صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: پزشکی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پزشکی در آمریکا

با اینکه خیلی ها بدنبال این هستن که برن تخصص های پزشکی رو توی آمریکا بگذرونن با این حال جای خالی یه همچین موضوعی اینجا خیلی حس میشه و حسابی مهجور مونده.
    من تصمیم دارم USMLE رو امتحان بدم . اگر کسی اطلاعات با تجربه ی مشترک داره خوشحال میشم منو هم در جریان بگذاره. اگر کسی هم می خواد تازه شروع کنه من حاضرم با هم رو موضوع کار کنیم
    ویرایش توسط sd7 : March 5th, 2010 در ساعت 02:33 AM

پیش فرض پاسخ : بررسی پزشکی در آمریکا

خوب.منم خوشحال میشم اگه کلا اطلاعانی در مورد بچه های دیپلمه که قصد ادامه تحصیل دارن تو رشته پزشکی رو بدین.یک تاپیک دیگه در همین مورد تو سایت هست که جواب خاصی به هیچ عنوان نمیدن!ممنون میشم اگه تایپک دیگه هم هست بم بگید لطفا که من 3 ماه بیشتر دیگه فرصت ندارم.
    مرسی و موفق باشیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی پزشکی در آمریکا

Dear Bardia
    اگر پزشکی رو خوندین و حالا برای تخصص میخواین برین آمریکا من می تونم کمکتون کنم چون دارم تو همین زمینه کار می کنم، اما اگه تصمیم دارین که رشته ی پزشکی رو اونجا شروع کنین و بخونین من کمک زیادی نمیتونم بکنم واطلاعات زیادی ندارم.
    ویرایش توسط Roozbeh : November 28th, 2010 در ساعت 08:02 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه استفاده از سایت برای پرسیدن سوال

سلام لطفا در مورد شرایط رشته دندانپزشکی در آمریکا و کانادا برای کسی که در ایران دانشگاه آزاد درس خونده و می خواد تخصص بگیره توضیح دهید

Junior Member

sooren عزیز دوست من مدرک دندونپزشکی دانشگاه دولتی داشت و رفت امریکا ولی اونها مدرکشو قبول نکردند و واسه یه دوره نه ماهه مجبور شد دوره تخصصی بگذرونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در آمریکا

سلام دوستان عزیز:
    من تازه وارد هستم لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه !
    . تازه از رشته پزشکی عمومی فارغ تحصیل شدم . و قصد دارم برای رزیدنتی برم امریکا.
    چه راهی برای ورود به امریکا برای من وجود داره؟
    اگه بخوام usmle step 1 ,step 2 ck va ECFMG رو جور کنم دو سالی زمان میبره.!
    در واقع می خوام این امتحانارو اونجا پاس کنم.و وارد matching رزیدنتی بشم.حالا مشکل راه وارد شدن به امریکاس.چه راهی رو با توجه به شرایط من پیشنهاد می دید؟
    ایا میشه برای pHD(فارما . public health.....) اپلای کنم با ویزا F1 برم و بعد quit کنم و وارد matching بشم؟
    اگه کسی تجربه مشابه من داره لطفا با من هم share کنه.
    با سپاس از توجه تان!
    ویرایش توسط Roozbeh : November 28th, 2010 در ساعت 08:04 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام دوستان
    من پزشکی اصفهان می خونم ترم 4
    رتبه ی سه رقمی
    و انسان فوقالعاده ای هم نیستم
    معمولی هستم
    منظورم اینه که نه مقاله خوارزمی
    نه مدال المپیادی
    نه رتبه ی تک رقمی
    البته یه مقاله خوارزمی داشتم که درباره gps بود و کاملا بی ربط بود به پزشکی که رتبه اول شد در استان
    خلاصه کرا خاصی نکردم
    میخ وا مبدونم چطور می تونم برسم به تخصص از دانشگاهه ای برتر امریکا
    خواهشا جواببدید

نقل قول نوشته اصلی توسط elham666 نمایش پست ها
    sooren عزیز دوست من مدرک دندونپزشکی دانشگاه دولتی داشت و رفت امریکا ولی اونها مدرکشو قبول نکردند و واسه یه دوره نه ماهه مجبور شد دوره تخصصی بگذرونه.
    بله.فقط دانشگاهای آمریکا,کانادا ویه دانشگاه در مکزیک هست که مورد تایید اوناست,بعدشم دوره تخصصی رو که هرکسی که بخواد اونجا یا کانادا کار کنه باید سپری کنه,واسه ورود به دانشکده های تخصصی باید امتحانات بسیار دشواریو پشت سر گذاشت.یه نکته دیگه اینکه دوست شما وارد دوره تخصص نشده بودن بلکه این 9 ماه واسه کسایی هست که از کشورهای دیگه دوره عمومی رو سپری کردن و فقط جهت آماده شدن برای امتحان ورودی دوره تخصصی هست.دوره تخصصی 2 ساله

Junior Member

Hi everybody,
    I appreciate if anybody could help me about the process of finding a research position for a MD from Iran. I wonder how people find resrach position in US and get a 1 or F1 visa. It would be so helpful if anybody could share some information from the begining till the end of this process.

Have a good day!

سلام دوستان من می خوام واسه رشته دندون پزشکی تو آمریکا اقدام کنم ولی نمیدونم چه دانشگاهی خوبه و اینکه چه نمره های باید داشته باشم تو دوران دبیرستان خواهش می کنم راهنمایی کنید ؟!
    من مشکل رفتن رو ندارم ،

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)