صفحه 90 از 147 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

خب اگه این اپلایم رد شده باشه و امکان تجدیدنظر هم وجود نداشته باشه، اونوقت هزینه IHS رو بهم پس میدن؟ یا باید دوباره 1860 دلار خرجش کنم؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    خب اگه این اپلایم رد شده باشه و امکان تجدیدنظر هم وجود نداشته باشه، اونوقت هزینه IHS رو بهم پس میدن؟ یا باید دوباره 1860 دلار خرجش کنم؟
    هزینه IHS در صورت رد شدن ویزا قابل بازگشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    بله پس میدند. همچنین فکر میکنم CoS جدید باید برای شما صادر بشه و قبلی چون یک بار استفاده شده دیگه اعتبار نداره. البته مطمئن نیستم. لطفا قوانین رو بخونید یا اینکه دوستان مطلع مثل آقا هومن نظر بدند راجع به این مسئله.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط feda نمایش پست ها
    بله پس میدند. همچنین فکر میکنم CoS جدید باید برای شما صادر بشه و قبلی چون یک بار استفاده شده دیگه اعتبار نداره. البته مطمئن نیستم. لطفا قوانین رو بخونید یا اینکه دوستان مطلع مثل آقا هومن نظر بدند راجع به این مسئله.
    بله باید CoS جدید صادر بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان،

من 20 august مصاحبه داشتم واسه ویزای tier 4. آیا کسی از دوستان تازگیا ویزاش اومده؟ می خوام ببینم چقدر طول کشیده.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من همین الان باهام تماس گرفتن واسه مصاحبه دوم،20 اگست مصاحبه اولم بود،8 سپتامبر مصاحبه دوممه،ازم پرسید الان کجایید،گفتم استانبولم مصاحبه رو حضوری گذاشت تو سفارت بریتانیا
    میخواستم بدونم مصاحبه دوم در چه زمینه ایه بیشتر و اینکه اگه موفق باشه معمولا تا چندروز بعد ویزا صادر میشه ؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

الان یه برنامه زمان بندی دوباره چیدم: 12 سپتامبر امتحان آیلتس در باکو، 15 سپتامبر درخواست ویزای شنگن برای رومانی، 1 اکتبر حضور در رومانی برای شرکت در کورس دوره ی اول کار پژوهشی. این بار IELTS for UKVI و در مرکز تأیید شده British Council از لینک https://ieltsukvisas.britishcouncil.org/ اقدام کردم.

سؤال: مدت زمان اقامتم در رومانی (با همه هزینه هایی که به عهده مرکز ماری کوری اروپاست) بیشتر از 15 روزه. با مسئولین هلندی صحبت کردم و قرار شده بیشتر از 30 روز اقامت داشته باشم. توی این مدت می تونم از رومانی برای ویزای انگلیس درخواست بدم؟ یا باید حتما از ترکیه یا امارات درخواست کنم؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parham710 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همین الان باهام تماس گرفتن واسه مصاحبه دوم،20 اگست مصاحبه اولم بود،8 سپتامبر مصاحبه دوممه،ازم پرسید الان کجایید،گفتم استانبولم مصاحبه رو حضوری گذاشت تو سفارت بریتانیا
    میخواستم بدونم مصاحبه دوم در چه زمینه ایه بیشتر و اینکه اگه موفق باشه معمولا تا چندروز بعد ویزا صادر میشه ؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    میشه لطفا بگید تو مصاحبه اول از شما چه سوالاتی پرسیدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    میشه لطفا بگید تو مصاحبه اول از شما چه سوالاتی پرسیدن؟
    بله،سوالای معمول بود ، اینا رو پرسید :
    چرا انگلیس ؟
    کدوم دانشگاه میری ؟ چرا ؟
    چقد پیش پرداخت دادی به دانشگاه ؟
    مدارک مالی چی اوردی ؟
    تا حالا انگلیس بودی ؟
    تو انگلیس کجا میخوای زندگی کنی ؟
    اخرشم چون من گفته بودم از هتلم تو انگلیس تا دانشگاه 10مین با اتوبوس راهه ایستگاه اتوبوس هم دقیقا جلوی هتله، به شوخی پرسید قیمت اتوبوس ها رو هم میدونی ؟ بعدشم دوباره پرسید واقعا انگلیس نبودی قبلا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parham710 نمایش پست ها
    بله،سوالای معمول بود ، اینا رو پرسید :
    چرا انگلیس ؟
    کدوم دانشگاه میری ؟ چرا ؟
    چقد پیش پرداخت دادی به دانشگاه ؟
    مدارک مالی چی اوردی ؟
    تا حالا انگلیس بودی ؟
    تو انگلیس کجا میخوای زندگی کنی ؟
    اخرشم چون من گفته بودم از هتلم تو انگلیس تا دانشگاه 10مین با اتوبوس راهه ایستگاه اتوبوس هم دقیقا جلوی هتله، به شوخی پرسید قیمت اتوبوس ها رو هم میدونی ؟ بعدشم دوباره پرسید واقعا انگلیس نبودی قبلا ؟
    منم 20 آگوست وقت مصاحبه اولم بود. هنوز منتظرم، فعلا که جوابی ندادن. تو فروم تجارب مصاحبه ویزا برید اطلاعات مفیدی راجع به مصاحبه دوم داره.

با آرزوی موفقیت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)