صفحه 77 از 147 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

سلام به همه

یکی از دوستان من الان یک ماهه که ترکیه منتظر صدور ویزاش هست، حدودا 18 روز کاری و 28 روز در کل از تحویل مدارکش به تله پرفورمنس گذشته!

طبیعیه؟ زیادی طولانی نشده؟ چیکار میتونه بکنه برای پیگیری؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی-دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    سلام،
    براي ويزاي دانشجويي خوب مشخص ديگه اول بايد يك پذيرش از دانشگاه مورد نظر بگيريد كه اون دانشگاه هم ممكنه شرايط خودش رو داشته باشه من نمي دونم شما چه مقطعي هستي ولي اولين چيز امتحان. IELTs هست كه بايد بدي و بر اساس مقطع تحصيلي امتياز بياري كه اخيرا انگليس اعلام كرده اين امتحان رو در ايران قبول نداره يعني بايد بري دبي يا تركيه امتحان بدي
    بعد يكسري مدارك كه دانشگاه بايد بفرسته مثل نامه پذيرش يا حتي اكر بورس كرفتي نامه. بورس وچيزهاي ديكه
    يكسري مدارك هم اينجا بايد تهيه كني مثل مدارك بانكي و هزينه تحصيلي و زندگي يا كسي كه خرجت رو ميده

اين شركت هم كه ميگي مدارك رو بايد ببري اونجا تحويل بدي و برا مصاحبه هم بري همون جا تو ايران معمولا مستقيم ميرن سفارت انگليس ولي در تركيه به جاي رفتن به سفارت ميري به دفتر واسطه يعني اين شركت نقش واسطه بين شما و سفارت رو داره يك چيزي مثل پليس +10 و مدارك رو ميدي به اين شركت و بقيه مارها رو هم از همين شركت دنبال ميكني
    كلا سعي كردم خيلي خلاصه بگم بيشتر سرچ كني متوجه ميشي
    سلام دوست عزیز، من به تازگی IELTS دادم، انگلیس برای تحصیل مشکلی با دادن آزمون در ایران نداره ولی برای اقامت بایستی Speaking و Listening دوباره انجام شه. مثل اینکه مرکز آفرینش در ایران مورد قبول نیست و من پیشنهاد می کنم در مرکز ایرسافام آزمون بدین..من با آزمونی که توی این مرکز دادم پذیرش کاملم رو هم تونستم از دانشگاه بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام من شنیدم آقای رضا میر توی تله پرفورمنس با 100 دلار میاره و قابل اعتماده

Junior Member

سلام منم دقیقا همین مشکل را دارم و 6 روز دیگه هم کلاس هام شروع میشه نمیدونم باید چیکار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام من پرسیدم. مثل اینکه با پیکاپ بهتره

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaadib نمایش پست ها
    سلام به همه

یکی از دوستان من الان یک ماهه که ترکیه منتظر صدور ویزاش هست، حدودا 18 روز کاری و 28 روز در کل از تحویل مدارکش به تله پرفورمنس گذشته!

طبیعیه؟ زیادی طولانی نشده؟ چیکار میتونه بکنه برای پیگیری؟

ممنون

برای پیگیری از آدرس زیر استفاده کنید:

https://uk.tlscontact.com/tr/ANK/inquiry.php

و از بخش Track my Application باید ببینه در چه وضعیتی قرار داره.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    برای پیگیری از آدرس زیر استفاده کنید:

https://uk.tlscontact.com/tr/ANK/inquiry.php

و از بخش Track my Application باید ببینه در چه وضعیتی قرار داره.

سلام ببخشید منم دقیقا مشکل ایشون را دارم Track my Application کجای این فرم هست؟ من 2بار این فرم را پر کردم فقط بهم جواب دادن که باید صبر کنی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_rs نمایش پست ها
    سلام ببخشید منم دقیقا مشکل ایشون را دارم Track my Application کجای این فرم هست؟ من 2بار این فرم را پر کردم فقط بهم جواب دادن که باید صبر کنی
    شرکت تله پرفورمنس نقشی شبیه اداره پست رو داره. تصمیمات اصلی در اداره گذرنامه و مهاجرت انگلستان گرفته میشه. بنابراین وقتی باید «صبر» کنید؛ یعنی باید «صبر» کنید.

در مورد Track my Application به ترتیب زیر عمل کنید:

و بعد از انتخاب محل ارسال مدارک (یکی از شهرهای استانبول، آنکارا، آدانا، بورسا، ترابزون و...)

به بخش Login رفته و با ایمیل و پسوردی که قبلا در این سایت ساختید، وارد شوید:

حالا روی گزینه Track my Application در سمت چپ بالا کلیک کنید:
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام این هفته وقت سفارت بگیرم اما به یه مشکلی برخوردم هرچی ام ایمیل میزنم سفارت جواب درست حسابی نمیدن. من یه اپلیکیشن ساختم همه مراحلو تا بووک کردن بدون مشکل رفتم اما موقع گرفتن وقت فهمیدم اشتباه کردم و از اول ترکیه انتخاب نکردم و به همین دلیل به طور اتومات دبی را میاره. حالا مجبورم از اول یه اپلیکیشن بسازم اما وقتی میسازم دیگه مرحله BRP (Visa) Collection Location را نمیاره
    (( این مرحله خیلی مهمه و حتما باید باشه. حتی با یه ایمیل دیگه هم register میکنم باز هم این مرحله وجود نداره. نمیدونم چرا تو اپلیکیشن جدید نمیاره اینو. نمیدونم به خاطره اینه که یه بار تو قبلی اورده؟ قبلی رو نمیشه پاک کرد. کسی با این مشکل برنخورده؟ خواهش میکنم کمکم کنید. ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raha86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام این هفته وقت سفارت بگیرم اما به یه مشکلی برخوردم هرچی ام ایمیل میزنم سفارت جواب درست حسابی نمیدن. من یه اپلیکیشن ساختم همه مراحلو تا بووک کردن بدون مشکل رفتم اما موقع گرفتن وقت فهمیدم اشتباه کردم و از اول ترکیه انتخاب نکردم و به همین دلیل به طور اتومات دبی را میاره. حالا مجبورم از اول یه اپلیکیشن بسازم اما وقتی میسازم دیگه مرحله BRP (Visa) Collection Location را نمیاره
    (( این مرحله خیلی مهمه و حتما باید باشه. حتی با یه ایمیل دیگه هم register میکنم باز هم این مرحله وجود نداره. نمیدونم چرا تو اپلیکیشن جدید نمیاره اینو. نمیدونم به خاطره اینه که یه بار تو قبلی اورده؟ کسی با این مشکل برنخورده؟ خواهش میکنم کمکم کنید. ممنون
    نگران نباشید. BRP شما در آدرسی خواهد بود که در انگلیس به شما ارائه می شود. سفارت انگلستان در دبی و ابوظبی مدارک BRP نمیاره.

شما باید در این مرحله Country -Address Details رو ترکیه انتخاب کنید:

https://www.visa4uk.fco.gov.uk/account/register

توی دوبی محل BRP بعد از ویزا و سفر به انگلیس قرار میگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)