صفحه 93 از 147 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما به این شرکتها چیکار دارید برید خودتون تو سایت چک کنید!!! خیلی وفتها برای سه روز بعد هم وقت هست. یه طوری شانسیه. ولی ده روز بعد به نظرم خیلی زیادیه.
    ممنون آقا هومن. قبلا چک کرده بودم. باید همه فرمها رو کامل پر می کردم تا بتونم وقتها رو ببینم.

اگه سه روزه بشه که خیلی عالیه. الان منتظر نتیجه آیلتسیم.

بازم مرسی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    ممنون آقا هومن. قبلا چک کرده بودم. باید همه فرمها رو کامل پر می کردم تا بتونم وقتها رو ببینم.

اگه سه روزه بشه که خیلی عالیه. الان منتظر نتیجه آیلتسیم.

بازم مرسی.
    کاری نداره یه فرم الکی پر کنید که سریع بره تا تهش و فقط وقتها رو ببینید.

سلام دوستان. از به اشتراک گذاری اطلاعاتتان در اینجا بسیار سپاسگزارم. از نظرات تک تک شما در این 93 صفحه و همچنین بخش های مربوط به ویزای انگلستان در امارات، گرفتن وقت سفارت، ATAS، تجارب ویزا، سوالات متداول، ویزای تحصیلی انگلستان،... بسیار استفاده کردم. بسیاری از نظرات را نیز در فایل ورودی جمع کرده و پرینت گرفتم تا مکان ویزا هر کشوری که شد، راهنمایی هایی شما در دسترسم باشد.

سوالی برایم پیش آمده. دوست عزیز، هومن، در صفحات قبل نوشته است که "الان مدت زیادیه که همه مصاحبه ها تلفنی هستند". با توجه به این گفته، آیا توصیه بیشتر دوستان به اینکه تا زمان رسیدن پاسخ ویزا در ترکیه بمانید، دیگر معتبر نیست؟ لازم به ذکر نیست که این قضیه برای افرادی مانند من که در انتخاب بین ترکیه و امارات مانده اند و باید هزینه ها را با توجه به وضعیت مالی متاسفانه نامناسب سبک سنگین کنند بسیار اهمیت دارد.
    چنانچه اینطور باشد، من میتوانم در زمان باقی مانده به دنبال پیکاب های مطمئن و مناسب باشم، و همچنین بلیط دو طرفه ای با قیمت ارزان تر پیدا کنم، و هتل را نیز به اندازه نیاز رزرو کنم (من به تنهایی سفر نمیکنم و چون کودک به همراه داریم، تا حد امکان میخواهم همه چیز از پیش برنامه ریزی شده باشد تا همراهانم آزرده نشوند). در غیر این صورت، به گمانم انتخاب ابوظبی با توجه به امکان خرید سرویس اولویت دار که سبب کاهش احتمالی مدت حضور ما در کشور میزبان شود، به صرفه تر خواهد بود و من بهتر است اپلیکیشن دوباره ای پر کنم. دوستان، منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم. چنانچه به نظرتان پاسخ به این سوال در حیطه سفارت انگلستان قرار دارد، به آنجا ایمیلی ارسال کنم و پاسخ احتمالی را در اینجا نیز بگذارم.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط sepinod_rafaat نمایش پست ها
    سلام دوستان. از به اشتراک گذاری اطلاعاتتان در اینجا بسیار سپاسگزارم. از نظرات تک تک شما در این 93 صفحه و همچنین بخش های مربوط به ویزای انگلستان در امارات، گرفتن وقت سفارت، ATAS، تجارب ویزا، سوالات متداول، ویزای تحصیلی انگلستان،... بسیار استفاده کردم. بسیاری از نظرات را نیز در فایل ورودی جمع کرده و پرینت گرفتم تا مکان ویزا هر کشوری که شد، راهنمایی هایی شما در دسترسم باشد.

