صفحه 88 از 147 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط babaiii نمایش پست ها
    سفارت گفته ویزای دانشجویی فقط امارات و ترکیه برای ایرانیا میشه ولی ویزای ویزیتور همه کشور ها میشه اقدام کرد.
    ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه،اصلا وقتی من ویزای دانشجویی یک کشور رو داشته باشم و مکانم اونجا باشه، چه مشکلی داره ار اون کشور برا سفارت انگلیس اقدام کنم؟

سلام،از دوستان محترم کسی میدونه نحوه درخواست بازبینی پرونده ویزا تو تله استانبول به چه صورتیه؟ من الان ایران هستم،لازمه مدارک اونجا بمونه؟ نامه اعتراض به فرم خاصی نیاز داره؟ میشه از طریق ایمیل ارسال کرد؟ کجا و چطور؟ لططططفا راهنمایی کنید

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran8869 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه،اصلا وقتی من ویزای دانشجویی یک کشور رو داشته باشم و مکانم اونجا باشه، چه مشکلی داره ار اون کشور برا سفارت انگلیس اقدام کنم؟
    اگر مقیم کشور دیگه ای باشید میتونید از سفارت انگلیس در اون کشور اقدام کنید. مورد امارات و ترکیه برای ایرانی های مقیم ایران هست.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شرمنده ولی شما اشتباهی فاحش انجام دادید. اینکه سرنوشت پروژه چی میشه هیچ اهمیتی برای افسر ویزا نداره. براساس قانون شما باید آیلتس مورد تایید سفارت ارایه میکردید و این کار رو نکردید. فکر نکنم در تجدید نظر به جایی برسید. باید آیلتس بدید و دوباره اقدام کنید.

اگر نامه ای از طرف دانشگاه برونل ارائه بشه که در اون نامه "توانایی مورد نیاز زبان انگلیسی من" از طرف دانشگاه تأیید شده باشه، باز هم تأثیری نداره؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    اگر نامه ای از طرف دانشگاه برونل ارائه بشه که در اون نامه "توانایی مورد نیاز زبان انگلیسی من" از طرف دانشگاه تأیید شده باشه، باز هم تأثیری نداره؟
    خیر دانشگاه فقط میتونه بحثMaintenance شما رو تایید کنه و شما باید از نظر زبان شرایط رو خودتون برآورده کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر دانشگاه فقط میتونه بحثMaintenance شما رو تایید کنه و شما باید از نظر زبان شرایط رو خودتون برآورده کنید.

یعنی بریم سرمونو بزاریم زمین و بمیریم دیگه؟

خب، یعنی برم باز 300 دلار خرج آزمون تو یکی از کشورهای همجوار بکنم، 15 روز صبر کنم، بعدش بازم 1860 دلار پرداخت کنم، باز 15 روز دیگه منتظر نتیجه اش بمونم، بعد دوباره 70 دلار خرج کنم پاسپورتم پیک آپ بشه، بعدش مثلا برم در ورودی هیترو احتمال ریجیکتمو بکشم، بعدش دوباره برگردم ایران و برای جای دیگه اپلای کنم؟

خب اگه تقاضای مصاحبه تلفنی هم داشته باشم، باز هم هیچ راهی برای اثبات توانایی زبان غیر از این قانون مسخره وجود نداره؟

راستی تاریخ انتشار این خبر چه زمانیه؟ من می 2015 خبر رو شنیدم.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

رشته و دانشگاه

یعنی من با توجه به این بند نامه طرف انگلیس ام این حرف رو می زنم:

If they require a letter from us outlining the reasons why you are suitable for this role then we will be happy to provide this. We will need to see the documentation provided by the Home Office outlining the reason for your visa refusal.

ApplyAbroad Guru

یعنی من با توجه به این بند نامه طرف انگلیس ام این حرف رو می زنم:

If they require a letter from us outlining the reasons why you are suitable for this role then we will be happy to provide this. We will need to see the documentation provided by the Home Office outlining the reason for your visa refusal.

خیر راه دیگه ای نیست. واقعیتش مقصر خودتون بودید چون این خبر حوالی مارس اعلام شده و شما فرصت زیادی داشتید که این امتحان رو بدید.

رشته و دانشگاه

Cool پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

میدونید چی برای من خیلی جالبه؟

همه ایرانیهایی که باهاشون در این رابطه حرف میزنم، معتقدند "مقصر" خودم بودم.

