صفحه 79 از 147 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

من با نظر آقا هومن موافقم. اگر ایراداتان جزیی است، همان را پرینت بگیرید، با خودکار تصحیح کنید و رویش امضا کنید و بهتر است در یک برگه جداگانه حتما توضیح ارائه کنید.

نه اگر ایراداتتان خیلی عمیق است و موجب سردرگمی افسر کلیرنس و افسر ویزا می شوند، پس Refund کنید و دوباره بسازید.

(البته اگر امکان پرداخت آنلاین برایتان راحت است، پاک کردن و ایجاد دوباره مشکلی نخواهد داشت.)

خود من طی پرسشی که از طریق فرم های آنلاین سفارت در این مورد داشتم، این پاسخ رو گرفتم:

- ممکن است بتوانید آن را تصحیح کرده و در یک صفحه توضیح دهید و ممکن است فرم را ریفاند کرده و دوباره اقدام کنید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

دوستان، اگر من تصمیم داشته باشم با برگ خروج برگردم ایران، بلافاصله بعد از تحویل مدارک می تونم برگردم یا باید چند روزی بمونم برای مصاحبه احتمالی؟ چی پیشنهاد می کنید؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    دوستان، اگر من تصمیم داشته باشم با برگ خروج برگردم ایران، بلافاصله بعد از تحویل مدارک می تونم برگردم یا باید چند روزی بمونم برای مصاحبه احتمالی؟ چی پیشنهاد می کنید؟
    بستگی به نوع ویزای شما دارد. ویزای Tier 4 نیاز به مصاحبه دارد. معلوم هم نیست که چه روزی مصاحبه دوم انجام گیرد. تا آنجایی که ما شنیده ایم مصاحبه دوم معمولا تلفنی انجام میگیرد.

در صورتی که ویزای شما هر چیزی غیر از Tier 4 باشد، نیاز به مصاحبه ندارید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

ویزای من Tier 4 هست. آیا مصاحبه اول همون روز تحوبل مدارک هست همیشه؟ و اگر من درست فهمیده باشم از جواب شما، بعد از مصاحبه اول اینکه من کی برگردم تاثیری در روند گرفتن ویزا نداره. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    بستگی به نوع ویزای شما دارد. ویزای Tier 4 نیاز به مصاحبه دارد. معلوم هم نیست که چه روزی مصاحبه دوم انجام گیرد. تا آنجایی که ما شنیده ایم مصاحبه دوم معمولا تلفنی انجام میگیرد.

سلام دوستان امروز صبح دو نامه از تله بدستم رسیده که برای ویزا تصمیم گیری شده و مدارک آمادست . 31 تیر وقت سفارت داشتم. برای گرفتن مدارک میخوام از طریق شرکت ایران آنکارا اقدام کنم ولی یکی از مدارکی که درنامه تله گفتن باید همراه نماینده باشه مدرک شناسایی عکسدار خودم هست میتونم گواهینامه بدم یا باید کارت ملی یا شناسنامه باشه چون هفته آینده محضر کار دارم به کارت ملی و شناسنامه احتیاج دارم .ممنون از راهنماییتون.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز صبح دو نامه از تله بدستم رسیده که برای ویزا تصمیم گیری شده و مدارک آمادست . 31 تیر وقت سفارت داشتم. برای گرفتن مدارک میخوام از طریق شرکت ایران آنکارا اقدام کنم ولی یکی از مدارکی که درنامه تله گفتن باید همراه نماینده باشه مدرک شناسایی عکسدار خودم هست میتونم گواهینامه بدم یا باید کارت ملی یا شناسنامه باشه چون هفته آینده محضر کار دارم به کارت ملی و شناسنامه احتیاج دارم .ممنون از راهنماییتون.
    معمولا مدارک بین المللی قبول می کنند. فکر نمی کنم گواهینامه یا کارت ملی تون به دردشون بخوره.
    در ضمن توی فرم شرکت ایران آنکارا سه مدرک (رسید تله پرفورمنس + کپی پاسپورت + وکالت نامه) ذکر شده.

باز با شرکت ایران آنکارا تماس بگیرید و قضیه رو مطرح کنید.

در ضمن یه سوال داشتم. توی نامه ای که از تله میاد، «موافقت یا مخالفت» با ویزا رو می نویسه یا فقط مینویسه پاسپورتتون آماده دریافته؟

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    ویزای من Tier 4 هست. آیا مصاحبه اول همون روز تحوبل مدارک هست همیشه؟ و اگر من درست فهمیده باشم از جواب شما، بعد از مصاحبه اول اینکه من کی برگردم تاثیری در روند گرفتن ویزا نداره. درسته؟
    قاعدتا بله.

