نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 285

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در انگلستان (تا می سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئوال: UK Universities Reputation

سلام

یک استاد توی Robert Gordon universityدر انگلیس قراره به من( البته داره صحبت می کنه با دانشگاه )کمک مالی کنه. رشته اش داروسازیه. برای دکترا می خوام برم. از جاهای معتبر مدرک گرفته. می گه مقاله تضمینت می کنم.نظر شما چیه؟

سلام

ببينيد اولين مرحله اي كه خيلي به آدم كمك ميكنه اينه كه دقيقا هدف خودتون رو از ادامه تحصيل خارج از كشور مشخص كنيد. ( چون خودتون بهتر ميدونيد به دلايل بسيار از اپلاي گرفته تا درس خوندن و زندگي در خارج از كشور راه آسوني نيست و عزم و انگيزه پولادين ميخواد كه آدم كم نياره. ) بعد از اين راحت تر ميتونيد وسيله ( دانشگاه، كشور، رشته و...) رسيدن به هدفتون رو انتخاب كنيد.

اگر درست فهميده باشم دغدغه اصلي اين سوال شما رتبه دانشگاه هستش. نه؟ توي وبسايتش ديدم كه تاريخچه اين دانشگاه به عنوان دانشگاه تازه از سال 1992 شروع ميشه.( هر چند به عنوان موسسه خيلي قديمي تر بوده ) خوب اين كاملا طبيعي هستش كه در رتبه بندي دانشگاهها هنوز به جايگاهي كه حقش هست نرسيده باشه. پس نگران اين نباشيد.

انگليس از نظر علوم زيستي خيلي قوي هستش. اينكه استادتون آدم قوي هستش هم خيلي مهمه چون ميتونيد مقالات خوبي بديد و رزومه آكادميك بسيار درخشاني داشته باشيد. مهمتر از همه اينكه استاد داره از شما حمايت ميكنه ( به عبارت عاميانه ميخوادتتون! ) و استادي كه واقعا دنبال شما بوده باشه بعدا در حين تحصيل هم از همه نظر هواتون رو خواهد داشت و خيلي خوب ميتونيد باهاش كار كنيد.

تنها مسئله اي كه باقي ميمونه همون حمايت مالي هستش كه ان شاء ا... استاد بتونه جور كنه.

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

miss goodgirlمنظورم همین بود
    مرسی از راهنماییت.
    تا حدودی خیالم راحت شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

پیش فرض ارزیابی مدارک دانشگاههای UK

دوستان من موقع search واسه دانشگاه در UK به 1 مدرکی بر خوردم که نمیدونم دقیقا معادل چی هستش در ایران.

postgraduate diploma رو کسی میدونه معادل فوق محسوب میشه با نه ؟

ممنونم

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک دانشگاههای UK

معادل فوق محسوب نمیشه .

http://portal.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/

پیش فرض پاسخ : در رابطه با پذیرش مشروط

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasa
    سلام بچه ها
    من از یه دانشگاه در لندن پذیرش گرفتم ولی چون نمره تافلم از 6.5 IELTS پایین تر بود به من پذیرش مشروط داند ولی پذیرش presessional زبان هم دادند که اون مشروط نیست و فقط شامل 6 هفته زبان قبل از شروع کلاسها هستش میخواستم ببینم کسی میدونه که آیا وزارت علوم به این مدل پذیرش مجوز میده یا نه؟
    پذیرش مشروط به زبان را وزارت علوم مشکلی نداره باهاش و اوکی هست.

Junior Member

پیش فرض دانشگاهایی که برای ترم winter پذیرش می دهند؟

سلام به همه ی دوستان...

امیدوارم که همگی خوب باشین و کارهاتون به خوبی پیش بره...
    دوستان من نیاز شدیدی به کمکتون دارم...
    میشه منو راهنمایی کنید که کدام دانشگاه ها واسه ترم winter در انگلیس پذیرش میدن؟
    من خیلی دانشگاه ها را چک کردم ولی هیچ چیزی نفهمیدم و چیزی نتونستم پیدا کنم...منو میشه راهنمایی کنید...

با تشکر...

امیر

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : دانشگاهایی که برای ترم winter پذیرش می دهند؟

من عنوان تاپیک رو تغییر دادم. لطفا عناوین گویاتری برای ارسالهاتون در نظر بگیرید.

برای چه مقطعی؟

دکترا احتمالش هست که بشه وسط سال شروع کرد.

اما برای فوق ترمشون تا جایی که دیدم همشون از اکتبر شروع میشه و ترم بهار و زمستون ندارن. (taught master)

Master by research شاید بشه اما کلا واسه فوق taught master بهتر و بیشتره
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

دختر خوب مرسی از جوابت...
    برای فوق و هم لیسانس برای داداشم...
    من هر هیچی چک کردم دیدم deadline واسه پاییز نوشتن و چیزی از winter متاسفانه نگفتن...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)