صفحه 94 از 147 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط royamoghadasi نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی اخیرا برای ویزای انگلیس ترکیه رفته؟ میشه در مورد اینکه سفارت پاسپورت رو نگه میداره یا نه راهنمایی دقیق کنید. من می خواهم برای یه اسکول یک هفته ای برم انگلیس.
    بله نگه میداره پاس رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله نگه میداره پاس رو.
    سلام آقا هومن،

من می دونم که حدود دو سال پیش، می شد از سفارت ایران تو ترکیه یه برگه برای مرز گرفت و با اون برگه به ایران برگشت. پاسپورت رو هم آژانسا با یه مبلغی تحویل می گرفتن و به ایران می آوردن.
    شما خبر دارین که ترکیه هنوز این کار رو می کنه یا نه؟
    آیا امارات هم این کار رو می کنه؟

ممنون برای پاسحگویی های شفافتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salehpi نمایش پست ها
    سلام آقا هومن،

من می دونم که حدود دو سال پیش، می شد از سفارت ایران تو ترکیه یه برگه برای مرز گرفت و با اون برگه به ایران برگشت. پاسپورت رو هم آژانسا با یه مبلغی تحویل می گرفتن و به ایران می آوردن.
    شما خبر دارین که ترکیه هنوز این کار رو می کنه یا نه؟
    آیا امارات هم این کار رو می کنه؟

ممنون برای پاسحگویی های شفافتون
    بله در ترکیه میشه و در امارات نمیشه.

سلام دوستان

برای visa appointment type گزینه ی premium lounge و standard چه فرقی می کنند؟ من دارم برای ویزیتوری معمولی اقدام می کنم. میشه premium lounge رو انتخاب کرد؟ فقط همین جا میده.

سلام دوستان میشه یه نفر مفهوم سوال زیر رو که در سایت
    uk.tlscontact.com پرسیده میشه رو بگه لطفا؟ آیا سفارت انگلیس خودش پاسپورت رو پست می کنه؟

Would you like to have your passport returned by courier?

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

سلام دوستان میشه یه نفر مفهوم سوال زیر رو که در سایت
    uk.tlscontact.com پرسیده میشه رو بگه لطفا؟ آیا سفارت انگلیس خودش پاسپورت رو پست می کنه؟

Would you like to have your passport returned by courier?
    طبق شنیده ها(صرفا شنیده ها!)، برای ایرانی ها این امکان نیست
    البته تو سایت صریحا چنین حرفی رو نزده که نمیشه!! حتی عکس ش رو نوشته:
    Applicants can choose to have their passport returned to them by express courier at the end of the application process even outside of the country where they applied.

فقط در مورد "ویزای خیلی فوری" نوشته باید مقیم ترکیه باشی!
    IMPORTANT: ONLY APPLICANTS WITH AUTHORITY TO LIVE IN TURKEY (Residence permit) CAN BUY SUPER PRIORITY VISA. UNQUALIFIED APPLICANTS BUYING THIS SERVICES WILL NOT BE REFUNDED.
    اگه کسی تجربه استفاده از سرویس "Return Courier Service" رو داشته باشه، خیلی مفیده

البته یه نکته ای هست:
    در وبسایت
    https://uk.tlscontact.com/tr/ist/pag...value_services جلوی این سرویس در پرانتز نوشته شده: within country of application

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

سلام دوستان

برای visa appointment type گزینه ی premium lounge و standard چه فرقی می کنند؟ من دارم برای ویزیتوری معمولی اقدام می کنم. میشه premium lounge رو انتخاب کرد؟ فقط همین جا میده.
    اونقدری که من میدونم premium lounge مث VIP میمونه؛ یه چیز لوکس ه!! موقع گرفتن درخواست کلی نوشابه برات وا میکنن، در این حد که نوشیدنی آماده ست و چه و چه که مبادا تو دلت آب تکون بخوره
    و البته گرونه!
    لذا ربطی به نوع ویزا نداره! صرفا موقع درخواست ویزا بیشتر تحویل میگیرن تون

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

دوستان کسی میدونه چرا وقت های ترکیه تا ده روز دیگه فقط وجود داره؟! چرا بقیه شو وا نمیکنن؟

Junior Member

سلام دوستان، ما که از گرفتن وقت سفارت تو ایران منصرف شدیم و علاقه ای نداریم به این آژانس ها جهت وقت گرفتن مراجعه کنیم. تصمیم گرفتیم برای ویزای ویزیت برای پدر و مادرم از استانبول اقدام کنیم. سوالی که داشتم این هستش که امکان گرفتن برگه عبور موقت با وجود ارایه خدمات کنسولی انگلیس در ایران باز هم امکان داره و کسی بعد مارچ 2016 این کار رو انجام داده؟ و سوال دیگه که در صورت داشتن برگه عبور آیا امکان استفاده از پروازهای داخلی ترکیه وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ما که از گرفتن وقت سفارت تو ایران منصرف شدیم و علاقه ای نداریم به این آژانس ها جهت وقت گرفتن مراجعه کنیم. تصمیم گرفتیم برای ویزای ویزیت برای پدر و مادرم از استانبول اقدام کنیم. سوالی که داشتم این هستش که امکان گرفتن برگه عبور موقت با وجود ارایه خدمات کنسولی انگلیس در ایران باز هم امکان داره و کسی بعد مارچ 2016 این کار رو انجام داده؟ و سوال دیگه که در صورت داشتن برگه عبور آیا امکان استفاده از پروازهای داخلی ترکیه وجود داره؟
    مگه بعد مارچ امسال، قوانین خاصی تغییر کرده؟!؟
    تو سایت کنسول ایران تو استانبول که هنوز هست: http://istanbul.mfa.ir/index.aspx?fk...2&pageid=25527

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)