صفحه 4 از 147 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mkanjam نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی‌،
    ببخشید شما درباره courier service چیزی نمیدونید؟ آخه تو وب سایت TP نوشته که اگه این سرویس رو بخرین، پاسپورت رو به خونتون پست می‌کنن. من این سرویس رو واسه بابا و مامانم خریدم که قیمتش هم خیلی کم بود ۸ پوند. حتا آدرس خونه بابام تو ایران رو هم وارد کردم و وقتی‌ زدم ایران خودش به صورت اتومات اسم همه شهرهای ایران رو واسم اورد. اگه این شرکت نمیتونه پاسپورت هارو به ایران پست کنه من چه کار کنم حالا آشنا هم کسی‌ نداریم اونجا؟ آیا شرکتی وجود داره که بتونه پاسپورت و مدارک رو از اونجا تحویل بگیره و به ایران پست کنه؟ ممنون از راهنماییتون
    معمولا برای آدرسی داخل اون کشور پست میکنه. با 8 پوند چطوری به ایران میفرستند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Biotechnology, Heriot Watt University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    معمولا برای آدرسی داخل اون کشور پست میکنه. با 8 پوند چطوری به ایران میفرستند؟
    سلام آقا هومن،
    منم دقیقا به همین موضوع فکر می‌کردم که غیر ممکن با ۸ پوند به ایران پست کنن، ولی‌ تو قسمت check out اسم همه کشورها نوشته شده و نوشته در صورت availability پاسپورت به درب خونه شما پست می‌شه. خوب چه کاریه این اگه فقط می‌خواستم به ترکیه پست کنن اسم بقیه کشورها و شهررو تو سیستمشسن جا بدن؟خلاصه که من خریدم این سرویس رو. حالا اگه انجا معلوم شد که این کارو نمیکن، می‌شه اسم یه شرکت یا آژانسی که با قیمت مناسب این کارو انجام میده به من معرفی‌ کنین؟ حسابی‌ گیر کردم، ممنون میشم از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkanjam نمایش پست ها
    سلام آقا هومن،
    منم دقیقا به همین موضوع فکر می‌کردم که غیر ممکن با ۸ پوند به ایران پست کنن، ولی‌ تو قسمت check out اسم همه کشورها نوشته شده و نوشته در صورت availability پاسپورت به درب خونه شما پست می‌شه. خوب چه کاریه این اگه فقط می‌خواستم به ترکیه پست کنن اسم بقیه کشورها و شهررو تو سیستمشسن جا بدن؟خلاصه که من خریدم این سرویس رو. حالا اگه انجا معلوم شد که این کارو نمیکن، می‌شه اسم یه شرکت یا آژانسی که با قیمت مناسب این کارو انجام میده به من معرفی‌ کنین؟ حسابی‌ گیر کردم، ممنون میشم از کمکتون
    منم شنیده بودم که نیاز نیست 2هفته اونجا بمونیم تا جواب بیاد و می تونن مدارک رو بفرستن، آیا این موضوع صحت داره؟ من هم مشکل این دوستمون رو دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Biotechnology, Heriot Watt University

نقل قول نوشته اصلی توسط PB87 نمایش پست ها
    منم شنیده بودم که نیاز نیست 2هفته اونجا بمونیم تا جواب بیاد و می تونن مدارک رو بفرستن، آیا این موضوع صحت داره؟ من هم مشکل این دوستمون رو دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    من به visa4uk ایمیل زدم و پرسیدم درباره این موضوع، مثلی که اونا هم خیلی‌ مطمئن نیستن، ولی‌ من بازم زنگ میزنم خود این شکرت می‌پرسم، اگه چیزی دستگیرم شد در جریانتون میزارم. متن امیلی‌ که دریافت کردم واستون میزارم

Thank you for contacting the UK Visas and Immigrations international enquiry service. Please be advised, that it is essential that you confirm this information in the visa centre on the day of submission with regards to the courier service. Please be aware, that if you apply in another country and purchase the courier service from the visa centre allocated in Turkey, the documents can be delivered to any address on the territory of Turkey only. However, you may double check this information, weather the visa centre may dispatch your documents to your home address in Iran for an additional cost and as an exception