سوالی برایم پیش آمده. دوست عزیز، هومن، در صفحات قبل نوشته است که "الان مدت زیادیه که همه مصاحبه ها تلفنی هستند". با توجه به این گفته، آیا توصیه بیشتر دوستان به اینکه تا زمان رسیدن پاسخ ویزا در ترکیه بمانید، دیگر معتبر نیست؟ لازم به ذکر نیست که این قضیه برای افرادی مانند من که در انتخاب بین ترکیه و امارات مانده اند و باید هزینه ها را با توجه به وضعیت مالی متاسفانه نامناسب سبک سنگین کنند بسیار اهمیت دارد.
    چنانچه اینطور باشد، من میتوانم در زمان باقی مانده به دنبال پیکاب های مطمئن و مناسب باشم، و همچنین بلیط دو طرفه ای با قیمت ارزان تر پیدا کنم، و هتل را نیز به اندازه نیاز رزرو کنم (من به تنهایی سفر نمیکنم و چون کودک به همراه داریم، تا حد امکان میخواهم همه چیز از پیش برنامه ریزی شده باشد تا همراهانم آزرده نشوند). در غیر این صورت، به گمانم انتخاب ابوظبی با توجه به امکان خرید سرویس اولویت دار که سبب کاهش احتمالی مدت حضور ما در کشور میزبان شود، به صرفه تر خواهد بود و من بهتر است اپلیکیشن دوباره ای پر کنم. دوستان، منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم. چنانچه به نظرتان پاسخ به این سوال در حیطه سفارت انگلستان قرار دارد، به آنجا ایمیلی ارسال کنم و پاسخ احتمالی را در اینجا نیز بگذارم.

دوست گرامی اگر ابوظبی را انتخاب میکنید حتما دقت کنید که زمان مراجعه شما به VFS روز یکشنبه باشد تا حداقل با احتساب سرویس ویژه پنج شنبه جواب بگیرید. VFS روزهای جمعه و شنبه تعطیل است (روزهای کاری امارات یکشنبه تا پنج شنبه است) اگر وسط هفته اپلای کنید احتمال این که بیشتر از دو هفته در امارات بمانید زیاد است. در ضمن به محض ورود به امارات حتما سیم کارت امارات دریافت کنید، بدون درج شماره مخصوص امارات، فایل شما وارد سیستم نمی شود. حتما باید شماره امارات ارائه کنید. سرویس Courier هم برایتان فایده نخواهد داشت. (اگر در ابوظبی می مانید)

در کل ابوظبی فقط یک صرافی وجود دارد که پول ایران را می پذیرد و آن هم صرافی Sajwani است که در خیابان پشتی بیمارستان Al heda قرار گرفته است. (آدرسش را از نگهبان بانک ملی ایران در خیابان زاید بن سلطان می توانید دقیقا بپرسید.) پس قبل از ورود به امارات مطمئن شوید که درهم و دلار به حد کافی در اختیار دارید. اگر میخواهید در ابوظبی بمانید، هتل تک ستاره Top stars ، ارزانترین است. اگر قصد دارید در منزل اقامت کنید، با شبی 50 درهم Araban Nights بهترین گزینه شماست. برای پرواز هم می توانید از "ماهان" استفاده کنید. به محض رسیدن به فرودگاه دبی، سوار مترو به سمت UAE Exchange شده و در ایستگاه "الغبیبه" Al Ghubaiba پیاده شوید و با خرید "نول کارت" به ازای هر نفر (25 درهم) می توانید به ابوظبی برسید.

در بدترین شرایط (که من خودم هم گرفتارش شدم) در دوبی یا ابوظبی سراغ سفارت ایران یا سرکنسولگری بروید. {منظورم شرایطی است که منابع مالی تان ته کشیده است} آن ها بودجه ای به مبلغ 200 دلار برای بازگشت به ایران دارند (امیدوارم چنین وضعیتی برایتان پیش نیاید)

در کل، امارات کشوری کاملا غیرقابل پیش بینی است. حتما دقت کنید که در ایام تعطیلات ملی این کشور به آن سفر نکنید. دقت داشته باشید که در بسیاری از هتل های امارات صبحانه روی اتاق نیست و باید برای صبحانه به صورت جداگانه حدود 50 درهم به اضافه شش درصد مالیات توریسم و ده درصد حق سرویس خواهید پرداخت.

