صفحه 74 از 147 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

سلام دوستان
    من پرواز استانبول میرم و با قطار برمیگردم
    از لحاظ برگه عبور با قطار مشکلی که نداره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام تل پرفورمنس این قانون Priority را داره ؟ که نخوایم یک 3 هفته ترکیه بمونیم و زیر یک هفته جواب را بدن و برگردیم؟

Junior Member

فقط برای کسانی این امکان رو داره کهه بیشتر از 6 ماه ترکیه زندگی کرده باشن
    میتونید از این سرویس در امارات استفاده کنید و یا برگه خروج از سفارت ایران در ترکیه بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام تل پرفورمنس این قانون Priority را داره ؟ که نخوایم یک 3 هفته ترکیه بمونیم و زیر یک هفته جواب را بدن و برگردیم؟

Junior Member

دوستان من همه صفحات رو خوندم و یه سوالی داشتم به نیابت از دوستم،

دیروز مدارکش رو تحویل tp داده ولی امروز اون ایمیل های اولیه از tp و سفارت رو دریافت نکرده.

تا چقد باید منتظر این ایمیل ها باشه؟ اگه نیومد چیکار کنه؟ بوده موردی که این ایمیل ها براش نیاد مستقیم ایمیل decision دریافت کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaadib نمایش پست ها
    دوستان من همه صفحات رو خوندم و یه سوالی داشتم به نیابت از دوستم،

دیروز مدارکش رو تحویل tp داده ولی امروز اون ایمیل های اولیه از tp و سفارت رو دریافت نکرده.

تا چقد باید منتظر این ایمیل ها باشه؟ اگه نیومد چیکار کنه؟ بوده موردی که این ایمیل ها براش نیاد مستقیم ایمیل decision دریافت کنه؟
    بله بوده چنین موردی

سلام دوستان.من واسه 28 جولای استانبول وقت گرفتم.احتمال زیاد میمونم اونجا تا ویزام و پاسپورتو بگیرم حدود 20 روز. اگه کسی میاد تا با هم برنامه ریزی کنیم هزینه ها کمتر در بیاد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

در مصاحبه اول ظاهرا بایستی اروم صحبت کرد که تایپست 4 سوال معروف را تایپ کنه... اگر مصاحبه دوم در ترکیه دعوت شدیم هم باید اروم صحبت کنیم با افیسر ویزا از طریق اسکایپ (اگر فرض کنیم خواستیم بمونیم) یا دیگه این مرحله نیاز به اروم و شمرده حرف زدن نیست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخواستم براي پدر و مادرم دعوت نامه بفرستم. سوالي كه داشتم اين است كه در هنگام پر كردن فرم ها همون اول سيستم ميپرسه كه خودشون دارن فرم پر ميكنن يا شخص ديگيري. بايد بگم از طرف اونها داره فرم پر ميشه؟
    يراي دعوت نامه هاي توريستي براي پدر ومادر نياز به بيمه هست ؟
    چه جوري بايد بيمه كرد و هزينش چقدره؟
    ممنونم

سلام. عزیزان برای ساختن اکانت در سایت تله پرفرمنس مشکل دارم . من با دعوتنامه فرزندم که دانشجو هست اقدام کردم بنابراین visit<6 انتخاب کردم ولی توضیحی که برای این نوع ویزا نشون میده متفاوته. دوم اینکه
    travel document number منظور بلیط پرواز به انگلیسه؟ ضمنا گفته شده که اگر account data تا 15 روز استفاده نشه بایددوباره رچیستر کنید یعنی باید فاصله اکانت ساختن تا وقت سفازت کمتر از 15 روز باشه ؟
    لطفا اگر قبلا درباره این سوالات پاسخ داده شده شماره پست را محبت کنید . خیلی ممنون
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای ویزای بیزنس که جزو همون دسته ویزای توریستی میشه، قراره از طرف شرکتی که اینجا کار میکنم برم یه دستگاهی رو ببینم تو انگلیس و بعد تصمیم بگیرم که تهیه کنیم یا نه. اون شرکت هم برای سفارت انگلیس دعوتنامه فرستاده. حالا من برای دوشنبه هفته بعد که بشه 13 جولای وقت گرفتم ولی میخاستم بدونم که اون برگه عبور رو میتونم همون روز از کنسولگری ایران بگیرم که شبش برگردم چون از لحاظ موندن محدودیت دارم و نمیتونم بمونم اونجا!!

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)