صفحه 6 از 147 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mkanjam نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    یه موضوع جالب، تاحالا نمی‌شد ترکینگ رو تو TP انجام داد، الان وقتی‌ واردTP میشین، برین تو قسمت Passports ready for collection و میتونین ترکینگ رو انجام بدین.
    کلا چون خیلی‌ ذوق مرگ شدم گفتم بهتون بگم، حتما خودتون میدونین

موفق باشین.
    زیاد مورد اطمینان نیست . حداقل در مورد من اینطوری شد که رفتم دیدم مدارکم رسیده ولی تو این لیست نبود همچنان!

Junior Member

سلام

دوستانی که جدیدا ترکیه رفتن برای ویزا آیا appendix 8 رو دستی پر کردن و بردن یا فرم آنلاینی که توی Visa4uk پر کردن رو پرینت گرفتن و بردن؟
    دوستان یکی به داد من برسه من دارم فرم آنلاین رو در visa4uk پر می کنم که نسخه beta این سایت هست.وقتی english language test رو انتخاب می کنم که نتیجه آزمون زبانم رو بنویسم گزینه ATAS ناپدید میشه. و دیگه من نمی توان اعلام کنم که ASAS دارم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kebria64 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که جدیدا ترکیه رفتن برای ویزا آیا appendix 8 رو دستی پر کردن و بردن یا فرم آنلاینی که توی Visa4uk پر کردن رو پرینت گرفتن و بردن؟
    دوستان یکی به داد من برسه من دارم فرم آنلاین رو در visa4uk پر می کنم که نسخه beta این سایت هست.وقتی english language test رو انتخاب می کنم که نتیجه آزمون زبانم رو بنویسم گزینه ATAS ناپدید میشه. و دیگه من نمی توان اعلام کنم که ASAS دارم.
    ممنون
    شما بايد Appendix8 رو دستی پر کني + فرم انلاين visa4uk پرينت بگيريد و تحويل بدين.
    سوال اخر رو نميدونم!

Junior Member

سلام ،

بچه ها من قبل از اينکه ثبت نامم رو توي visa4Uk تمام کنم و پول رو واريز کنم يه account توي سايت Teleperformance ساختم حالا که متن رو خوندم مي بينم نوشته پس از پايان ثبت نام آنلاين ،توي سايت Teleperformance ثبت نام کنين اين براي من مشکلي پيش نمياره ؟
    بچه ها ايميل سفارت انگليس توي ترکيه چيه ؟و چطور ميشه باهاشون تماس گرفت ؟با اين شرکت Teleperformance ميشه تماس گرفت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emadmar نمایش پست ها
    سلام، من تنها آپشني که ديدم در آخر ميشد انتخاب کرد In person بود. چيزي که من شنيدم (اصلا به صحت و سقمش مطمئن نيستم) اينه که در ورود به پست ايران پاسپورتها را نگه مي دارند و اصولا نميشه پاسپورت رو پست کرد.
    الان هم درخواست ما رو ديروز جواب دادن که a decision has been taken يعني عملا در سه روز کاري جواب دادن و پاسپورتها در tp آماده است. من هم مدتها درگير اين مساله پيک آپ بودم و نهايتا برادرم قراره بره و پاسپورتها رو بگيره.
    ويزاي كاري ما صادر شده و اميدوارم بقيه دوستان همگي موفق باشند و سريعتر ويزاي خود شون را بگيرن و از نگراني بيان بيرون.
    گوود لاك اوريوان!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    زیاد مورد اطمینان نیست . حداقل در مورد من اینطوری شد که رفتم دیدم مدارکم رسیده ولی تو این لیست نبود همچنان!
    اره براي منم فقط زده رجيستر كردم . حتي وقت گرفتنم هم فعال نكرده در صورتي كه شش روزه مداركمو تحويل دادم

Junior Member

دوستان یه چند تا سوال برام پیش اومدش بی زحمت اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمائید.
    من برای ویزای کاری از نوع NON POINTS-BASED اقدام کردم، در سایت مرجع گفته شده هزینه این ویزا 514 پوند می باشد ولی موقعی که من خواستم هزینه رو پرداخت کنم در مجموع 491 دلار بابت ویزا از من خواست تا بریزم به حساب. حالا موندم که یک وقت مشکلی نباشد این موضوع یا شاید هم تعرفه های ویزا تغییر کرده ولی سایت اصلی هنوز آپدیت نشده است؟!

