از کجابیارم؟؟؟؟

اصلا معلوم نمیکنه که تلفیه یا حضوری؟ تو این مدت خانومم هم باید تو استانبول بمونه یا میتونه برگرده ایران؟آخه این همه مرخصی از کجابیارم؟؟؟؟
    نه اصلا معلوم نيست. من فكر ميكنم همراه مصاحبه نميشه! فقط شخص متقاضي مصاحبه ميشه. شما رو 20 روز حساب كنيد.

Junior Member

نه اصلا معلوم نيست. من فكر ميكنم همراه مصاحبه نميشه! فقط شخص متقاضي مصاحبه ميشه. شما رو 20 روز حساب كنيد.
    اصلا لازمه که خانومم رو همراه خودم ببرم استانبول؟ اگه مصاحبه نمیشه پس برای چی ببرمش؟ خودم مدارکش رو تحویل میدم دیگه...

Senior Member km7 آواتار ها

اصلا لازمه که خانومم رو همراه خودم ببرم استانبول؟ اگه مصاحبه نمیشه پس برای چی ببرمش؟ خودم مدارکش رو تحویل میدم دیگه...
    بله ایشون باید باشن که اطلاعات biometric شامل اسکن چشم، اسکن اثر انگشت و عکس ازشون گرفته بشه. شما انگار هیچ اطلاعاتی راجع به پروسه ندارید. لطفا این تاپیک و همینطور سایر تاپیک های مرتبط رو مطالعه کنید اگه سوالی بود بپرسید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من راجع به فرم appendix 8 چنتا سوال داشتم ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
    در قسمت سوم اسپانسر من اسم مادرم را نوشتم ولی در مورد لاسنس نامبر باید اونی که توی CAS نوشته شده را بنویسیم به همراه آدرس کامل و کد پستی؟
    سوال 4-5 و 5-5 کدام گزینه را تیک بزنم؟
    در سوال 6-5 باید گزینه سوم یعنی English language test را علامت بزنم؟
    در سوال 10-5 و 13-5 چی بنویسم؟
    من دیپازیت دوره زبان را پرداخت کردم و رسید هم دارم و این توی CAS اومده حالا من گزینه اول را تیک بزنم یا دوم؟
    متشکرم.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oktaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من راجع به فرم appendix 8 چنتا سوال داشتم ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
    در قسمت سوم اسپانسر من اسم مادرم را نوشتم ولی در مورد لاسنس نامبر باید اونی که توی CAS نوشته شده را بنویسیم به همراه آدرس کامل و کد پستی؟
    سوال 4-5 و 5-5 کدام گزینه را تیک بزنم؟
    در سوال 6-5 باید گزینه سوم یعنی English language test را علامت بزنم؟
    در سوال 10-5 و 13-5 چی بنویسم؟
    من دیپازیت دوره زبان را پرداخت کردم و رسید هم دارم و این توی CAS اومده حالا من گزینه اول را تیک بزنم یا دوم؟
    متشکرم.
    اگه منظورتون از اسپانسر سوالیه که در part 3 نوشته شده و تحت این عنوان هست: Tier 4 Sponsor (Education Provider) شما باید اسم دانشگاه رو بنویسید نه اسم مادرتون رو. licence number هم همون که توی CAS نوشته شده.
    5-4 اگر دانشگاه ازتون خواسته مدرکی رو به سفارت ارائه بدید، مربع اولی از سمت چپ رو ضربدر بزنید
    5-5 رو هم باید با توجه به CAS بزنید
    5-6 اگر آیلتس دادید بله
    5-10 مشخصاتی که روی کارنامه آیلتستون هست رو بنویسید
    5-13 این رو نباید اصلا پر کنید
    اولی رو بزنید و بعد مبلغش رو زیرش بنویسید و بعد در 6.3 اولی رو ضربدر بزنید. Shown in the CAS
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)