صفحه 2 از 147 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط avish7 نمایش پست ها
    سلام
    من نتونستم در سایت Teleperformance جایی پیدا کنم که بفهمم سفارت انگلیس در استانبول برای یک روز خاص وقت داره یا نه. آیا راهی وجود داره که قبل از پر کردن فرم ها و پرداخت هزینه، روزهایی که جا میده رو ببینیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نیازی نیست سایت Teleperformance را بگردید چون اونجا جایی ننوشته، رزرو رو از همون سایت
    visa4uk انجام بدین، روزها و ساعت هایی که اونجا نوشته وقت هستش. البته معمولا این روزا خیلی خلوت هستش و شما می تونی واسه هز ساعت و روزی که بخوای وقت بگیری. ما وقتی رفتیم وقتمون واسه ساعت 12 بود که همون 11 گفتن بریم تو. اونجا منتظز وقتتون نباشین. به مامور جلوی در بگین همون ساعت که رسیدین می تونین برین تو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avish7 نمایش پست ها
    سلام
    من نتونستم در سایت Teleperformance جایی پیدا کنم که بفهمم سفارت انگلیس در استانبول برای یک روز خاص وقت داره یا نه. آیا راهی وجود داره که قبل از پر کردن فرم ها و پرداخت هزینه، روزهایی که جا میده رو ببینیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    البته این رو هم در نظر داشته باشین که 18 و 21 April و 1 May تعطیل رسمیشون هستش

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    باسلام
    لطفا اگه میشه آدرسی که میشه از میدان تکسیم رفت به شرکت Teleperformance رو اینجا بنویسید. با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ar_87 نمایش پست ها
    سلام

از میدون تکسیم سوار مترو میشین تو ایستگاه Sisli (شیشلی) پیاده شدی می ری اونور پل. چند متر جلوتر یک خیابون کم عرض ولی شلوغی هستش که از توش یک مسجدم هست. بعد مسجد میری مرکز خرید Profilo داخل اونجا میری طبقه دوم، انتهای سالن. معمولا مغازه داره نمیدونن شرکت کجاست. بهتره از نگهبان بپرسین. من یک نیم ساعت طول کشید داخل پاساژ اونجا رو پیدا کنم.
    همونجور که دوستمون فرمودند، پیدا کردن محل ساختمان TP توی استانبول خیلی اعصاب خرد کنه. من یه راهنما میذارم. شاید به درد بقیه هم بخوره.
    از میدان تکسیم به دو طریق میشه رفت حوالی اونجا. یا با اتوبوس که خطوط 69A ، 66, DT2 یا 202 رو سوار شید و ایستگاه بعد از ایستگاه روبروی مرکز خرید جواهر پیاده شید. این ایستگاه دقیقا زیر یه پل هوایی ماشین رو بزرگ هست. یا اینکه از تکسیم با مترو برید و خط M2 رو به سمت sisili سوار شید و ایستگاه sisili که جلوی مرکز خرید جواهر خروجیش هست پیاده شید. و بقیه مسیر رو پیاده برید.
    من مسیر از تکسیم تا ساختمان profilo رو توی گوگل مپ میذارم.
    taksim-profilo.jpg
    به پل هوایی که رسیدید باید برید سمت مقابل خیابان و 50 متر به سمت شرق برید و به دنبال خیابان کوچک Salahattin Pinar بگردید. که راستای خیابان به سمت شمال شرقی است. خیابان رو مستقیم برید و از یک مسجد هم رد بشید تا برسید به مجموعه profilo. توی خیابان Salahattin Pinar تقریبن 10 دقیقه پیاده روی دارید.
    sisili-profilo.jpgselahatin pinar.jpg
    به مجموعه profilo که رسیدید از جلوی ورودی مرکز خرید رد بشید و دور ساختمان رو بر خلاف عقربه های ساعت بچرخید. و بپرسید که دنبال Ajans press group و یا ساختمان profilo plaza F هستم. اگه بگید که کنسول رو میخوام معمولن میفهمند. جلوی ساختمان یک تابلوی عمودی نقره ای رنگ هست که اسمش رو روش نوشته. عکسش رو اینجا میذارم.
    وارد ساختمان F بشید و از دستگاه X-ray سمت چپ بگذرید و برید طبقه 4. در مسیر شما اول قسمت مربوط به سوئیس قرار داره و پشت اون مجموعه مرتبط با انگلستان هست.
    profilo F.jpg

