صفحه 7 از 147 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

وقت رو میشه عوض کرد، نیازی به پرداخت پول نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkanjam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ممنون از راهنماییتون. ولی‌ من دیروز بهشون زنگ زدم و بهم گفتن که آره courier service واستون پست می‌کنه. من حتا ۳ بار پرسیدم که مطمئنین؟ و گفتم اگه می‌شه ایمیل هم بهم کنین و گفت که آره. میتونین خودتون زنگ بزنین، ولی‌ کارت بانکی‌ همراتون باشه که دقیقه‌ای ۱.۳۰ پوند شارژتون می‌کنه. حالا ما که هفته آینده میرییم ببینم چه می‌شه، اگه بشه بنظرم خیلی‌ راحتتر و ازرون‌تر و قابل اعتماد تره. من ایمیلی که واسعم هم زده واستون اینجا میزارم.

Dear Sir/Madam, Thank you for contacting the UK Visas and Immigrations international enquiry service. On this link: http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/services-general I would suggest that the Visa application centre in Turkey should be able to send all the documents back to you by courier service. (Please ask them for extra charge) Please confirm this service with them when you submit the visa application. During this time, I would suggest you to contact the visa application centre in Turkey for double-check. : http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/feedback-complaints Please fill the form on Feedbacks and complaints, they should get in touch with you in 2 working days. How long: https://www.gov.uk/visa-processing-times Kind Regards
    سلام
    شما چند وقت قبل گفته بودید که برای خانوادتون کوریر سرویس گرفتید. میخواستم بدونم که برا ایران فعال بود یا نه؟
    پاسپورتشون رسید به دستشون؟ و اینکه الان که از ترکیه برگشتم هم میتونم درخواست بدم براش؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

دوستان به نظر شما از زمان تحویل مدارک تا اعلام نتیجه چند روز زمان می برد (طبق نتایج گذشته)، که اگر امکانش باشد و زمان طولانی نباشد همونجا منتظر جواب بمونیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Artoor نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما از زمان تحویل مدارک تا اعلام نتیجه چند روز زمان می برد (طبق نتایج گذشته)، که اگر امکانش باشد و زمان طولانی نباشد همونجا منتظر جواب بمونیم .
    این لینک زمان بررسی مدارک و اعلام نتیجه برای پرونده های ماه آوریله. جاهای دیگه بجز استانبول رو هم میتونید چک کنید.
    البته این نتایج بر اساس تعداد روز کاری هست. یعنی وقتی نوشته ده روز برابر دو هفته است. مثلا من دوشنبه 26 می درخواست دادم. امروز آخرین ساعت کاری برام ایمیل اومد که تصمیم گیری شده، دقیقا سر ده روز.
    https://visa-processingtimes.homeoff...y-istanbul/all

دوستان شرمنده مثل اینکه تاپیک قبلی بسته شده٬ برای پرداخت هزینه آنلاین سفارت باید چه کرد ؟ دوستدار همگی

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    دوستان شرمنده مثل اینکه تاپیک قبلی بسته شده٬ برای پرداخت هزینه آنلاین سفارت باید چه کرد ؟ دوستدار همگی
    در صورت نداشتن كارت اعتبارى، ميبايست از موسساتى كه اين كار را انجام ميدهند درخواست كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

من یه سوالی رو قبلن اینجا پرسیده بودم و حالا هم یکی از دوستان توی پیام خصوصی از من پرسیده. تجربه ام رو بیان می کنم، شاید به درد یکی دیگه هم بخوره.
    سلام دوستان. یک سوال ناشیانه و البته حیاتی.
    اگر که مثلا برای ویزای دانشجویی از ترکیه اقدام کنم، توی اون مدتی که پاسپورت دست سفارت هست، نمی تونم از اون شهری که اقدام کردم خارج بشم ، و برم یه شهر دیگه توی ترکیه؟ بیشتر منظورم فرآیند Check-in توی فرودگاه هست. احراز هویت رو چجوری بدون پاسپورت میشه انجام داد؟ اگه در این باره کاری میشه کرد، لطفن راهنمایی کنید.
    ممنون.
    راستش من این موضوع رو توی ترکیه دنبال کردم. از اطلاعات پرواز فرودگاه آتاتورک پرسیدم، که البته قضیه براشون تازگی داشت و گفتند توی پرواز داخلی، بدون پاسپورت میشه پرواز کرد. ولی توی فرودگاه آنتالیا از پلیس فرودگاه پرسیدم که من الان دارم میرم استانبول و شب که میام پاسپورت ندارم، تکلیفم چی میشه، خودش بدون اینکه من بگم گفت پاسپورتت توی سفارت می مونه، گفتم، آره و زنگ زد و از یکی دیگه پرسید و اون گفت با کاغذی که سفارت میده میشه چک-این کرد. من خودم به غیر از اون کاغذ، کپی پاسپورت و کپی مهر ورود به ترکیه توی پاسپورت رو هم بهش اضافه می کنم. محض احتیاط. ولی خودم این توفیق رو نداشتم که بدون پاسپورت سوار هواپیما بشم! چون مصاحبه اولم انجام نشد. البته کلن با اتوبوس رفتن هم پاسپورت لازم نداره. مدارک شناسایی دیگه، یا ترجمه مدارک ایزان و اصلشون و کپی پاسپورت به هر حال باهاتون باشه.
    اگر می خواهید یک شهر دیگه هتل بگیرید، قبلش باهاشون هماهنگ کنید که اونجا داستان نشه. بعضی جاها فقط با پاسپورت چک-این می کنند. ولی من اون چند روزی که استانبول بودم، چند تا هتل عوض کردم و گفتم من فقط کپی پاسپورت باهام هست و مشکلی پیش نیومد.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

در صورت نداشتن كارت اعتبارى، ميبايست از موسساتى كه اين كار را انجام ميدهند درخواست كنيد.
    ممنون دوست عزیز٬ آیا موسسه ای هست که بچه های اینجا باهاش کرده باشند و مطمئن باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز٬ آیا موسسه ای هست که بچه های اینجا باهاش کرده باشند و مطمئن باشه ؟
    Tehran payment این کار رو انجام می ده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    وقت رو میشه عوض کرد، نیازی به پرداخت پول نیست.
    سلام
    می تونید بگید که چطوری می شه این کار را انجام داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)