صفحه 25 از 147 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

امان از این پروسه ی طولانی ویزا.... من 20 روز هتل رزرو کنم کفایت می کنه؟ ممنون می شم اگر دوستان که تجربه دارند بگن دقیق چند روز موندن.
    صفحه های قبل رو که خوندم فقط یک نفر گفت که 25 روز استانبول موند. ممنون میشم باقی هم بگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen12 نمایش پست ها
    امان از این پروسه ی طولانی ویزا.... من 20 روز هتل رزرو کنم کفایت می کنه؟ ممنون می شم اگر دوستان که تجربه دارند بگن دقیق چند روز موندن.
    صفحه های قبل رو که خوندم فقط یک نفر گفت که 25 روز استانبول موند. ممنون میشم باقی هم بگن.
    دوست عزیز تحقیق کردی هزینه هتل چند در میاد؟ اگه بخوایم 1 ماه مثلا یه سوئیت اجاره کنیم چی میشه؟ چقدر در میاد؟

Junior Member

من الان استانبول هستم و این تجربیات 12 روزه من از کل فرایند:

1- من از فرودگاه آتاتورک وارد شدم. بهتره شما هم با پروازی که به همین فرودگاه میاد بلیط بگیرید چون دسترسی خیلی خوبی داره. همه چیز خوب بود. فقط توصیه می کنم پرواز از ایران جوری بگیرید که با احتساب زمان ترانسفر 11 شب از فرودگاه بتونید بیاید بیرون. چون مترو تا ساعت 12 شب برقراره و هزینه مترو در مقایسه با تاکسی به شدت کمه.

2- من تو این 12 روز هیچ اثری از دزد و... ندیدم. البته شاید به این دلیله که در محله ای هستم که کلن همه ترکن. اما انصافاً دیدم خیلی + شد به این مردم.

3- کل کار درteleperformance یک ساعت هم طول نمیکشه و همه چیز خوب و روتین هست. فقط بلدنبودن زبان انگلیسی که به شدت همه ضعف دارن اینجا یکمی اذیت کنندس.

4- من پیشنهاد می کنم که خونه بگیرید. چون امکان آشپزی دارید. چون خونه ها اینجا با لباسشویی و.... اجاره داده می شه و راحت هستید تو این 20 روز. و نهایتاً چون هزینش کمتره. خونه بستگی به محلش فرق داره اما از 40 تا 60 دلار در هر شب فک کنم متغیر هست. واسه یک ماه هم از 1000 تا 1200 دلار فکر می کنم باشه. من 45 دلار در روز برای 15 شب پیدا کردم.

5- اگر تصمیم به خونه گرفتن دارید یک سری مواد لازم هست که از ایران بیارید چون به شدت به صرفه تره. جزییاتش زیاده که ترجیحا در پیام خصوصی میشه گفت.
    ویرایش توسط pezhman66 : July 15th, 2014 در ساعت 01:32 PM

سلام بچه ها تو این قسمت ترکینگ سایت تلپرفورمنس واسه من تا transfer to UKVI همش تیک خورده بجز اینترویو, من مصاحبم شدم زمان تحویل مدارک پس چرا تیک نخورده؟ سر این نگن بیا مصاحبه دوم!
    کسی هست که اینجوری باشه ترکینگش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام بچه ها تو این قسمت ترکینگ سایت تلپرفورمنس واسه من تا transfer to UKVI همش تیک خورده بجز اینترویو, من مصاحبم شدم زمان تحویل مدارک پس چرا تیک نخورده؟ سر این نگن بیا مصاحبه دوم!
    کسی هست که اینجوری باشه ترکینگش؟
    من شنیدم که این سایت خیلی مشکل داره و نمیشه بهش اعتماد کرد حالا نمیدونم تو مورد شمام این صدق میکنه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط elh_sad نمایش پست ها
    من شنیدم که این سایت خیلی مشکل داره و نمیشه بهش اعتماد کرد حالا نمیدونم تو مورد شمام این صدق میکنه یا نه
    از من که دیروز تا حالا داره آپدیت میشه فقط نمیدونم چرا اون قسمت مصاحبش تیک نخورده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    از من که دیروز تا حالا داره آپدیت میشه فقط نمیدونم چرا اون قسمت مصاحبش تیک نخورده
    نگرانی نداره.هیچ اعتنایی به سایت نکنید.در اخر بهتون یه ایمیل میزنند که مدارکتون حاضره.

سلام
    از دوستان کسی اطلاع داره که سفارت انگلیس در ترکیه یا دوبی امکان VIP داره یا نه. من شنیدم نوع VIP اگر چه خیلی گرونتر است ولی پروسه بررسی ویزه خیلی سریعتر انجام میشه.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی اطلاع داره که سفارت انگلیس در ترکیه یا دوبی امکان VIP داره یا نه. من شنیدم نوع VIP اگر چه خیلی گرونتر است ولی پروسه بررسی ویزه خیلی سریعتر انجام میشه.
    یک سرویس داره که برای خود اماراتی ها و افراد مقیم امارات هست که درخواست ویزای شما رو سریعتر بررسی میکنن. یک سرویس دیگه هم دارن که شما میتونید استفاده کنید که فقط پذیرش شما سریع تره و ازتون پذیرایی میشه و سالنش هم جداست که هیچ فرقی درزمان بررسی نمیکنه.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

سلام
    در قسمت Select your appointment location وقتی استانبول را انتخاب میکنم تو قسمت Visa Appointment Type کدام گزینه را انتخاب کنم؟ ویزا من Tier2 هست.
    BPS Tier4 Student
    Standard Appointment
    Premium Lounge
    Priority Visa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)