صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان

سلام.همسر من به تازگی یک قرارداد کاری از برلین دریافت کرده. برای ویزای کار سفارت مدارک تجربه کاری را میخاد که در رزومه مطرح شده ولی همسر من اکثرا در شرکت هایی که کار کرده بیمه نبوده و بعضا در یکی دو مورد قرارداد هم نداشته و شرکت مورد نظر در حال حاضر منحل شده و همسرم فقط در بخشی از سابقه کاری گفته شده در رزومه مدرک میتونه ارائه بده.آیا این مسئله میتونه مشکل ساز شه؟با توجه به اینکه شرکتی که در برلین قرارداد را فرستاده یک شرکت بزرگ و بین المللی است و حقوق پیشنهادی آنها نیز نسبتا بالاس آیا این میتونه رضایت سفارت رو جلب کنه؟باید بگم که من هم همزمان با همسرم قصد دارم برای ویزای همراه اقدام کنم.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fafarma نمایش پست ها
    سلام.همسر من به تازگی یک قرارداد کاری از برلین دریافت کرده. برای ویزای کار سفارت مدارک تجربه کاری را میخاد که در رزومه مطرح شده ولی همسر من اکثرا در شرکت هایی که کار کرده بیمه نبوده و بعضا در یکی دو مورد قرارداد هم نداشته و شرکت مورد نظر در حال حاضر منحل شده و همسرم فقط در بخشی از سابقه کاری گفته شده در رزومه مدرک میتونه ارائه بده.آیا این مسئله میتونه مشکل ساز شه؟با توجه به اینکه شرکتی که در برلین قرارداد را فرستاده یک شرکت بزرگ و بین المللی است و حقوق پیشنهادی آنها نیز نسبتا بالاس آیا این میتونه رضایت سفارت رو جلب کنه؟باید بگم که من هم همزمان با همسرم قصد دارم برای ویزای همراه اقدام کنم.
    زیاد کاری ندارن در حالتی که بقیه موارد همه اوکی باشه. تا جایی که می تونید مدارک جمع کنید. مثلا نامه از کارفرما بگرید به انگلیسی که نوشته باشه طی چه مدت چه کار می کردن و ...

Junior Member

دوستان کسی که دعوت‌نامه پست‌داک از مکس‌پلانک داره، باید برای ویزای اشتعال به کار اقدام کنه؟ یا ویزای پژوهشگران و اینا؟

برای وقت‌گرفتن هم دو مورد هست: وقت گرفتن برای ویزای دانشجویی و ساینتیست‌ها (مورد 3) و وقت گرفتن برای اقامت دائم به دلایل غیر از پیوستن به خانواده و ازدواج (مورد 4)... من نمی‌فهمم کدوم رو باید انتخاب کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    دوستان کسی که دعوت‌نامه پست‌داک از مکس‌پلانک داره، باید برای ویزای اشتعال به کار اقدام کنه؟ یا ویزای پژوهشگران و اینا؟

برای وقت‌گرفتن هم دو مورد هست: وقت گرفتن برای ویزای دانشجویی و ساینتیست‌ها (مورد 3) و وقت گرفتن برای اقامت دائم به دلایل غیر از پیوستن به خانواده و ازدواج (مورد 4)... من نمی‌فهمم کدوم رو باید انتخاب کنم.
    تا جایی که میدونم پست داک کار حساب میشه و باید برای ویزای کار اقدام کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها

من فکر می کنم عنوان قرارداد موسسه یا دانشگاه هم مهم باشه. اگر باهاتون قرارداد کاری دارن می بندن، ویزای کاری باید اقدام کنید. اگر شبیه دانشجویی هست و قرارداد کاری بهتون نمی دن یا عنوانش قرارداد کار نیست احتمالا شامل ویزای کار نمی شه. باز از خود موسسه هم بپرسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - کنترل دانشگاه تهران

توی سایت سفارت فقط زده مدرک مبنی بر معلومات انگلیسی/آلمانی و مشخص نکرده چند؟ منم نمی دونم باید الان برم کلاس و تافل بدم یا چیکار کنم. کسی میدونه حداقل نمرش چنده؟

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام دوستان
    اگر کسی با ویزای همراه بیاد آلمان و تبدیل به اقامت کنه، می تونه دنبال کار بگرده؟ اگر کار پیدا کنه باید دوباره درخواست ویزا بده یا اقامتش رو با توجه به قرارداد تمدید می کنند؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kargarisaac نمایش پست ها
    توی سایت سفارت فقط زده مدرک مبنی بر معلومات انگلیسی/آلمانی و مشخص نکرده چند؟ منم نمی دونم باید الان برم کلاس و تافل بدم یا چیکار کنم. کسی میدونه حداقل نمرش چنده؟
    هرچی داری برو اما در حد بی 1 یا ابلتس 6 باشی خوبه
    معمولا توی سفارت یک مقدارهم باهات صحبت می کنه ، یا مثلا میکه اونجا می خوای چیکار کنی و اینده کاری چیه و این حرفا

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی با ویزای همراه بیاد آلمان و تبدیل به اقامت کنه، می تونه دنبال کار بگرده؟ اگر کار پیدا کنه باید دوباره درخواست ویزا بده یا اقامتش رو با توجه به قرارداد تمدید می کنند؟
    ممنون
    سلام

طبق اطلاعات من كسي كه با ويزاي همراه مياد و تبديل به اقامت ميكنه، اجازه كار هم ميگيره و ميتونه كار كنه. اما اقامتش به اقامت كسي كه همراهش اومده وصل هست و وقتي اقامت اون شخص تموم بشه و تمديد نشه، اقامت ايشون هم تمديد نميشه و بايد آلمان رو ترك كنه. حالا اگه كار ثابتي داره احتمالا بايد برگرده ايران و دوباره تقاضاي ويزا براي كار بده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    سلام
    میتونه دنبال کار بگرده، پیدا کنه و کارشو شروع کنه. نیازی به تغییر ویزا نداره. اما اگه ویزاش این وسط تموم شد، یعنی مثلا کار رو از ژانویه پیدا کرده تا دسامبر، ویزاش ولی جولای تموم میشه، می تونه جولای بره درخواست تغییر ویزا بده به ویزای کاری. بعد همسرش ویزاشو تبدیل به پیوست کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)