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

سلام به همه دوستان
    من امروز صبح یک ایمل را از تلپرفورمنس (ISTANvisainfo@fco.gov.uk) با عنوان

subject: GWF123456789 Your UK Visa Application - UKVI Istanbul Decision Making Centre

گرفتم. امیلشون هم این هست:
    __________________________________________________ _______________

Dear Customer

A decision has now been made on your application. Please allow 1-3 days for your documents to arrive at your visa application centre or to be couriered back to you (if you have purchased this option).

You can track your application on uk.tlscontact.com

Regards

UKVI Istanbul Decision Making Centre

This is an automated message - do not respond to this email address as incoming mail will not be answered.
    Please visit www.gov.uk/browse/visas-immigration or https://ukvi-international.faq-help.com/ for UK visa information.

************************************************** *********************************
    Visit http://www.gov.uk/fco for British foreign policy news and travel advice and http://blogs.fco.gov.uk to read our blogs.

__________________________________________________ __________________

توی عنوان ایمیل شماره GWF اومده ولی شماره Ref نیومده. به نظرتون بهم ویزا دادند یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من امروز صبح یک ایمل را از تلپرفورمنس (ISTANvisainfo@fco.gov.uk) با عنوان

subject: GWF123456789 Your UK Visa Application - UKVI Istanbul Decision Making Centre

گرفتم. امیلشون هم این هست:
    __________________________________________________ _______________

Dear Customer

A decision has now been made on your application. Please allow 1-3 days for your documents to arrive at your visa application centre or to be couriered back to you (if you have purchased this option).

You can track your application on uk.tlscontact.com

Regards

UKVI Istanbul Decision Making Centre

This is an automated message - do not respond to this email address as incoming mail will not be answered.
    Please visit www.gov.uk/browse/visas-immigration or https://ukvi-international.faq-help.com/ for UK visa information.

************************************************** *********************************
    Visit http://www.gov.uk/fco for British foreign policy news and travel advice and http://blogs.fco.gov.uk to read our blogs.

__________________________________________________ __________________

توی عنوان ایمیل شماره GWF اومده ولی شماره Ref نیومده. به نظرتون بهم ویزا دادند یا نه؟
    ممنون
    اون داستان شماره رفرنس و اینا دیگه نیست. این ایمیل برای همه میره و تا جواب رو نگیرید نمیشه گفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

سلام

من برای ویزای short-term study که non-points-based هست میخوام اقدام کنم از استانبول. بر اساس چیزهایی که تو سایت Teleperformance خوندم میتونم از سرویس Priority استفاده کنم ولی از اونجایی که شنیدم قبلا ها ظاهرا یک سری محدودیت هایی برای افراد غیرمقیم ترکیه بوده خواستم اینجا هم سوال کنم تا اگه کسی تجربه ای داشته منم در جریان بذاره.

ممنون
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم این سرویس فقط برای آدرس های داخل ترکیه هست و خارج ترکیه رو شامل نمیشه
    تو سایت teleperformance ترکیه نوشته شده:
    Applicants can choose to have their passport returned to them by express courier at the end of the application process even outside of the country where they applied.

Use of the Return Courier Service is dependent upon availability of courier delivery to the address provided by the applicant and will be determined at the centre at the time of application.
    از اونجا که گفته این برگردوندن پاسپورت به آدرس مدنظر امکان پذیره(ولی بستگی به کشور داره) کسی قبلا امتحان کرده (از مسئولین ش پرسیده که آیا) به آدرسی در تهران برگردونده میشه یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    کاری نداره یه فرم الکی پر کنید که سریع بره تا تهش و فقط وقتها رو ببینید.
    شما مطمین هستید بعد از sign declaration این فرم الکی مشکلی ایجاد نمی کنه؟

سلام دوستان

کسی اخیرا برای ویزای انگلیس ترکیه رفته؟ میشه در مورد اینکه سفارت پاسپورت رو نگه میداره یا نه راهنمایی دقیق کنید. من می خواهم برای یه اسکول یک هفته ای برم انگلیس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)