صفحه 91 از 147 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    منم 20 آگوست وقت مصاحبه اولم بود. هنوز منتظرم، فعلا که جوابی ندادن. تو فروم تجارب مصاحبه ویزا برید اطلاعات مفیدی راجع به مصاحبه دوم داره.

با آرزوی موفقیت
    خیلی ممنون ،شما هم همینطور ، متاسفانه خیلی طولانی شده روند ویزا ها تو این روزای اخر که داره ترما شروع میشه
    چیزی که من دیدم همه میگن اکثرا همون سوالای قبلیه با یکم جزئیات بیشتر ولی من سوال اصلیم اینه که مصاحبه دوم من که حضوریه اونم توی سفارت بریتانیا ، واقعا حضوریه یا بازم اسکایپه ؟ یخورده نگرانم که چرا مصاحبه رو تلفنی انجام نمیدن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط parham710 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ،شما هم همینطور ، متاسفانه خیلی طولانی شده روند ویزا ها تو این روزای اخر که داره ترما شروع میشه
    چیزی که من دیدم همه میگن اکثرا همون سوالای قبلیه با یکم جزئیات بیشتر ولی من سوال اصلیم اینه که مصاحبه دوم من که حضوریه اونم توی سفارت بریتانیا ، واقعا حضوریه یا بازم اسکایپه ؟ یخورده نگرانم که چرا مصاحبه رو تلفنی انجام نمیدن...
    آره متاسفانه طولانی شده این پروسه. از منم سوالات تکراری پرسیدن ولی خب تعداد سوالاتشون زیاد بود. تقریبا ی ربع مصاحبه کرد با من.

مصاحبه دوم از شما حضوریه. نگران نباشید احتمالا چون گفتید استانبولید حضوری گذاشتن و فکر می کنم اگه می گفتید استانبول نیستید تلفنی مصاحبه می کردن. اتفاقا حضوری که خیلی بهتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    الان یه برنامه زمان بندی دوباره چیدم: 12 سپتامبر امتحان آیلتس در باکو، 15 سپتامبر درخواست ویزای شنگن برای رومانی، 1 اکتبر حضور در رومانی برای شرکت در کورس دوره ی اول کار پژوهشی. این بار IELTS for UKVI و در مرکز تأیید شده British Council از لینک https://ieltsukvisas.britishcouncil.org/ اقدام کردم.

سؤال: مدت زمان اقامتم در رومانی (با همه هزینه هایی که به عهده مرکز ماری کوری اروپاست) بیشتر از 15 روزه. با مسئولین هلندی صحبت کردم و قرار شده بیشتر از 30 روز اقامت داشته باشم. توی این مدت می تونم از رومانی برای ویزای انگلیس درخواست بدم؟ یا باید حتما از ترکیه یا امارات درخواست کنم؟
    با سفارت انگلیس در رومانی تماس بگیرید. فکر نکنم بتونید ولی باز یه سوالی بپرسید ضرر نداره

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با سفارت انگلیس در رومانی تماس بگیرید. فکر نکنم بتونید ولی باز یه سوالی بپرسید ضرر نداره
    سفارت هیچ خدماتی در زمینه ویزا نداره. همه امورات ویزا به شرکت Teleperformence محول شده است. در ضمن وقتی در سایت Gov.uk محل درخواست را را Romania انتخاب کردم، تنها موردی که نمایش داده شد، "تفاوت هزینه ها" بود و نه چیز دیگری. منتظر ایمیل تله پرفورمنس رومانی هستم.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

رشته و دانشگاه

ما برای استفاده از سرویس هایی نظیر Priority نخستین شرط لازم را نداریم : Residence اما از این سرویس در امارات استفاده می کنیم.
    در سایت تله پرفورمنس و امور مهاجرتی انگلیس و هم چنین خود سایت سفارت رومانی، امکان تقاضای ویزای انگلیس از این کشور به شرط "Residence" قید شده است. چه مدتی باید در یک کشور بمانیم یا resident آن کشور محسوب شویم؟ آیا با ویزای شنگن (سه ماهه) این مدت قابل قبول است؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Guru

ما برای استفاده از سرویس هایی نظیر Priority نخستین شرط لازم را نداریم : Residence اما از این سرویس در امارات استفاده می کنیم.
    در سایت تله پرفورمنس و امور مهاجرتی انگلیس و هم چنین خود سایت سفارت رومانی، امکان تقاضای ویزای انگلیس از این کشور به شرط "Residence" قید شده است. چه مدتی باید در یک کشور بمانیم یا resident آن کشور محسوب شویم؟ آیا با ویزای شنگن (سه ماهه) این مدت قابل قبول است؟
    خیر ویزای ویزیتور یا ویزای نوع C حتی اگه 10 ساله به شما اجازه اقامت نمیده باید ویزای بلند مدت یا نوع D داشته باشید. در امارات در سایت VFS تصریح شده که نیازی به اقامت امارات نیست و فقط اگه اقامت نداشته باشید کمی پروسه طولانی تر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان

در راستای تماسهایی که با بقیه دوستان هم گرفته میشه، امروز چنین شماره ای با من تماس گرفته: 00442077045060، این شماره ارتباطی به سفارت نداره دیگه، درسته؟

رشته و دانشگاه

دو تا سؤال:

1. آیا ترکیه سرویس Priority برای اتباع ایرانی ارائه می کند؟
    2. آیا برای دریافت روادید نیاز به ارائه فیزیک و اصل مدرک زبان هست یا فقط درج شماره رفرنس کفایت میکند؟

ApplyAbroad Guru

دو تا سؤال:

1. آیا ترکیه سرویس Priority برای اتباع ایرانی ارائه می کند؟
    2. آیا برای دریافت روادید نیاز به ارائه فیزیک و اصل مدرک زبان هست یا فقط درج شماره رفرنس کفایت میکند؟
    1-خیر باید از امارات اقدام کنید
    2-براساس مقررات برای مدارک زبان در مراکز مورد تایید فقط شماره SELT Reference Number مورد نیازه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-خیر باید از امارات اقدام کنید
    2-براساس مقررات برای مدارک زبان در مراکز مورد تایید فقط شماره SELT Reference Number مورد نیازه
    خب پس اگه من تاریخ 19 سپتامبر در IDP Adana امتحان بدم، بعدش که از 11 اکتبر تا 24 اکتبر رومانی ام، از رومانی پرواز میکنم ابوظبی (به عوض ترکیه) و همون جا اقدام میکنم. تا اون زمان هم نتیجه امتحان اومده.

فقط نمیدونم دیگه این بار اگه ریجکت بشم، ظرفیت و تحملشو داشته باشم یا نه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)