صفحه 86 از 147 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط parham710 نمایش پست ها
    نه دوست عزيز،اين ايميل ميگه كه سازمان مهاجرت و ويزا انگلستان راجع به شما تصميمشو گرفته و تا چندروز ديگه مداركتون ميره تله پرفرمنس تا تحويل بگيرين
    در اخر هم گفته كه تله پرفرمنس تو نتيجه و تصميمگيري نقشي نداره
    ايشالا كه جوابشون مثبته
    منم اتفاقا استانبولم،٢٠ اگست مصاحبه اولمو داشتم،منتظرم تا بهم جواب بدن -_-
    مرسی امیدوارم نتیجت مثبت بشه. چیزی که هست من دقت کردم اینه که بچه هایی که قبول شدن همه ایمیل از طرف IStanvisa براشون اومده باسابجکتی که Reference Number داره برای همین خیلی ناراحت شدم

Junior Member

هومن جان شما که تجربه زیاد داری میدونی این ایمیل که Teleperformance زده بدون Reference معنی بدی میده یا فقط ایمیل های خود سفارت رو میشه تحلیل کرد؟ممنون ازت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babaiii نمایش پست ها
    هومن جان شما که تجربه زیاد داری میدونی این ایمیل که Teleperformance زده بدون Reference معنی بدی میده یا فقط ایمیل های خود سفارت رو میشه تحلیل کرد؟ممنون ازت
    ایمیلهای تله پرفورمنس شماره مرجع نداره. سفارت داره هر روز سیستم ایمیلش رو عوض میکنه و تا جواب رو نگیرید نمیشه چیزی گفت.

Junior Member

سلام بر دوستان
    من یکبار ویزای تحصیلیم ریجکت شده با برگه عبور برگشته بودم ایران و الان توی پاس من مهر خروج از ترکیه نخورده، دوباره این هفته می خوام برم واسه اقدام مجدد ویزا، آیا باید برم سفارت ترکیه مهر رو برام بزنن؟

Junior Member

سلام آقا هومن خسته نباشید من شرمندم مزاحم همیشگی شمام. یک سوال خیلی مهم داشتم واقعا ممنون میشم کمکم کنید. من نیاز به پلیس رجیستر دارم در طول 7 روز از ورود به انگلستان . گفتند که باید Decisdion letter و یا BPR با خودم بیارم برای این کار در صورتی که سفارت تو استانبول هیچ نامه و اطلاعاتی جز مهر ویزا و مدارکم به من نداد و من Decision letter و BPR ندارم. در حال سفر به انگلستان هستم و نگرانم که بدون این موارد چجوری باید رجیستر بشم .. واقعا ممنونم از شما

Senior Member km7 آواتار ها

سلام آقا هومن خسته نباشید من شرمندم مزاحم همیشگی شمام. یک سوال خیلی مهم داشتم واقعا ممنون میشم کمکم کنید. من نیاز به پلیس رجیستر دارم در طول 7 روز از ورود به انگلستان . گفتند که باید Decisdion letter و یا BPR با خودم بیارم برای این کار در صورتی که سفارت تو استانبول هیچ نامه و اطلاعاتی جز مهر ویزا و مدارکم به من نداد و من Decision letter و BPR ندارم. در حال سفر به انگلستان هستم و نگرانم که بدون این موارد چجوری باید رجیستر بشم .. واقعا ممنونم از شما
    کی به شما گفته باید اینا رو با خودتون ببرید؟ شما مگه ویزاتون توی پاسپورتتون استمپ نشده؟
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    کی به شما گفته باید اینا رو با خودتون ببرید؟ شما مگه ویزاتون توی پاسپورتتون استمپ نشده؟
    من ویزام استمپ شده ولی سایت سفارت و Home office نوشتند دیگه این ویزاها 30 روز اعتبار داره باید تا وارد انگلستان میشین ار Post office که بهتون گفتند کارت رو بگیرید. در صورتی که استانبول به من هیچ نگفته. حالا من شک دارم به اینکه شاید ترکیه هنوز داره سیستم قدیم رو اجرا می کنه

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید جای سوالم اینجا نیست ولی جای دیگه ای براش پیدا نکردم.

تا حالا کسی رو دیدین که بره سفارت انگلستان تو روسیه؟

به نظرتون اصن امکانش هست؟

من از روسیه پذیرش دارم، میخوام برم اونجا بعد از اونجا برا انگلیس اقدام کنم. با این کار اگه ریجکت شدم حداقل یه مقداری پول سیو کردم. به نظرتون این که ویزا تحصیلی روسیه تو پاسم بخوره و بعدش برا ویزا انگلیس اقدام کنم اثر منفی داره برای گرفتن ویزا انگلستان؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran8869 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید جای سوالم اینجا نیست ولی جای دیگه ای براش پیدا نکردم.

تا حالا کسی رو دیدین که بره سفارت انگلستان تو روسیه؟

به نظرتون اصن امکانش هست؟

من از روسیه پذیرش دارم، میخوام برم اونجا بعد از اونجا برا انگلیس اقدام کنم. با این کار اگه ریجکت شدم حداقل یه مقداری پول سیو کردم. به نظرتون این که ویزا تحصیلی روسیه تو پاسم بخوره و بعدش برا ویزا انگلیس اقدام کنم اثر منفی داره برای گرفتن ویزا انگلستان؟

ممنون
    سفارت گفته ویزای دانشجویی فقط امارات و ترکیه برای ایرانیا میشه ولی ویزای ویزیتور همه کشور ها میشه اقدام کرد.

Senior Member km7 آواتار ها

من ویزام استمپ شده ولی سایت سفارت و Home office نوشتند دیگه این ویزاها 30 روز اعتبار داره باید تا وارد انگلستان میشین ار Post office که بهتون گفتند کارت رو بگیرید. در صورتی که استانبول به من هیچ نگفته. حالا من شک دارم به اینکه شاید ترکیه هنوز داره سیستم قدیم رو اجرا می کنه
    شما زمانی که application form رو آنلاین پر میکردید، در قسمت Biometric Residence Permit (BRP) Collection چی وارد کردید؟ چون معمولاً دانشگاه ها کد مربوط به خودشون رو میدن و شما وارد میکنید و تشریف میبرید از امور دانشجویی دانشگاه کارتتون رو تحویل میگیرید. بعد کارت BRP رو میبرید و ثبت نام پیش پلیس رو هم انجام میدید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)