صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط behradkalagar نمایش پست ها
    در مورد بیمه درمانی 90 روزه آلمان. چجوری باید این بیمه رو اکی کرد و هزینش چقدره؟
    زمان تحویل ویزا. تا جایی که می دونم شده ۱۸۰ روزه یا ۶ ماهه. از شرکت های بیمه. ارزونترین فک کنم بیمه ملت هست و تقریبا ۲۱۳ هزار تومن برای ۶ ماه. توی اینترنت جستجو کنید یه نمایندگی پیدا کنید و ... یک روزه هم صادر می شه معمولا

Junior Member

سلام
    من برای پوزیشن scientific staff یه دانشگاه المانی اقدام کردم.چند تا سوال در مورد ویزا داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
    1-من باید برای ویزای کار اقدام کنم؟ ( این پوزیشن شغل محسوب میشه دیگه)
    2- به غیر از تایید سفارت المان برای مدارک تحصیلی باید نامه معتبر بودن مدرک در المان رو حتما داشته باشم؟ (دانشگاه چیزی از من نخواسته)
    3- تاریخ مدرک IELTS من در سپتامبر تموم شده. اما نامه موسسه زیان دارم که چندین ترم اونجا کلاس گذروندم که قابل ترجمه هست. همین کافیه یا باید دوباره امتحان بدم؟
    4- من باید اول مارچ المان باشم جواب قطعی پذیرش حدودا 5 فوریه میاد.با توجه به سیستم وقت دهی جدید سفارت من کی باید برای گرفتن وقت اقدام کنم؟
    بازم ممنونم وقت میگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid6 نمایش پست ها
    سلام
    من برای پوزیشن scientific staff یه دانشگاه المانی اقدام کردم.چند تا سوال در مورد ویزا داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
    1-من باید برای ویزای کار اقدام کنم؟ ( این پوزیشن شغل محسوب میشه دیگه)
    2- به غیر از تایید سفارت المان برای مدارک تحصیلی باید نامه معتبر بودن مدرک در المان رو حتما داشته باشم؟ (دانشگاه چیزی از من نخواسته)
    3- تاریخ مدرک IELTS من در سپتامبر تموم شده. اما نامه موسسه زیان دارم که چندین ترم اونجا کلاس گذروندم که قابل ترجمه هست. همین کافیه یا باید دوباره امتحان بدم؟
    4- من باید اول مارچ المان باشم جواب قطعی پذیرش حدودا 5 فوریه میاد.با توجه به سیستم وقت دهی جدید سفارت من کی باید برای گرفتن وقت اقدام کنم؟
    بازم ممنونم وقت میگذارید.
    ۱. اگر باهاتون قرارداد کار بسته شده و قرار هست مالیات بدید و اجازه کار بگیرید برای ویزای کاری اقدام کنید. اگر صرفا یکی از حالت های تحصیلی هست که با یکی از تعاریف موجود مبلغی براتون پرداخت می شه دانشجویی. از خودشون هم می تونید راهنمایی بگیرید. در حالت کلی ویزای کار این مزیت رو داره که زودتر به اقامت ختم می شه. از طرفی مشکلش اینه که اگر میزان حقوقتون پایین باشه یا شرایطش کامل نباشه امکان ریجکتیش بیشتر از تحصیلی با فاند هست. البته این نظر شخصی بنده بر اساس دیده ها و شنیده هامه و ممکنه درست نباشه.
    ۲. دانشگاه مهم نیست زیاد. ببینید سفارت چی می خواد. در مورد ویزای کاری سفارت کمی سلیقه ای عمل می کنه. اما مثلا من ریسک نکردم و تایید zab رو هم گرفتم که با داشتن قرارداد ۲ هفته ای نتیجه اش میاد.
    ۳. برای کاری کافیه. تحصیلی رو مطمئن نیستم. یه نامه هم از دانشگاه یا استاد بگیرید که سطح زبان شما خوبه و براشون کافیه
    ۴. با توجه به سیستم جدید احتمالا الان. اگر جواب نهایی پذیرش هم نه بود وقتی رو که درخواست دادید کنسل کنید. اما به احتمال خیلی زیاد به اول مارچ نمی رسید. احتمالا با یک ماه تاخیر ...