یه سوال دیگه اینه که در سایت Teleperformance فقط باید همون رجیستر اولیه رو انجام داد و نیاز به پر کردن فرم یا وارد کردن اطلاعات دیگری نیست؟ چون چیز خاصی من ندیدم.

و سوال دیگر اینکه سر همون تاریخی که در سایت gov.uk ما تنظیم کردیم باید بریم ترکیه و مدارک رو تحویل بدهیم یا زودتر هم میشه اینکارو کرد؟ چون من منتظر تائیدیه مدرک زبانم از NARIC هستم و اگر زود تر برسه امکان این رو دارم که زودتر مدارک رو ببرم برای تحویل و آیا نیاز به پرداخت مجدد است یا نه؟! ممنون می شوم دوستان راهنمایی بفرمایند.

Junior Member

منم تو سایت teleperformance ثبت نام کردم، وقت گرفتم و مدارک رو هم تحویل دادم اما فقط ثبت نام رو نشون میده. نمی دونم چرا!!!!!!!!!!!!!
    دوستان کسی اطلاعی داره؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط vahids1639 نمایش پست ها
    منم تو سایت teleperformance ثبت نام کردم، وقت گرفتم و مدارک رو هم تحویل دادم اما فقط ثبت نام رو نشون میده. نمی دونم چرا!!!!!!!!!!!!!
    دوستان کسی اطلاعی داره؟
    نگران سايت نباشيد. إيراد زياد داره.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Artoor نمایش پست ها
    دوستان یه چند تا سوال برام پیش اومدش بی زحمت اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمائید.
    من برای ویزای کاری از نوع NON POINTS-BASED اقدام کردم، در سایت مرجع گفته شده هزینه این ویزا 514 پوند می باشد ولی موقعی که من خواستم هزینه رو پرداخت کنم در مجموع 491 دلار بابت ویزا از من خواست تا بریزم به حساب. حالا موندم که یک وقت مشکلی نباشد این موضوع یا شاید هم تعرفه های ویزا تغییر کرده ولی سایت اصلی هنوز آپدیت نشده است؟!

یه سوال دیگه اینه که در سایت Teleperformance فقط باید همون رجیستر اولیه رو انجام داد و نیاز به پر کردن فرم یا وارد کردن اطلاعات دیگری نیست؟ چون چیز خاصی من ندیدم.

و سوال دیگر اینکه سر همون تاریخی که در سایت gov.uk ما تنظیم کردیم باید بریم ترکیه و مدارک رو تحویل بدهیم یا زودتر هم میشه اینکارو کرد؟ چون من منتظر تائیدیه مدرک زبانم از NARIC هستم و اگر زود تر برسه امکان این رو دارم که زودتر مدارک رو ببرم برای تحویل و آیا نیاز به پرداخت مجدد است یا نه؟! ممنون می شوم دوستان راهنمایی بفرمایند.
    سلام. در مورد هزینه تون مطمئن نیستم ولی احتمالا همون هزینه ای که پرداخت کردید درست باشه مگر اینک نوع ویزاتون رو غلط انتخاب کرده باشیدو در هر صئرت سایت مربط به خود وزارت خارجه است و هزینه هارو اشتباه نمیزنه مطمئنا.
    سایت تله پرفورمنس هم همون رجیستر هست کار اضافه ای نمیخواد بکنید. البته خدمات اضافه ای هم ارائه نمیده یه سیستم TRACK داره که اونم کار نمیکنه
    فکر میکنم باید سر همون تاریخ برید مگر اینکه وقت سفارتتون رو عوض کنید (که البته اینو نمیدونم نیاز به پرداخت مجدد پول داره یا نه، به فروم سوالات کلی درباره گرفتن ویزا مراجعه کنید. اونجا یه چیزایی گفته بودن بچه ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)