صفحه 33 از 147 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjahdi نمایش پست ها
    مرسی! من بالاخره وقتم رو از آنکارا گرفتم، اما الان رفتم میبینم تو پرینت PDF فرم نوشته استانبول! ایمیل وقتم میگه آنکارا!

VISA APPLICATION LOCATION:

BRITISH CONSULATE GENERAL ISTANBUL - ISTANBUL

به نظرم این فرم مال همه رو استانبول میگه، درسته؟

سلام دوست عزیز
    بله شما درست فکر میکنید برای اینکه مرکز اصلی رسیدگی به درخواستها استانبول است بنابراین در فرم استانبول را میزنه. نگران نباشید. من هم روز دوشنبه هفته پیش در انکار وقت داشتم که در فرم من هم استانبول زده که مشکلی نیست. دلیل اصلی ان این است که شما در انکار سفارت یا کنسولگری نمیرید و این شرکت تله .. یه جایی مثل پلیس +10 خودمان که مدارک را تحویل میگیرد و کار اصلی شما در کنسولگری انگلستان انجام میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia نمایش پست ها
    دوستان هتل ارزون در استانبول سراغ دارید؟
    برو سایت Booking.com هر چی که میخوای پیدا میکنی. حتما review های دیگران رو بخون و البته دقت کن که چه کسی اونارو نوشته. بعضی ازین اروپایی ها خیلی سوسولن و الکی میگن یه جا بد بود. بعد میری میبینی خیلی معمولی بوده برا ما ایرانی ها

Junior Member

سلام
    دوستان اظلاعی از این که کدوم بانکهای ما رو قبول دارن رو دارید؟ پارسیان و پاسارگاد و میدونم ولی در مورد بانک سامان شک دارم من جدیدن شنیدم که بانک سامان هم قبول دارن ولی سابتشون و چک کردم نبود؟
    (از تاریخ 2012) شایدم سایتشون و update نکرده باشن ... نظرتون چیه دوستان؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pikaso نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اظلاعی از این که کدوم بانکهای ما رو قبول دارن رو دارید؟ پارسیان و پاسارگاد و میدونم ولی در مورد بانک سامان شک دارم من جدیدن شنیدم که بانک سامان هم قبول دارن ولی سابتشون و چک کردم نبود؟
    ببینید هر آپدیتی توی قوانینشون انجام بشه بلافاصله توی سایت قرار میگیره. فعلا که همون سیستم سابقه و شما هم ریسک نکنید. چون پرینت هر بانکی غیر از این دو بانک به عنوان مدرک اصلی به سفارت ارائه بدید درخواست ویزاتون رد میشه. فعلا فقط پارسیان و پاسارگاد.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pikaso نمایش پست ها
    سلام
    واقعا چه فرقی میکنه برا شما که 28 روز پولتون تو بانک سامان باشه یا پارسیان؟
    بذارین همونجایی که همه مطمعن هستن نسبت بهش دیگه. حالا قوانین عوض شده یا نشده.

سلام دوستان ببخشید اینو محض اطمینان میپرسم, ایا این سه روز عید بخش پاسپورت ریترنشونم تعطیله؟ گفتم شاید فقط اون بخش دریافت مدارک تعطیل باشه!چون ظاهرا خود سفارت که این تو سه روز مشغول بکاره

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اینو محض اطمینان میپرسم, ایا این سه روز عید بخش پاسپورت ریترنشونم تعطیله؟ گفتم شاید فقط اون بخش دریافت مدارک تعطیل باشه!چون ظاهرا خود سفارت که این تو سه روز مشغول بکاره
    این لینک از سایت teleperformance نشون میده که سفارت توی این سه روز عید، یعنی تا چهارشنبه، تعطیله:
    http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/public-holiday

این لینک از سایت teleperformance نشون میده که سفارت توی این سه روز عید، یعنی تا چهارشنبه، تعطیله:
    تو این لینک نگفته سفارت کار می کنه یا نمی کنه فقط تعطیلات رسمی ترکیه رو گفته. من هم امیدوارم که پخش ویزا مشغول کار باشه از عقب موندگی که تو ویزا هست جلوگیری بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/public-holiday
    این مربوط به تلپرفرمنسه ربطی به سفارت نداره، خود سفارت کار میکنه چون یه بچه ها سه شنبه مصاحبه داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    این مربوط به تلپرفرمنسه ربطی به سفارت نداره، خود سفارت کار میکنه چون یه بچه ها سه شنبه مصاحبه داره
    خير سفارت اين سه روز تعطيل هستش اينم لينكش
    https://www.gov.uk/government/world/...neral-istanbul

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)