یک نکته هم اضافه کنم، که من حدس می زنم TP همون WorldBridge هست که فقط اسمش و موقعیت مکانیش عوض شده. چون تمام کسانی که من توی TP دیدم همونهایی بودند که توی WB کار می کردند. حتی سوپروایزر WB هم که من باهاش حرف زده بودم، توی ساختمان TP حضور داشت.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

با تشکر، یه سوال دیگه هنوز ترکیه پاسپورتو برای ویزای ازدواج پس میده یا مثل ویزای دانشجویی نگه می داره؟

باسلام
    بعد از پر کردن فرم آنلاین و گرفتن وقت و واریز پول می تونیم وقت گرفته شده رو change کنیم. مثلا یه هفته به تاخیر بندازیم.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

باسلام
    بعد از پر کردن فرم آنلاین و گرفتن وقت و واریز پول می تونیم وقت گرفته شده رو change کنیم. مثلا یه هفته به تاخیر بندازیم.
    ببینید، مسئله اینه که با این شرکت جدید کسی تجربه آنچنانی نداره. به همین خاطر ممکنه بعضی از دوستان به دلیل نداشتن اطلاعات دقیق به سوالهاتون جواب نمی دهند.
    من که از WB اقدام کردم، مجبور شدم 3 بار وقت بگیرم. یک بار که از طرف اونها وقتم کنسل شد و بار دوم هم که خودم وقت گرفته بودم، بنا به دلایلی وقتش رو عوض کردم و وقت جدید گرفتم. پس تعویض وقت قبلن امکان پذیر بود. اینکه در TP هم همین روال باشه، شاید بهتره سایتشون رو دقیق بخونید و یا ایمیل بزنید بپرسید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    ببینید، مسئله اینه که با این شرکت جدید کسی تجربه آنچنانی نداره. به همین خاطر ممکنه بعضی از دوستان به دلیل نداشتن اطلاعات دقیق به سوالهاتون جواب نمی دهند.
    من که از WB اقدام کردم، مجبور شدم 3 بار وقت بگیرم. یک بار که از طرف اونها وقتم کنسل شد و بار دوم هم که خودم وقت گرفته بودم، بنا به دلایلی وقتش رو عوض کردم و وقت جدید گرفتم. پس تعویض وقت قبلن امکان پذیر بود. اینکه در TP هم همین روال باشه، شاید بهتره سایتشون رو دقیق بخونید و یا ایمیل بزنید بپرسید.
    با تشکر، پس تو wb میشد بعد از پرداخت پول، وقت رو تغییر داد. احتمالا تو این شرکت هم می شه. حالا من باز بهشون ایمیل می زنم.

ApplyAbroad Guru

با تشکر، پس تو wb میشد بعد از پرداخت پول، وقت رو تغییر داد. احتمالا تو این شرکت هم می شه. حالا من باز بهشون ایمیل می زنم.
    فرق عمده ای که اتفاق افتاده اینه که Home Office دیگه به این شرکتها اجازه ارایه مشاوره یا مسایل مشابه رو نمیده که کار خیلی هم خوبیه چون مشاوره های این شرکتها اکثرا اشتباه بود. شما میتونید الان در صورتیکه کارت بانکی معتبر دارید با مشاوران ویزای Home Office چت کنید که پیشرفت بزرگیه. در مورد قوانین هیچ چیزی عوض نشده. تغییر اپراتور ویزا نمیتونه و نباید باعث تغییر مقررات و روشها بشه.

Junior Member

حتما باید استانبول رفت؟ آنکارا نمیشه برای ویزای دانشجویی اقدام کرد؟

Junior Member

باید از بوجود آورنده ی این تاپیک تشکر کرد. بنظر میرسه TP خیلی فرق داره با شرکت های قبلی. من اشتباه میکنم یا واقعا ثبت نام در سایت TP، بعد از اپلای برای ویزا، هیچ اطلاعات خاصی نمیخواد؟
    من فقط GWF و نامم رو وارد کردم و یک اکانت اونجا ساختم. هیچ اطلاعات دیگه ای نمیخواد یا من اشتباه میکنم؟
    در قسمت اکانت فقط یه address list برای وارد کردن آدرس داره که اونم گویا اجباری نیست. برای آدرس هم وقتی که کشور رو ایران وارد میکنم باز هم فیلد province ستاره دار هست و ارور میده!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)