صفحه 43 از 147 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    من پرواز برگشتمو سه روز عقب انداختم از طریق دفتر استانبول و هیچ هزینه ای نگرفتن,البته پایین بلیط زده بود 50 هزار تومن هزینه تغییر تاریخه ولی از من که چیزی دریافت نکردن
    اقا کی اینکارو کردی من امروز اینکارو کردم و این پولو دادم فاکتورشم گرفتم از 14 انداختم به 20 .از طریق دفتر استامبول تو میدان تکسیم طبقه 6

Junior Member

الان عکسشم براتون میزارم که دانشجو ها کمتر ضرر کنن هرچی میکشیم از خودمونه .حالادفعه بعدم بخوای جا بجا کنی همینه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام من تركيه ام . رومينگ همراه اول را فعال كردم . كسي ميدونه اگر برام اس ام اس اومد يا اس ام اس به ايران بزنم تعرفه اش چقدره؟ دوستاني كه تركيه بودن يا هستن جوابمو بدن ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط asty نمایش پست ها
    سلام من تركيه ام . رومينگ همراه اول را فعال كردم . كسي ميدونه اگر برام اس ام اس اومد يا اس ام اس به ايران بزنم تعرفه اش چقدره؟ دوستاني كه تركيه بودن يا هستن جوابمو بدن ممنون ميشم
    تعرفشو نمیدونم تو سایتشم که معلوم نیست چجوریه ولی برا من طی 20 روز که ترکیه بودم نزدیک 250 تومن قبض اومد! تماس خاصیم نداشتم فقط یه روز در میون از خونه بهم زنگ میزدن در حد دو سه دیقه. میخواستم برم پیگیری کنم ولی هنوز وقت نکردم. کلا سر گردنست گفتم که هواستون باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط nunki نمایش پست ها
    اقا کی اینکارو کردی من امروز اینکارو کردم و این پولو دادم فاکتورشم گرفتم از 14 انداختم به 20 .از طریق دفتر استامبول تو میدان تکسیم طبقه 6
    بله منم همونجا رفتم 28 جولای, من گفتم چقدر هزینه تغییر تاریخه چک کردو گفت پرواز اون روزی که من میخوام هزینه ای نداره. ولی کلا پایین بلیط نوشته 50000 تومن هزینشه شما باید به اون استناد میکردی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    بله منم همونجا رفتم 28 جولای, من گفتم چقدر هزینه تغییر تاریخه چک کردو گفت پرواز اون روزی که من میخوام هزینه ای نداره. ولی کلا پایین بلیط نوشته 50000 تومن هزینشه شما باید به اون استناد میکردی
    دوست عزیزپایین بلیط نوشته free of charge میلم زدم به ماهان جواب ندادن . دوستان بهترین کار اینه که تحقیق کنن اگه ترکیش بلیط اپن داره بگیرن یا هر شرکتی که برا تغیر زمان پرواز جریمه سنگینی مثل ماهان نداره.
    دیگه هم بحث کش نمیدم .........

Junior Member

باسلام و تشکر
    من 16 جولای برای tier4 از استانبول اقدام کردم ولی هنوز ایمیل نزدن الان 15 روز کاری هم گذشته نه خبری از جواب هست نه از مصاحبه دوم.
    لطفا افرادی که تجربه دارن یا 16 جولای اقدام کردن تجربیاتوش رودر اختیار من هم بزارن
    ممنون

Junior Member

من که 31 جولای مدارکمو تحویل دادم تا الان 9 روز کاری شده و جوابی نیومده. الان این دوستمون 17 روز کاری شده ولی جوابی نیومده. چرا واسه بعضیا سریع جواب میدن ولی واسه یه عده اینقدر طولانی میشه؟

Junior Member

منم 24 جولای مدارکمو دادم کلاسم هم 18 اگوست شروع میشه. هنوز تو استانبول سرگردونم .هی پول اتاق و تعویض بلیط میدم پولمم داره تمام میشه . اقا چطوری میشه اینجا یکذره پول از صرافی یا جایی فرستاد اگه کسی میدونه بگه دیگه باید برم توخیابون بخوابم (

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen12 نمایش پست ها
    من که 31 جولای مدارکمو تحویل دادم تا الان 9 روز کاری شده و جوابی نیومده. الان این دوستمون 17 روز کاری شده ولی جوابی نیومده. چرا واسه بعضیا سریع جواب میدن ولی واسه یه عده اینقدر طولانی میشه؟
    وقتي مداركمو تحويل دادم فرداش ايميل اومد كه تا ١٥ روز كاري سعي مي كنيم جواب بديم اكه نه ، ايميل مي زنيم.... ايميل هم نزدن كه بيشتر طول ميكشه!!!
    دوستان با تجربه ، مي خواستم بدونم من به كجا بايد ايميل بزنم كه دليل اين تاخير و بدونم؟
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)