صفحه 92 از 147 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

من ۲۶ آگوست تو مرکز tp استانبول مدارکم رو تحویل دادم و ۹ سپتامبر ایمیل زدن که مدارکت ظرف یک تا سه روز میرسه دست tp که بگیرید
    ویزای درخواستی من Tier 2 بوده
    متن ایمیل

کد:
    Dear Customer

A decision has now been made on your application. Please allow 1-3 days for your documents to arrive at your visa application centre or to be couriered back to you (if you have purchased this option).

You can track your application on uk.tlscontact.com

Regards

UKVI Istanbul Decision Making Centre

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

یه سوال از دوستانی که اخیرا درخواست ویزا تو استانبول دادن:
    الان معمولا چقدر طول میکشه ویزای دانشجویی صادر بکنه؟ آیا مث امارات آپشن priority داره؟
    با سپاس فراوان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    یه سوال از دوستانی که اخیرا درخواست ویزا تو استانبول دادن:
    الان معمولا چقدر طول میکشه ویزای دانشجویی صادر بکنه؟ آیا مث امارات آپشن priority داره؟
    با سپاس فراوان!
    تاپیک نتایج ویزا و دلایل رد شدن رو ببین دوست عزیز، کسایی که اخیرا اقدام کردن اکثرا 20 روز طول کشیده حداقل ، سفارت کند شده متاسفانه
    من خودم 20 آگست مصاحبه اولم بود،8 سپتامبر مصاحبه دومم،هنوز هم ایمیل تصمیم گیری از سفارت نیومده واسم
    سرویس priority هم نداره استانبول

سلام دوستان.

سوالی در مورد پاسپورت های قبلی دارم. من قبل از پاسپورت فعلیم یه پاسپورت داشتم که منقضی شد. در فرم سفارت باید گزینه ی Retain By passport issuer رو انتخاب کنم. و یا گزینه ی In your possession؟
    من پاسپورت هم پیشم هست ولی خب پانچ شده، برداشت بد نکنند، به علاوه با این پاسپورت به عراق و عربستان رفتم (البته تو جای دیگه اینو ذکر کردم) ولی ترجیح میدم که این پاس رو ندهم.
    پیشنهادتون چیه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdavi123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

سوالی در مورد پاسپورت های قبلی دارم. من قبل از پاسپورت فعلیم یه پاسپورت داشتم که منقضی شد. در فرم سفارت باید گزینه ی Retain By passport issuer رو انتخاب کنم. و یا گزینه ی In your possession؟
    من پاسپورت هم پیشم هست ولی خب پانچ شده، برداشت بد نکنند، به علاوه با این پاسپورت به عراق و عربستان رفتم (البته تو جای دیگه اینو ذکر کردم) ولی ترجیح میدم که این پاس رو ندهم.
    پیشنهادتون چیه؟

ممنون
    وقتی با خودتون هست خوب باید گزینه درست رو بزنید و براشون مهم نیست کجا رفتید.

سلام خدمت دوستان میخواستم از خدمتتون بپرسم که برای سفارت استانبول ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم با مهر مترجم کافیه یا باید به تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه هم برسه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbarhssnpr نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان میخواستم از خدمتتون بپرسم که برای سفارت استانبول ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم با مهر مترجم کافیه یا باید به تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه هم برسه؟
    شما که عجله داری یه نگاه به پست های قبل مینداختی زودتر به جواب میرسیدی
    خیر لازم نیست

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

سلام دوستان.
    کسی می دونه سریعترین وقتی که می شه برای استانبول گرفت حدودا برای چه موقعیه؟
    دارم فرم رو پر می کنم، ولی خیلی طولانیه، باید قبلش ریز اطلاعات سفرهای قبلی و همسر و همه چیز رو در بیارم.
    الان فقط می خواستم بدونم می شه مثلا یک هفته ای برای سفارت انگلیس توی استانبول وقت گرفت؟
    حتی اگه حدودی هم می دونید، ممنون می شم بهم بگید.

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی می دونه سریعترین وقتی که می شه برای استانبول گرفت حدودا برای چه موقعیه؟
    دارم فرم رو پر می کنم، ولی خیلی طولانیه، باید قبلش ریز اطلاعات سفرهای قبلی و همسر و همه چیز رو در بیارم.
    الان فقط می خواستم بدونم می شه مثلا یک هفته ای برای سفارت انگلیس توی استانبول وقت گرفت؟
    حتی اگه حدودی هم می دونید، ممنون می شم بهم بگید.
    الان خودم زنگ زدم به یکی از این شرکت هایی که کار رجیستر و پیک آپ پاسپورت رو انجام می دن، گفت بین یک هفته تا ده روز بعد می شه وقت گرفت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    الان خودم زنگ زدم به یکی از این شرکت هایی که کار رجیستر و پیک آپ پاسپورت رو انجام می دن، گفت بین یک هفته تا ده روز بعد می شه وقت گرفت.
    شما به این شرکتها چیکار دارید برید خودتون تو سایت چک کنید!!! خیلی وفتها برای سه روز بعد هم وقت هست. یه طوری شانسیه. ولی ده روز بعد به نظرم خیلی زیادیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)