روند کار به این صورت است:

(آنکارا)
    1. ابتدا فرم قرار روزتان را تحویل می گیرند. (بیرون شرکت تله پرفرمنس منتظر می نشینید تا اسمتان را صدا کنند) این را هم اضافه کنم که خود من ساعت 10 قرار داشتم، اما 8:30 دقیقه کارم به اتمام رسید. یعنی خیلی زمان بندی (ساعت) دقیق نیست. فقط باید آن روز مورد نظر آنجا باشید.
    2. دم در، گوشی موبایلتان را خاموش کرده و تحویل افسر مربوطه می دهید و یک شماره دریافت می کنید. وسایلتان را پس از انجام بازرسی با دستگاه به خودتان میدهند و وارد می شوید.
    3. در کابین های پارتیشین بندی شده، هر کارمندی که خالی باشد، بلافاصله شما را فرا می خواند. مدارک را تحویل می دهید و یک رسید «امضا» می کنید.
    4. به بخش BRP راهنمایی می شوید. در آن بخش یک کارمند از شما دو عکس (با دو دوربین مختلف) و اثر انگشت الکترونیک دریافت می کند و در نهایت امضای خود (همان امضایی که در پاسپورت و فرم وارد کرده اید) را به صورت دیجیتال وارد می کنید.
    5. برای ویزای Tier 4 یک اتاق مصاحبه وجود دارد که وارد آن شده و از شما سؤالاتی می پرسند. (شنیده ها حاکی از آنلاین بودن این پروسه به صورت کنفرانس با اسکایپ است) از جمله در مورد آینده، رشته تحصیلی، فرصت شغلی و...
    6. بعد از آن از یک راهروی طولانی رد شده و به سمت بخش تحویل گوشی می رسید، گوشی را تحویل گرفته و خارج می شوید.
    7. تجربه دوستانی که در این تاپیک نوشته اند، نشان میدهد افسر ویزا مصاحبه دوم را عموما تلفنی انجام می دهد. (در پایان مصاحبه تان لزوم مصاحبه را پرس و جو کنید.)

برگشتن شما به ایران، تصمیمی کاملا در اختیار خودتان است در حالی که روند صدور یا رد ویزا، یک روند اداری کاملا مشخص دارد و در واقع با زمان اقامت شما در ترکیه هیچ ارتباط خاصی پیدا نمی کند.

حتما به یاد داشته باشید که قبل از تحویل پاسپورتتان از صفحه ای که در آن «مهر ورود» به ترکیه خورده است، کپی بگیرید. در غیر این صورت اقامت شما در هتل تقریبا غیر ممکن می شود، مگر این که زبان تورکی بدانید و بتوانید در این مورد مذاکره دقیقی با مسئول هتل داشته باشید. (خود من سه هتل مختلف رفتم و متوجه این نکته شدم که دقیقا همانند ایران، هتل ها باید اطلاعات مسافرین خارجی را هر شب به ژاندارمری و اداره امنیت ملی شان گزارش کنند و یکی از موارد گزارش، زمان ورود افراد به ترکیه و مدت مجاز اقامت آن هاست. گزینه های دیگری نظیر پانسیون هم وجود دارد که چون اساسا نیاز به پاسپورت برای اقامت ندارید، امنیت شما در زمان اقامت، کاملا متوجه شخص خودتان است و هیچ کسی برای امنیتتان پاسخ گو نخواهد بود. بنابراین اگر تصمیم به اقامت بیشتر دارید، حتما و حتما از صفحه ای که مهر ورود به آن خورده است، کپی بگیرید.)

معمولا مدارک بین المللی قبول می کنند. فکر نمی کنم گواهینامه یا کارت ملی تون به دردشون بخوره.
    در ضمن توی فرم شرکت ایران آنکارا سه مدرک (رسید تله پرفورمنس + کپی پاسپورت + وکالت نامه) ذکر شده.

باز با شرکت ایران آنکارا تماس بگیرید و قضیه رو مطرح کنید.

در ضمن یه سوال داشتم. توی نامه ای که از تله میاد، «موافقت یا مخالفت» با ویزا رو می نویسه یا فقط مینویسه پاسپورتتون آماده دریافته؟

با تشکر
    سلام ممنون از راهنماییتون. متاسفانه در نامه تله خبری از نتیجه نیست فقط گفته شده مدارک آمادست. همین.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member

ویزای من Tier 2 بود و مصاحبه اولی درکار نبود. اما دوهفته پس از تحویل مدارک بامن تماس گرفتن و پرسیدن کجایی و من گفتم ایرانم و نمیتوانم به ترکیه سفر کنم چراکه پاسپورت ندارم اونم گفت میدونم و قرار مصاحیه تلفنی گذاشت.
    شما قبل از تحویل مدارک به تله پرفورمنس باید برید سفارت ایران و درخواست برگه عبور بدین اونموقع بهتون میگن چوقت برگه حاضره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahveh نمایش پست ها
    ویزای من Tier 2 بود و مصاحبه اولی درکار نبود. اما دوهفته پس از تحویل مدارک بامن تماس گرفتن و پرسیدن کجایی و من گفتم ایرانم و نمیتوانم به ترکیه سفر کنم چراکه پاسپورت ندارم اونم گفت میدونم و قرار مصاحیه تلفنی گذاشت.
    شما قبل از تحویل مدارک به تله پرفورمنس باید برید سفارت ایران و درخواست برگه عبور بدین اونموقع بهتون میگن چوقت برگه حاضره.
    ویزای Tier 2 من البته کمی متفاوته. شغل من «دستیار پژوهش» دانشگاه برونل لندنه. البته پرس و جو کردم و گفتند ویزای شما مصاحبه نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)