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط PB87 نمایش پست ها
    سلام
    در صورتى كه براى ويزاى دانشجويى اقدام ميكنيد، احتمال مصاحبه دوم وجود خواهد داشت. قبلا روال به اين صورت بود كه مصاحبه دوم حتما در سفارت و توسط افسر ويزا انجام ميشد و اگر كسى موقع دريافت دعوت نامه براى مصاحبه دوم در تركيه نبود با مشكلاتى روبرو ميشد.
    اما جديدا مثل اينكه تعدادى از مصاحبه ها از طريق تلفنى انجام ميشه و لذا ديگر نيازى براى حضور فرد در كشور تركيه وجود نداره ولى اين كار هنوز به يك رويه ثابت بدل نشده و هنوز هم ريسك خروج از كشور بر عهده خود متقاضى ويزا است.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام، من تنها آپشني که ديدم در آخر ميشد انتخاب کرد In person بود. چيزي که من شنيدم (اصلا به صحت و سقمش مطمئن نيستم) اينه که در ورود به پست ايران پاسپورتها را نگه مي دارند و اصولا نميشه پاسپورت رو پست کرد.
    الان هم درخواست ما رو ديروز جواب دادن که a decision has been taken يعني عملا در سه روز کاري جواب دادن و پاسپورتها در tp آماده است. من هم مدتها درگير اين مساله پيک آپ بودم و نهايتا برادرم قراره بره و پاسپورتها رو بگيره.

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

قدم به قدم از متروی شیشلی تا موسسه تل پرفورمنس:

اول که از مترو میاید بیرون به سمت شمال برید که یک پل رو می بینید از زیر پل رد بشید و برید اونطرف خیابون:
    20140514_195709.jpg

بعدش که از خیابون رد شدید به سمت شرق برید از ایستگاه اتوبوس رد کنید تا این کافه ماننده رو ببینید:
    20140514_195210.jpg

همین خیابونه که این کافه ابتداش هست رو رو به شمال شرق بگیرید و برید:
    20140514_195204.jpg .... 20140514_195145.jpg

اینقدر برید تا برسید به این میدون کوچیک و طبق شکل که فلش زدم از بالای میدوم بپیچید دست راست:

20140514_194610.jpg

بقیش پست بعدی: ....
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

باید وقتی پیچیدید دست راست این صحنه رو مشاهده کنید و گرنه اشتباه پیچیدید ( دی!! برگردید !!! دی!!! ):

20140514_194451.jpg

جهت فلش رو بگیرید و برید جلو تا برسی به Profilo ... برید داخل و وسایلتون رو بذارید داخل ستگاه ایکس ری:
    20140514_194421.jpg

رفتید داخل با این صحنه روبرو میشید ... اصلا به خودتون ترس راه ندید .... مستقیم از سمت راست ( که تصادف پیش نیاد ) برید انتها تا برسید به پله برقی:
    20140514_194031.jpg

پله برقی سمت راست رو برید بالا ( فقط یک طبقه ):

20140514_193947.jpg

از پله برقی که پیاده شدید مستقیم روبروتون یکم متمایل به راست یک راهرو هست ( نپیچید راست یا چپ ها ) ... راهرو رو برید تا آخر:
    20140514_193821.jpg

بقیش در پست بعدی ....

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

از پله برید بالا ... به سمت راست که نگاه می کنید یک درب شیشه ای هست از درب رد بشید:
    20140514_193802.jpg

بهد از عبور از درب اولین دربی که می بینید ( درب خروجی است که بعد از تحویل مدارک از اون در نهایت خارج خواهید شد ) و درب دوم ( دربی است که ان شاء الله مراجعه می کنید و ویزا و مدارکتون رو میگیرید ) ... به این درها کاری نداشته باشد و ترس به دلتون راه ندید و مثل یک مرد باز برید جلوتر ( سمت راستتون هم سفارت سوئیس هست که فوق العاده خلوته، بیکارن و مگس می پرونن ) :
    20140514_193745.jpg

آورین آورین ... سمت چپتون یک درب هست که باید برید داخل و اول موبایلتون رو تحویل بدید و سایر مراحل تحویل گیری مدارک ( موفق باشی عزیزان ):
    20140514_193706.jpg

این هم صحنه ای که ان شاء الله در صف دریافت مدارک هستید و ویزاتون رو توی پاسپور مشاهده خواهید کرد:
    20140521_155937.jpg
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط nasim_gilmour : May 22nd, 2014 در ساعت 08:56 AM

من یه سوال دارم، با اتوبوس از فرودگاه آتاتورک تا نزدیکی مرکز خرید profilo نمی شه رفت؟ من می خوام یه هتل نزدیک همون مرکز خرید رزرو کنم، برای همین اگه یه مسیر از فرودگاه تا حوالی اونجا بهم معرفی کنین ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)