صفحه 29 از 147 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

سلام دوستان
    ایا کس تجربه کار کردن با اقای رضا یا اقای ولود که جلوی درب بخش ویزای انگلیس در استانبول ایستادن که کارشون پیکاپ ویزا هست رو داره و میشناسشون لطفا توضیح بدهید ممنون میشم؟
    قابل اطمینان هستن؟

Junior Member

با سلام
    با توجه به اینکه پرداخت انلاین برای اپلیکیشن فرم انجام شده است. آیا پرداخت دیگری در داخل تله پرفرمنس باید انجام شود. با سپاس

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahh1359 نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه پرداخت انلاین برای اپلیکیشن فرم انجام شده است. آیا پرداخت دیگری در داخل تله پرفرمنس باید انجام شود. با سپاس
    خیر. نهلیتا یه هزینه جزیی برای سرویس اس ام اس یا پست. هزینه عمده رو پرداخت کردید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام
    من 4 سال پیش برای ویزای توریستی سوید اقدام کردم که رد شد ولی حالا reference number ندارم و دلیل رد شدنشم نمی دونم فقط تاریخشو دارم،اگر فقط قسمت تاریخ تو فرم vaf 9 قسمت 6.3 پر کنم کافی یا ممکنه اشکال پیش بیاد؟
    و این که توی cas من زده We have assessed this student’s English language ability and confirm that it is equivalent to CEFR Level B2 or higher in each of the four components of language learning. No documents are required to be submitted as evidence of this.
    یعنی این که لازم نیست مدرک ielts ارایه بدم و توضیحات مربوط به نمرمو توی فرم appendix8 قسمت 5.10 بیارم؟؟
    بگید که نمیدونم. در مورد سوال دوم بارها این سوال جواب داده شده است.
    ویرایش توسط hpmoner : July 22nd, 2014 در ساعت 07:40 PM

Junior Member n_iaz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    شما قرار بود همونجا از خودشون بپرسید که چنین سرویسی دارن یا نه. تماس بگیرید از خود tp بپرسید بهتر راهنماییتون میکنن.
    پرسیدم هرکدومشون یه چی میگن
    یکی میگه میشه باید وقتی که دارین مدارکتونو تحویل میدید هماهنگ کنید
    آنکارا میگه باید با استانبول هماهنگ بشه
    یکی دیگه میگه باید با سفارت هماهنگ کنین

ایمیل زدم به افسر ویزا امروز که تعطیله جواب ندادن ببینم فردا چی میگن

نقل قول نوشته اصلی توسط pikaso نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا کس تجربه کار کردن با اقای رضا یا اقای ولود که جلوی درب بخش ویزای انگلیس در استانبول ایستادن که کارشون پیکاپ ویزا هست رو داره و میشناسشون لطفا توضیح بدهید ممنون میشم؟
    قابل اطمینان هستن؟
    من موقع درخواست ویزا و موقع گرفتن ویزا 2 بار دیدمشون و صحبتی هم باهم نداشتیم. اطلاعی ندارم .ولی چرا به دفتر هواپیمایی آسمان یا ماهان رجوع نمیکنید که مورد اطمینان تر هم هست.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.من برای ۵اگوست وقت سفارت گرفتم،حالا میخوام بدونم که چند روز قبل مصاحبه بهتره که استانبول باشم و چند روز بعد از مصاحبه اونجا باشم؟کلا مسافرتم باید چند روزه باشه؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Al1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من برای ۵اگوست وقت سفارت گرفتم،حالا میخوام بدونم که چند روز قبل مصاحبه بهتره که استانبول باشم و چند روز بعد از مصاحبه اونجا باشم؟کلا مسافرتم باید چند روزه باشه؟
    برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید؟
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید؟
    اره برای ویزای دانشجویی اقدام کردم،بورسیه هم ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Al1985 نمایش پست ها
    اره برای ویزای دانشجویی اقدام کردم،بورسیه هم ندارم.
    ميتونيد يه روز قبل هم بريد كه با خيابونها اشنا بشيد. و به خاطر اينكه دانشجويي هست ممكنه بعدا زنك بزنند براي مصاحبه دوم. الان يكي از دوستان بعد از ١٠ روز كه استانبول بوده بهش زنك زدن براي مصاحبه دوم. در نتيجه بايد تا وقتي جواب ويزاتون مياد استانبول بمونيد. روي 15-20 روز حساب كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)