اما تیم بین المللی که در حال حاضر داریم باهاشون روی این پرونده کار می کنیم، معتقدند که این قانون مسخره، ظالمانه و ضد بشریه و دارن به همه ارگان های مهاجرتی انگلیس نامه می نویسند که تجدید نظر کنند. هیچ کسی از اون ها معتقد به "مقصر بودن من" نیست، در حالی که هم وطنای خودم نقش وکیل مدافع انگلیس رو خیلی بهتر از خودشون بازی می کنند. دیروز نامه ای به اداره مهاجرت انگلیس فرستادم و اون ها خودشون ابراز تأسف کردند و البته گفتند احتمال تجدید نظر و پذیرش ویزا هست، به شرطی که به یه دلیلی بتونی ما رو قانع کنی که توانایی های زبان انگلیسی ات همون قدری هست که ما می خواهیم.

ApplyAbroad Guru

میدونید چی برای من خیلی جالبه؟

همه ایرانیهایی که باهاشون در این رابطه حرف میزنم، معتقدند "مقصر" خودم بودم.

اما تیم بین المللی که در حال حاضر داریم باهاشون روی این پرونده کار می کنیم، معتقدند که این قانون مسخره، ظالمانه و ضد بشریه و دارن به همه ارگان های مهاجرتی انگلیس نامه می نویسند که تجدید نظر کنند. هیچ کسی از اون ها معتقد به "مقصر بودن من" نیست، در حالی که هم وطنای خودم نقش وکیل مدافع انگلیس رو خیلی بهتر از خودشون بازی می کنند. دیروز نامه ای به اداره مهاجرت انگلیس فرستادم و اون ها خودشون ابراز تأسف کردند و البته گفتند احتمال تجدید نظر و پذیرش ویزا هست، به شرطی که به یه دلیلی بتونی ما رو قانع کنی که توانایی های زبان انگلیسی ات همون قدری هست که ما می خواهیم.
    دوست عزیز برای اینکه قانون مشخص و واضحه و اون تیم تحقیقاتی هم قانون رو نمیدونه. اینکه قانون مسخره و ظالمانه و ضد بشریه (که نمیدونم ربط این ماجرا به بشر چیه) بحث دیگه ایه. خیلی از قوانین مهاجرت مسخره و شاید مضحک باشند ولی به هر حال همینه. ما وکیل مدافع کسی نیستیم و من خودم بارها در همین فروم نوشتم که قوانین مهاجرت انگلیس در بعضی مواقع واقعا خنده دار هستند. دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و شرکتها همیشه در این مواقع این حرفها رو میزنند. شما مدل رفتاری انگلیسیها رو نمیدونید همیشه یه طوری برخورد میکنند که انگار حق با شماست ولی در عمل همین موسسه اگه موضوع مشابه پیش بیاد طور دیگه ای رفتار میکنه.

لینک زیر قانون مربوط به مدرک زبانه و خیلی مشخص گفته شده. شما باید این رو مطالعه میکردید یا از کسی کمک میگرفتید. از مارس این قانون اعلام شده و در همین فروم همه این رو میدونند و شما به راحتی میتونید ببینید. شرمنده شما باید این رو رعایت میکردید. بحثهای احساسی مثل هموطن بودن و ضد بشر بودن رد شدن یه ویزای کار کمکی به شما نمیکنند. شما میتونید درخواست تجدید نظر بدید و شاید 1 درصد هم جواب گرفتید و اگه جواب گرفتید خیلی خوشحال میشیم. ولی در عین حال پیشنهاد میکنم سریع برای یه امتحان آیلتس مورد قبول ثبت نام کنید که اگه تجدید نظر به جایی نرسید فورا دوباره اقدام کنید. و حتی اگه جواب هم گرفتید از این به بعد حواستون باشه سیستم مهاجرتی انگلیس عجیب و ممکنه به نظر غیرمنطقی بود ولی به قول معروف همینه که هست. حتی اگه جواب هم بگیرید یه بررسی ساده باعث میشد شما الان ویزا رو گرفته باشید.

https://www.gov.uk/government/upload...ix_b_final.pdf

دنبال اینکه کسی فقط شما رو دلداری بده و به دولت انگلیس فحش بده نباشید به دنبال کسی باشید که داره منطقی شما رو راهنمایی میکنه. شما اتفاقا الان باید از دست اون تیم تحقیقاتی عظیم ناراحت باشید که قانون رو نمیدونسته. یه کالج زبان کوچیک تو اینجا قانون رو بهتر میدونه و مدارک متقاضی رو قبل از تقاضا چک میکنه. این نشون میده چقدر اون تیم پرت بوده از ماجرا که چنین مساله واضحی رو چک نکرده. شما اتفاقا بهتره از دست اونها عصبانی باشید که الان دارند با این بحثهای بی معنی ظالمانه بودن فقط وقت شما رو میگیرند.

در ضمن اون جوابی هم که به شما دادند که احتمالا از HGS هست و نه از UKVI، یه جواب کلیه که به همه میفرستند و مطلب خاصی توش نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)