صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 198

موضوع: ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    به شما که قرارداد با تاریخ شروع دارین سفارت وقت اضطراری میده. قرارداد رو پیوست ایمیل کنین.
    همین الان ایمیل میزنم خیلی ممنون , ولی تو تاپیکش نوشته بودن به ایمیل جواب نمیدن, ولی به هرحال انجام میدم.
    متاسفانه من حتی سعی کردم از ایتالیا هم اقدام کنم برای سفارت ولی اونجا هم برا دوماه آینده وقت نداره ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    همین الان ایمیل میزنم خیلی ممنون , ولی تو تاپیکش نوشته بودن به ایمیل جواب نمیدن, ولی به هرحال انجام میدم.
    متاسفانه من حتی سعی کردم از ایتالیا هم اقدام کنم برای سفارت ولی اونجا هم برا دوماه آینده وقت نداره ...
    ایمیلتون انگلیسی یا آلمانی باشه. سابجکت ایمیل رو جوری بزنین که مشخص بشه exceptional appointment و job contract هست. قرارداد رو پیوست کنین و توضیح بدین که نمیرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    ایمیلتون انگلیسی یا آلمانی باشه. سابجکت ایمیل رو جوری بزنین که مشخص بشه exceptional appointment و job contract هست. قرارداد رو پیوست کنین و توضیح بدین که نمیرسین.
    دقیقا همینطوری ایمیل زدم , توضیح هم دادم که من رو از بین 10-20 تا کاندید انتخاب کردند و اگه نرسم به یکی دیگه میدن موقعیت رو.
    پ.ن: برا این موقعیت من 4 روز پشت سر هم یه assignment انجام دادم و با 3-4 نفر مصاحبه کردم.
    برای سفارت آلمان تو ایتالیا هم ایمیل مشابهی ارسال میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان، دوستان این ویزای 18 ماهه که بعد از تحصیل داده میشه ، به ما ایرانی ها هم تعلق میگیره؟ و آیا اینکه ما باید برای این 18 ماه دوباره تمکن مالی نشون بدیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
    سلام دوستان، دوستان این ویزای 18 ماهه که بعد از تحصیل داده میشه ، به ما ایرانی ها هم تعلق میگیره؟ و آیا اینکه ما باید برای این 18 ماه دوباره تمکن مالی نشون بدیم؟
    سلام.
    بله. بله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

پیش فرض پاسخ : ويزاي بلند مدت اشتغال به كار، تاسیس شرکت، پزشکان متخصص و ...

سلام دوستان. کسی از دوستان احیانا لازم داشتن که مدرک تحصیلی دانشگاه امیرکبیر (ترجیحا کارشناسی) رو به آلمانی ترجمه کنن؟ من لازم دارم مدرکم رو به آلمانی ترجمه کنم، فقط جمله اول مدرک کمی پیچیده است و از دو-سه نفر که پرسیدم، هرکدوم ترجمه متفاوتی پیشنهاد دادن. خیلی ممنون میشم اگر هر کمکی بکنید. مرسی!
    جمله اول نوشته
    به موجب اساسنامه های دانشگاه سنتی امیرکبیر مصوب مرداد ماه ۱۳۴۰ شورای عالی فرهنگ و بهمن ماه ۱۳۴۴ شورای مرکزی دانشگاهها...
    اگر ترجمه این قسمت به آلمانی رو دارید خیلی ممنون میشم که بهم کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط golab84 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی از دوستان احیانا لازم داشتن که مدرک تحصیلی دانشگاه امیرکبیر (ترجیحا کارشناسی) رو به آلمانی ترجمه کنن؟ من لازم دارم مدرکم رو به آلمانی ترجمه کنم، فقط جمله اول مدرک کمی پیچیده است و از دو-سه نفر که پرسیدم، هرکدوم ترجمه متفاوتی پیشنهاد دادن. خیلی ممنون میشم اگر هر کمکی بکنید. مرسی!
    جمله اول نوشته
    به موجب اساسنامه های دانشگاه سنتی امیرکبیر مصوب مرداد ماه ۱۳۴۰ شورای عالی فرهنگ و بهمن ماه ۱۳۴۴ شورای مرکزی دانشگاهها...
    اگر ترجمه این قسمت به آلمانی رو دارید خیلی ممنون میشم که بهم کمک کنید.

پس چرا داری میری پیش دارالترجمه رسمی؟؟
    پول میگیره که این کار رو انجام بده
    اگر میبینی بلد نیست ببرش پیش یه دارالترجمه بهتر

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    دقیقا همینطوری ایمیل زدم , توضیح هم دادم که من رو از بین 10-20 تا کاندید انتخاب کردند و اگه نرسم به یکی دیگه میدن موقعیت رو.
    پ.ن: برا این موقعیت من 4 روز پشت سر هم یه assignment انجام دادم و با 3-4 نفر مصاحبه کردم.
    برای سفارت آلمان تو ایتالیا هم ایمیل مشابهی ارسال میکنم.
    تا جایی که من می دونم به حالت کاری و طی چند ماه اخیر ویزای اضطراری نمی دن. شاید دلیلش این باشه که شرایط همه مثل شما هست. همه مصاحبه های متعدد داشتن و وقت قراردادشون حتی گذشته. این اواخر من نشنیدم به کسی وقت اضطراری داده باشه سفارت. البته باز تلاش کنید شاید شد.
    یه مشکلی که اینجا هست درخواست های ویزای جستجوی کار هست که جزو همین ویزای کار هست و باعث شده خیلی طولانی بشه این پروسه و خیلی ها به مشکل بخورن یا حتی کار رو از دست بدن. سفارت باید اولویت رو بده به افرادی که قرارداد دارن

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    کسی اطلاع داره که برای ویزای کار (وقتی که قرارداد دارید) هم باید مثل جستجوی کار مدارک تمکن مالی رو به سفارت تحویل بدیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid6990 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    کسی اطلاع داره که برای ویزای کار (وقتی که قرارداد دارید) هم باید مثل جستجوی کار مدارک تمکن مالی رو به سفارت تحویل بدیم؟!
    سلام،
    خیر، اگه قرارداد کاری بگیرید و از طرف اداره کار هم تایید بشه دیگه احتیاج به تمکن مالی ندارید، چونکه حقوقتون بسیار بیشتر از اون تمکن مالی خواهد بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)