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی که قراره برای کار به عنوان ریسرچر درخواست ویزای کاری بده باید فرم امنیت پر کنه یا خیر؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad689 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی که قراره برای کار به عنوان ریسرچر درخواست ویزای کاری بده باید فرم امنیت پر کنه یا خیر؟
    ممنون
    اگه رشته تون حساس باشه بله. و معمولا چند روز بعد از مصاحبه از سفارت زنگ میزنن که بیاین پر کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    لطف می کنین اگه قبل از پرسیدن سوال، تاپیک ها رو بگردین و مطمئن بشین که سوالتون قبلا پرسیده نشده. من خودم به تنهایی چندین بار جواب این سوالو دادم! بقیه رو نمیدونم.
    "تمام" کسایی که مدرکشون رو خارج از آلمان گرفتن، برای کار کردن تو آلمان "باید" مدارکشونو به تایید ZAB برسونن، مستقل از اینکه از شریف مدرک گرفتن یا از دانشگاه آزاد. از ایران مدرک گرفتن یا آمریکا.
    اگه به سفارت میخواین بدین، تا جایی که میدونم، مدرک انگلیسی قبوله. اما اگه قراره با خودتون بیارین آلمان و اینجا به اداره ای تحویل بدین، آلمانی ترجمه کنین بهتره. چون خیلی از کارمندای اداره ها تو آلمان، انگلیسی بلد نیستن و یه وقت می بینین بهتون گیر میدن که آلمانیشو بیار. اما معمولش اینه که تو آلمان هم مدرک انگلیسی قابل قبوله.
    من خودم مدرکمو تو آلمان به تایید ZAB رسوندم و انگلیسی هم بود. مشکلی هم نبود.
    دوست عزیز، من اصل تایید شده لیسانسمو به سفارت دادم و حالا فقط کپیشو دارم . حالا ویزای جستجوی کار رو گرفتم و میخوام برم آلمان.آیا همین کپی برای کارفرما و سایر ادارات آلمان کافیه یا نه برای آلمان رفتن من باید دوباره بدم مدرکمو ترجمه کنند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmoh نمایش پست ها
    دوست عزیز، من اصل تایید شده لیسانسمو به سفارت دادم و حالا فقط کپیشو دارم . حالا ویزای جستجوی کار رو گرفتم و میخوام برم آلمان.آیا همین کپی برای کارفرما و سایر ادارات آلمان کافیه یا نه برای آلمان رفتن من باید دوباره بدم مدرکمو ترجمه کنند؟
    هر مدرکی که تو آلمان می خواین بدین، یا باید توسط یه مترجم تو آلمان ترجمه شده باشه که از نظر قانونی قابل قبول باشه، یا به تایید سفارت آلمان تو ایران رسیده باشه. کپی خالی قبول نیست معمولا.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام
    با توجه به اینکه یک آگهی کار باید به مدت 3 ماه توی آلمان بعد هم به مدت 3 ماه توی اتحادیه اروپا باشه. بعد از اون اجازه جذب نیرو از کشورهای دیگه صادر میشه. افرادی که ویزای جست و جوی کار دارن باید دنبال موارد شغلی باشن که 6 ماه از آگهیشون گذشته یا اینکه نیاز به گذشت 6 ماه نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behradkalagar نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه یک آگهی کار باید به مدت 3 ماه توی آلمان بعد هم به مدت 3 ماه توی اتحادیه اروپا باشه. بعد از اون اجازه جذب نیرو از کشورهای دیگه صادر میشه. افرادی که ویزای جست و جوی کار دارن باید دنبال موارد شغلی باشن که 6 ماه از آگهیشون گذشته یا اینکه نیاز به گذشت 6 ماه نیست؟
    همچین قانونی وجود نداره. قبلا بوده ظاهرا. الان نیست. شما هر موردی دیدید که مرتبط هست اپلای کنید. کارفرما تا ۶ ماه منتظر نمی مونه.
    نکته مهمی که من همیشه به دوستان می گم اینه که قبل از گرفتن ویزای جستجوی کار از ایران اقدام کنید برای ارسال رزومه. اگر بدون ارسال حداقل ۱۰۰ تا رزومه ویزای جستجوی کار می گیرید و میایید آلمان بدونید که بی تجربه و بدون اطلاعات کافی اقدام کردید و چند ماه اول درگیر کسب تجربه ای می شید که می تونستید ایران به دست بیارید. زمان و هزینه زیادی ممکنه از دست بدید و با توجه به محدودیت زمانی استرش و فشار بیشتری رو تحمل خواهید کرد.

Junior Member

دوستان سلام
    وقت بخیر
    من اسفند 94 اقدام کردم برای ویزای کار
    (دعوتنامه و قرارداد از شرکت آلمانی داشتم)

تابستان 95 رجکت شدم (نقص مدرک - اجازه کار از اداره کار آلمان)
    اجازه کارم که آماده شد تو آذر اعتراض زدم و مدارکو دادم سفارت. الان زنگ زدن از سفارت گفتن " چون پروسه طولانی شده لازمه که هفته بعد، برای انگشت نگاری مجدد برم سفارت، باجه ی صندوق!"

ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه
    چون همون اسفند 94 انگشت نگاری شده بودم!

آیا لازمه پول (یورو) همراهم باشه؟

قضیه اش چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)